FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 10:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

OCENA AROMATU Am4A
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 3%  3%  [ 1 ]
7 3%  3%  [ 1 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 35%  35%  [ 10 ]
10 35%  35%  [ 10 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sie 2013, o 11:32 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Witamy serdecznie.


INORMUJEMY ŻE POSIADAMY DO TESTÓW AROMAT DO E-PAPIEROSA „Am4a" (amphora)

Chętnych do przeprowadzenia testu prosimy o zgłaszanie się w tym temacie:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2826

Testerzy otrzymają 10 ml. aromatu, 7 butelek 10 ml. i wybraną bazę.

Prosimy o informację jaka bazę i o jakim stężeniu mamy wysłać.

NIE WYSYŁAMY BAZY O STĘŻENIU 36 – 38 mg/ml.

Na PW prosimy o adresy do wysyłki.

Test należy przeprowadzić wg załączonej ankiety.

Przygotowane do wysyłki:

- baza XXX mg/ml.

- aromat Am4A

- butelki.

Dozowanie aromatu proszę rozpocząć od 5 kropli na 10 ml. Zwiększając o 1 kroplę w każdej następnej butelce.

Butelka:

nr.1 - 5 kropli,

nr.2 - 6 kropli,

nr.3 - 7 kropli,

nr.4 - 8 kropli,

nr.5 - 9 kropli.

nr.6 – 10 kropli

Do butelki nr 7. proszę zadozować 8 kropel aromatu.


Pierwsze sześć butelek proszę schować i spróbować nie wcześniej jak za 10 dni od daty zmieszania. O datę mieszania będę pytał.

Butelka nr. 7 jest do częstego wapowania podczas dojrzewania. Proszę opisywać wrażenia z dojrzewania płynu w tej butelce.

Będę pytał o wrażenia.

Notować, notować i notować.

Do przesyłki dołączymy e-liquidy Inawery.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Po okresie dojrzewania bardzo proszę o odpowiedzi na poniższe pytania.


1. Jak długo paliłeś/aś analogi?

2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?

3. Jak długo używasz e-papierosa?


4. Data rozrobienia mieszanki

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?


6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.


9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?


Wasze komentarze:





Hello everybody,
We would like to inform you that we have a flavor „Am4a” ready for testing.
Those who want to participate in the test please apply in this topic:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2826

Please give us information which one would you like to test and in which concentration we should send you.
We do not send the base on the concentration 36-38 mg/ml.
Please give us the address on PM.
The test should be conducted according to the enclosed questionnaire.
Prepared to the delivery:
- base XXX mg/ml.
- flavor Am4A
- bottles
The dosage of the flavor: please begin with 5 drops on 10 ml. boosting on 1 drop in each next bottle.
Bottle:
nr 1 – 5 drops
nr 2 – 6 drops
nr 3 – 7 drops
nr 4 – 8 drops
nr 5- 9 drops
nr 6 – 10 drops
Please dose 8 drops of a flavor into the bottle nr 7.
Please safe first six bottles and try not sooner than 10 days from the date of a mixing. I will be asking for a date of a mixing.
The bottle nr 7 is allocated to often vaping during the steeping. Please describe the impressions from a steeping of the liquid in this bottle.
I will be asking for your impressions.
Write down, write down, write down.
We will add the Inaweras’ eliquids to the delivery.


After the period of steeping please answer the following questions:


1. How long were you smoking the regular cigarettes?
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes?
3. How long do you use the ecigarette?

4. Date of mixing the mixture.
5. Did the mixture steep ten days?
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients?

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping?
8. If yes could you describe your impressions.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased?

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps?
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids?


Your comments:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2013, o 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Hello guys, I'm Dario from Italy, and i'm just finished testing the new am4ra flavor. I've been very happy with the flavor tastewise and in terms of ease of use.
I'm also trying the new absolute tobacco line, which i've found a little harder to mix and steep properly. So garude,virginia,oriental and cuban reports will come to this forum as well in the future.

Here my report and answers about am4ra. Sorry for my slightly incorrent english.

1. I smoke a packet and a half for 8 years


2. After a couple of days were I used both I totally switched to vapor. I have smoked a couple of real cigarettes just for curiosity’s sake and I did not enjoy it.


3. I ve been using ecig since January 2013


4. Am4ra has been mixed Friday 20th semptember


5. The mixture steep a minimum of then days, since the tasting process started between Monday 30th sempter and Tuesday 1th October


6. I did vape and constantly try the liquid in bottle nr 7, starting right after the mixing. I’ve found that ready after the mixing with 8 drop, the flavor is present and well noticeable.


7 - 8. To be completely honest, by vaping bottle n° 7 costantly during these days, I did notice some changes in flavor, but not as much as with other products I have from your company. I mean, I ve found in all my previous attemps with some tobacco flavours (some as gold ducat, Tuscan garden, morning rain to name a few) that steeping and waiting will drastically change the flavor of the mixed eliquid in way that the finished product become from barely sufficient to a “tastefull premixed-like” one. I found am4ra to be a bitter-sweet flavor, and the most significant change during these 10 days, has been that the components (the sweet one and the bitter one) has constantly got close each other starting from the second day on, ending in a pleasant blend where they now are unseparable. I’ve also found am4ra to be a “Kind” flavor regarding mixing and experimenting, as it has not given any unwanted surprises, like drastical changes of flavor during time, or changes in the strength of flavor during steeping. So, apart from the minor change I tried to describe before, the strength of the flavor basically has not changed to my perception from the first day till the last (and I found this characteristic to be a big plus in finding the best dosage without waiting and experimenting too much)


9. I did create a very pleasant eliquid, and I must say that in this particular case it has been very easy. I consider inawera’s flavors some of the best rewarding in the market, but only if you can be patience and carefull with dosage and steeping. Fortunately this has not been the case as the mixing has been plain simple and with no surprises


10. As always it has been rewarded, as I’m convinced any flavor needs time to stick its molecules to the base. Not rewarding as with other flavours. Anyway I consider this fact a plus not a minus, so even vapors that are not keen on waiting can anyway have a valid product. After 10 days of steeping I’ve found my ideal dosage to be somewhere between 8 and 10 drops per 10ml


11. As I did in the past, I try to tell people that, expecially with certain flavours, a correct dosage and a sufficient period of steeping is necessary to create an eliquid wich is satysfing as the premixed are in general. Not waiting the necessary amount of time a flavor needs to be truly ready, can lead to an overdosage of the flavor and generally bad results. I’m personally not a fan of what I call “extreme attention” that some people use when flavouring (that means taking care of light conditions, amount of air in the bottle, the material the bottle is made), but I totally agree that the key factor is the time of steeping, wich may of course vary depending on the flavor. Of course you have to be patience and be meticuolos the prepare your eliquid in time and not remain without to vape, and I think that’s why most of the people don’t succed in this. Am4ra has been an exception to me, but I’ll steep everything I prepare anyway 


I’ve enjoyed very much the flavor tastewise. It has become for sure my favourite from inawera. I still keep vaping Tobacco c, liquorice, cappuccino,gold ducat on a regual basis, but I think this is a real step forward in flavor quality. It will become for sure my daily vape these months. That because it reminds me of some blends from and Italian minor company that I really enjoy, but this one has a lot more character and presence, and its sweet notes are wisely blended so for me, even during long vaping sessions, its not a tiring flavor.


Sincerely, this is a 9/10 for me. Congrats and when it will hit the shelves ill be glad to advice it to my friends


Note. Hardware used for the test: Mini RDA with various coils on various devices. Keeping an average power of 8watts (my sveet spot in vaping, except for cartos). Also tried in a 510 atomizer and a boge lr cartomizer, till a maximum of 11w




Hope that will be usefull to you guys. Glad to have taken part of this, and glad i've found a really nice flavour. See you soon

Dario.

Cześć chłopaki, tu Dario z Włoch właśnie skończyłem testować nowy aromat Am4A. Jestem bardzo zadowolony z nowego aromatu i smaku oraz łatwości w użyciu. Próbuję również nowy rodzaj absolutów tytoniowych, które uważam, że są trochę trudniejsze do właściwego zmieszania i leżakowania. Toteż recenzje garuda, virginia, oriental i kubańskiego aromatu pojawią się również na forum w przyszłości.
Oto mój raport i odpowiedzi o Am4e.

1. Palę półtora paczki od 8 lat.

2. Po kilku dniach, gdy używałem obu przerzuciłem się całkowicie na wapowanie. Wypaliłem kilka prawdziwych papierosów ze zwykłej ciekawości i nie spodobały mi się one.

3. Używam e-papierosów od stycznia 2013.

4. Am4A została zmieszana w piątek 20 września.

5. Mieszanka leżakowała minimum 10 dni ponieważ proces testowania zaczął się w poniedziałek 30 września i wtorek 1 października.

6. Wapowałem i ciągle próbuję liquid z butelki nr 7 zaczynając zaraz po zmieszaniu. Przekonałem się, że gotowa jest mieszanka z 8 kroplami, jest już w niej obecny aromat i jest on dobrze zauważalny.


7-8. Będąc zupełnie szczerym: wapując ciągle butelkę nr 7 podczas tych dni zauważyłem pewne zmiany w aromacie, ale nie tak duże jak w innych produktach waszej firmy. To znaczy przekonałem się, że w moich poprzednich próbach z pewnymi tytoniowymi aromatami (takimi jak gold ducat, Tuscan garden, morning rain dla przykładu) leżakowanie i odczekanie spowoduje drastyczną zmianę aromatu mieszanego liquidu od ledwie wystarczającego do „smacznego wcześniej zmieszanego”. Uważam, że Am4A jest gorzko-słodka, a największą zmianą podczas tych 10 dni jest ta, że składniki (słodki i gorzki) zbliżyły się do siebie, począwszy od drugiego dnia kończąc na przyjemnej mieszance, w której są nie do oddzielenia. Przekonałem się również, że Am4A jest „miłym” aromatem jeśli chodzi o mieszanie i eksperymentowanie ponieważ nie posiada żadnych niechcianych niespodzianek jak drastyczne zmiany aromatu w czasie, albo zmiany mocy aromatu podczas leżakowania. Toteż oprócz małej zmiany, którą próbowałem opisać powyżej moc aromatu zasadniczo się nie zmieniła od pierwszego do ostatniego dnia (co uznałem za charakterystyczne i za duży plus dla znalezienia najlepszego dozowania bez oczekiwania i zbyt dużego eksperymentowania).

9. Stworzyłem bardzo przyjemny liquid i musze powiedzieć, że w tym szczególnym przypadku było to bardzo proste. Uważam aromaty Inawery za najbardziej dające satysfakcję na rynku, ale jeśli ma się cierpliwość i się uważa z dozowaniem i leżakowaniem. Na szczęście to nie było w tym przypadku ponieważ mieszanie było bardzo proste oraz bez niespodzianek.

10. Jak zwykle to się opłacało ponieważ jestem przekonany, że jakikolwiek aromat potrzebuje czasu, aby połączyć swoje cząsteczki z bazą. W każdym razie uważam to za plus, a nie za minus, toteż nawet waperzy, którzy nie są chętni na czekanie to mogą mieć przekonujący produkt. Po 10 dniach leżakowania uznałem za moje idealne dozowanie ok 8 do 10 kropel na 10 ml.

11. Tak jak w przeszłości próbuję mówić ludziom, że zwłaszcza z niektórymi aromatami prawidłowe dozowanie i wystarczający okres leżakowania jest konieczny, aby stworzyć e-liquid, który jest satysfakcjonujący, tak jak generalnie są wcześniej zmieszane płyny. Nie odczekanie koniecznego czasu, który aromat potrzebuje, aby był prawdziwie gotowy może prowadzić do przedawkowania aromatu i ogólnie rzecz biorąc do złych wyników. Osobiście nie jestem zwolennikiem, tego co nazywam „ekstremalną uwagą”, którą niektórzy stosują kiedy aromatyzują bazę (tj. zwracają uwagę na warunki oświetlenia, ilość powietrza w butelce, materiał, z którego butelka jest zrobiona), ale całkowicie zgadzam się, że kluczowym czynnikiem jest czas leżakowania, który może się oczywiście różnić w zależności od aromatu. Oczywiście musicie być cierpliwi i skrupulatni kiedy przygotowujecie wasz e-liquid, a nie pozostawać bez wapowania i sądzę, że to dlaczego większość ludzi nie odnosi w tym sukcesów. Am4A jest wyjątkiem dla mnie, ale w każdym bądź razie ja wszystko leżakuję, co próbuję.


Bardzo się cieszyłem aromatem i smakiem. Pozostanie na pewno moim ulubionym od Inawery. Ja wciąż wapuję regularnie Tobacco c, liquorice, cappuccino, gold ducat, ale uważam, że jest to krok naprzód w jakości aromatu. Pozostanie z pewnością moim codziennym wapowaniem na te miesiące. To dlatego, że przypomina mi pewne mieszanki mniejszej włoskiej firmy, które naprawdę lubię, ale ta ma więcej charakteru i prezencji oraz jej słodkie nuty są mądrze zmieszane jak dla mnie, nawet podczas długich sesji wapowania nie jest męczący.

Szczerze to jest 9/10 dla mnie. Gratulacje i kiedy aromat trafi na półki będę szczęśliwym doradzając go moim przyjaciołom.

Uwaga. Sprzęt użyty do testu: Mini RDA z różnymi spiralami na różnych urządzeniach. Utrzymując średnie zasilanie 8 watów (mój sveet wapujący, z wyjątkiem kartonów). Próbowałem również na atomizerze oraz na boge lr cartomizerze do maksymalnie 11 W.

Mam nadzieję, że to będzie dla was przydatne chłopaki. Cieszę się, że wziąłem udział w testach oraz, że odkryłem nowy przyjemny aromat. Do zobaczenia wkrótce.
Dario


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, o 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 30 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Nie, ale parę razy spróbowałem.
3. Jak długo używasz e-papierosa? Prawie 4 lata
4. Data rozrobienia mieszanki - 19.09
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Tak
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
Zaraz po rozrobieniu z bazą smak jest niekompletny, chociaż wyraźnie czuć smak aromatu, to jednak jest rozwarstwiony i niepełny. Po kilku dniach smak bazy i aromatu zaczyna się łączyć i stanowić jedność.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tak, zawsze to robię.
Wasze komentarze:
Najlepsza próbka, moim zdaniem, to nr 5 z 9kr na 10ml bazy. Muszę przyznać, że aromat świetnie odzwierciedla smak i zapach tytoniu Amphora. Wiem co piszę , bo przez pięć lat paliłem tylko fajki i często korzystałem z tej mieszanki. Aromat na stałe dołączy do mojego arsenału e-palecza. POLECAM!
Oena: 10/10

Testy na AGA-S; kanthal 0.30mm na mesh 400; oprność 1.0ohm.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 30 years
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No, but I tried a couple of times
3. How long do you use the ecigarette? Almost 4 years

4. Date of mixing the mixture. 19.09
5. Did the mixture steep ten days? Yes
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes
8. If yes could you describe your impressions. The taste is incomplete just after the mixing with a base although one can clearly feel the taste of a flavor however, it is delaminated and not full. After a couple of days the taste of a base and flavor begins to unite and to be an unity.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes I always used to do it.

Your comments:
In my opinion the best sample is nr 5 with 9 drops on 10 ml of a base. I must admit that the flavor perfectly reflects the taste and smell of the Amphora tobacco. I know what I’m writing because I was only smoking fags for five years and I used often this mixture. The flavor will join permanently my e-smoker arsenal. I recommend it!
Grade 10/10
Tests on AGA-S; kanthal 0.30 mm on mesh 400; resistance 1.0 ohm.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Witam !

Zajrzalem do mojego "skarbca"gdzie lezakują probki liquidow sporzadzanych na nowej starej bazie VPG 12(szwedzka) z nowym aromatem Am4A.
Moze jeszcze nie czas na testowanie ale jedno co zauwazylem to mianowicie barwa liquidu jest inna w zaleznosci od dozowania aromatu Am4A. Od lekko zabarwionego do bardziej zabarwionego. Zapach, aromat wydobywa sie wg mojej oceny praktycznie taki sam w kazdej probce pomimo ze kazda probka ma inne dozowanie Am4A.
Cdn.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, o 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?

- ok 20lat

2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?

- zdecydowanie nie

3. Jak długo używasz e-papierosa?

- od 02.VII.2012

4. Data rozrobienia mieszanki

- 17.IX.2013

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?

- oczywiście

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?

- całą, dawkowałem po 1ml dziennie

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?

- tak

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.

- od pierwszego dnia płytki, ale ciekawy i interesujący smak, który z każdym dniem stawał się coraz bogatszym bukietem smakowym

9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?

- tak

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?

- oczywiście (zawsze czekam minimum 10 dni)

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?

- zawsze zachęcam innych, częstuję swoimi mieszankami, kilkoro waperów mam już na koncie którzy sami teraz mieszają.

Wasze komentarze:

- moim zdaniem najlepiej wypadały dwie próbki, mianowicie 7 i 8 gtt mniej kropli da się wapować jednak aromat jest zbyt mało intensywny, a powyżej 8 kropli zbyt przytłaczający. Ale to jest wyłącznie moja opinia i próbkom 7 i 8 gtt na 10ml daję ocenę 10/10

************************************************************************************

1. How long were you smoking the regular cigarettes? Around 20 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Definitely not.
3. How long do you use the ecigarette? Since 02 VII 2012.

4. Date of mixing the mixture. 17 IX 2013.
5. Did the mixture steep ten days? Of course.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? The whole bottle, I dosed 1 ml per day.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. Since the first day it was bland but interesting taste which became more rich bouquet of tastes with every day.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Of course (I always wait 10 days minimum).
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I always encourage the others, I offer my mixtures, I know a couple of vapers who mix themselves.

Your comments:
In my opinion the best are two samples ie. with 7 and 8 drops, one can vape less drops but the flavor is too less intensive and above 8 drops too much overwhelming. However, this is just my opinion and I give the samples with 7 and 8 drops the grade 10/10.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, o 13:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - Paliłem analogi 20 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - Nie, nie zdarzyło mi się ani raz
3. Jak długo używasz e-papierosa? - Rok i dwa miesiące
4. Data rozrobienia mieszanki - 14.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak, już przy pierwszych testach,nauczyłem się cierpliwości oraz tego,że mieszanka potrzebuje ok dwóch tygodni, aby uzyskała odpowiedni smak.

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Nie robiłem buteleczki dla niecierpliwych (uzasadnienie powyżej) ;)
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - Nie dotyczy
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. - j.w.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? - Oczywiście jest to zresztą kolejny własny liquid z którego jestem zadowolony :!:
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? - Jak pisałem już wcześniej po moich doświadczeniach z mieszaniem aromatów jestem przekonany, że każda mieszanka musi "swoje" odstać, aby nabrała odpowiedniego, pełniejszego, bardziej wyrazistego smaku.
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? - Zdecydowanie tak robię to z różnym skutkiem od dłuższego czasu, często się udaje i znajomi są zdziwieni,że można osiągnąć taki efekt. Dodam, że wielu z nich zupełnie nie wiedziało, że można mieszać samemu..Że jest takie "coś" jak bazy, czy aromaty itp. Próbują i są zadowoleni, ale są też tacy którym się nie chce jak mówią "bawić" i wolą kupować gotowe LQ, mimo, że mieszanki im smakują bardziej...

Wasze komentarze: Reasumując, jak dla mnie Am4a to bardzo dobry aromat. Ma fajny bukiet smakowy i zapach.
Przypomina faktycznie tytoń fajkowy, nadaje się śmiało zarówno do ciągłego jak i "odświętnego" wapowania.
Mi bardzo przypadł do gustu, śmiało mogę go polecić innym waperom.
Dla mnie najbardziej odpowiednie były próbki z 8 i 10 kroplami aromatu na 10 ml bazy VPG 18 mg.
Aromat ten bardzo posmakował również mojej Żonie, mieliśmy co do niego bardzo podobne odczucia smakowe i spostrzeżenia.

Pozdrawiam.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? I used to smoke the regular cigarettes for about 20 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No, it didn’t happen even once.
3. How long do you use the ecigarette? A year and two months.

4. Date of mixing the mixture. 14.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes, I learnt patience during the first tests and also that the mixture needs about a fortnight so that it has an appropriate taste.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No I didn’t make a bottle for the impatients (explanation above).

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Not applicable.
8. If yes could you describe your impressions. As above.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Of course it is in any case the next liquid of which I’m pleased.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? As I wrote above thanks to my experience with mixing the flavors I’m convinced that every mixture must steeps enough so that it has appropriate, full, more distinct taste.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I’m definitely doing that for a longer time with a different result, I succeed often and the friends are surprised that one can achieve such an effect. I will mention that many of them didn’t know that one can mix by oneself... that there is something like a base, a flavor. They are trying to mix and they are happy but there are those who don’t bother „playing” and prefer to buy ready LQ despite the fact that they prefer the mixtures.

Your comments:
To sum up, as for me Am4A is a very good flavor. It has a nice bouquet of tastes and a smell. In fact it reminds a pipe’s tobacco, it can be used for a continuing vaping and occasional one. I liked it very much, I can recommend it to other vapers. For me the most appropriate were the samples with 8 and 10 drops on 10 ml of the VPG 18 mg base. My wife also liked the flavor, we had similar feelings and remarks about it.
Greetings.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, o 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - Około 7miesięcy
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - Zdarza się, głównie na imprezach.
3. Jak długo używasz e-papierosa? - Coś koło roku.
4. Data rozrobienia mieszanki - 13.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Nie, ponieważ miałem już gotowe lq z poprzedniego testu Amphory ;)
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - |||
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. - |||
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? - Może nie z samego aromatu Am4a, ale udało mi się ;)
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? - Oczywiście! Wiekszość lq jakie mieszałem naprawde dobrze smakowały po około 6dniach od zmieszania ;)
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? - Ciągle to robię, odkąd sam zauważyłem dużą różnicę.
Wasze komentarze: Dla mnie Am4a to bardzo fajny aromat, ale nie jako solo, a jako główny składnik mieszanek :) Jako solo najbardziej smakowały mi próbki 8-10 kropel na 10ml bazy VPG (na DNB jest niewielka różnica). Do mieszanek używam 9kropel Am4y oraz 4-5 kropel absolutu Garuda, albo Virginia (smakuje naprawde dobrze po długim leżakowaniu), polecam!

1. How long were you smoking the regular cigarettes? Around 7 months.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? It happens, especially during the parties.
3. How long do you use the ecigarette? About a year.

4. Date of mixing the mixture. 13.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No because I had ready lq from the previous test of Amphora.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? ///
8. If yes could you describe your impressions. ///
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Perhaps not from the Am4A flavor but I managed.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Most of the liquids which I was mixing really tasted good after 6 days after the mixing.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I’m doing so since I noticed a big difference.

Your comments: For me Am4A is a very nice flavor but not solo but as a main ingredient of the mixtures. As solo I liked the most the samples with 8-10 drops on 10 ml of the base (on DNB there is a slight difference). I use 9 drops of Am4A and 4-5 drops of the absolute Garuda or Virginia to the mixtures (it tastes relly good after long steeping), I recommend it!

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, o 23:14 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogromnym sukcesem było dla mnie zaimplementowanie testu do szuflady dwóch zgłoszonych osób. Zaprotestowali przeciwko aktywnemu udziałowi w forum (niezbyt komputerowo uzdolnieni są niestety, e-mail to szczyt osiągnięć, załączniki już przerastają ich umiejętności).
Nic to, zebrałem wywiad i oto wyniki.


Brat - Mariusz

1. Jak długo paliłeś/aś analogi?~25 lat

2. Czy od czasu jak zacząłeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? pierwsze 2 dni

3. Jak długo używasz e-papierosa? od 9 miesięcy

4. Data rozrobienia mieszanki 20.09.2013

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? nawet dłużej

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? pierwszego dnia, ale nie zasmakowało mi i postanowiłem odpuścić

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? tak

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Po ponad 2 tygodniach smakuje jak ta od brata

9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? tak - 8 kropli w 10 ml jest dla mnie najlepsze

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? tak

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? jak wykażą chęć to pomogę z mieszaniem


Wasze komentarze: Podoba mi się ten aromat, jak się skończy rozważę zakup. 10/10



Kolega - Michał

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 27 lat ale ostatnio słabsze (R1)

2. Czy od czasu jak zacząłeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? tak, kilka/naście w tygodniu

3. Jak długo używasz e-papierosa? prawie rok

4. Data rozrobienia mieszanki 22.09.2013

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? tak

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? tak

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? tak

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Smak zmieniał się, najpierw był niewyraźny, potem coraz ostrzejszy, potem (ok 8 dnia ) zaczął się poprawiać i po 14 dniach smakuje jak po 10 dniu

9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? tak, 7 kropli na 10 ml

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? to nie ulega wątpliwości

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tych którzy próbowali i nie wyszło, tych którzy chcą trochę zaoszczędzić


Wasze komentarze:

Bardzo dobry liquid powstał, 10/10

No i ja:

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? >30 lat

2. Czy od czasu jak zacząłeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? skończyłem ostatnią paczkę

3. Jak długo używasz e-papierosa? od 16.11.2012

4. Data rozrobienia mieszanki 20.09.2013

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? tak

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? tak, na bezmostkowym atomizerze

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? tak

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Na początku agresywny smak, potem 3-5 dzień dołek - bez większych wrażeń, potem od 10 dnia coraz lepiej . Myślę, że miesiąc nie będzie przesadą

9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? tak, 5 krp/10ml

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? :)

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? właśnie namówiłem :D


Wasze komentarze:
Pokonanie oporu materii i bezwładności osób przyzwyczajonych do korzystania z moich samogonów nie było łatwe. Udało się raz.
Aromat naprawdę udany, zgadzam się z przedmówcami - 10/10

For me a huge success was implementing the test to a drawer two reported persons. They objected against taking part actively in the forum (unfortunately they are not gifted informatically, email is their high water mark, the attachments they just can’t achieve) But I collected the survey and here there are the results.

Brother - Mariusz

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 25 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? First two days.
3. How long do you use the ecigarette? For 9 months.

4. Date of mixing the mixture. 20.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Even longer.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? The first day but I didn’t like it so I decided to give up.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. After two weeks it tasted like this one of my brother.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes – 8 drops on 10 ml is the best for me.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? If they show their willingness I’ll help them.

Your comments: I like this flavor, when I won’t have it anymore I’ll consider the purchase. 10/10


Friend - Michał

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 27 years but recently the weaker ones (R1).
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Yes, a dozen a week.
3. How long do you use the ecigarette? Almost a year.

4. Date of mixing the mixture. 22.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. The taste was changing, at first it was bland then more distinct, then (around the 8th day) began to improve and after 14 days it tastes like after 10th day.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes, 7 drops on 10 ml.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? It’s out of question.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? The ones who tried and they didn’t succeed and the ones who want to save a bit.

Your comments: A very good liquid was made. 10/10

And me:

1. How long were you smoking the regular cigarettes? >30 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? I finished last packet.
3. How long do you use the ecigarette? Since 16.11.2012

4. Date of mixing the mixture. 20.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes on an atomizer.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. At first the taste was aggressive, then 3-5th day a hole – without major sensations, then since the 10th day more and more better. I think that a month won’t be exaggeration.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes, 5 drops/10 ml.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? ;)
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I’ve just encouraged.

Your comments: To breakthrough the matter and limping of the people who were used to grab for my ries wasn’t easy. It managed once. The flavor really gtood. I agree with the prespeakers – 10/10.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, o 14:49 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - 20 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - Nie
3. Jak długo używasz e-papierosa? - 4 lata 4 i miesiące
4. Data rozrobienia mieszanki - 21.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak, dłużej
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Tak
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. - Na początku smak jest dobrze wyczuwalny, ale jakby "ostry", z czasem łagodnieje, nabiera głębi i pojawiają się w tle dodatkowe posmaki
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? - Tak, optymalna dawka to 7 kropli na 10 ml
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? - Mnie nie trzeba przekonywać, ale kazali zrobić butelkę dla niecierpliwych to zrobiłem :D
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? - Zawsze to robię ;)

Wasze komentarze: Z testowanych próbek najbardziej podchodzi mi wersja nr 3 czyli 7/10, słabsze stężenia nie wydobywają całej głębi aromatu, natomiast mocniejsze robią się zbyt intensywne aromatycznie i nużące. Ogólnie bardzo dobra imitacja znanego tytoniu fajkowego :)

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 20 years
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No.
3. How long do you use the ecigarette? 4 years and 4 months.

4. Date of mixing the mixture. 21.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes, longer.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. At first the taste is well felt but as it was „sharp”, it’s soothening after a time, becomes deep and appear in the background additional after tastes.

9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes the optimal dosage is 7 drops on 10 ml.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Me I don’t have to be convinced but they made me to do a bottle for the impatients so I did it.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I always do it.

Your comments: Amid the tested samples I like the most version nr 3 ie. 7/10, weaker concentrations don’t bring out the depth of the flavor but the stronger ones become too much intensive aromaticaly and tiring. In general a very good imitation of the pipe’s tobacco.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, o 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 13 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Już nie
3. Jak długo używasz e-papierosa? Rok i 9 miesięcy
4. Data rozrobienia mieszanki 2013.09.17
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Nawet 15 dni
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? Nie. Robiłem już tak wcześniej i mi się nie podobało 8=)
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Zdecydowanie tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Już tak robię

Wasze komentarze: Poprzednio robiłem test z Am4Ą na bazie vpg plus i muszę powiedzieć, że smak różni się dość znacząco. Przy podobnym stężeniu, 1,96% (10kr na 10ml), osłabła pestka wiśni podczas wydmuchiwania chmurki, ale za to pojawiła się wanilia. Poza tym oczywiście pozostała sama wisienka i dużo łagodnego tytoniu. Niewiele, ale jednak wygrywa mieszanka na samej vpg przy stężeniu 1,96% (10kr na 10ml)
W mojej ocenie nie trzeba nic więcej dodawać, żeby cieszyć się smakiem przez długi czas bez znużenia. Ocena tak jak proporcja 10 na 10 8=)


1. How long were you smoking the regular cigarettes? 13 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Not anymore.
3. How long do you use the ecigarette? A year and 9 months.

4. Date of mixing the mixture. 2013.09.17
5. Did the mixture steep ten days? Even 15 days.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No. I used to do it earlier and I didn’t like it 8=).

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping?
8. If yes could you describe your impressions.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Definitely yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I’ve been already doing it.

Your comments: I was already doing the test with Am4A on the base vpg plus and I must say that the taste differ quite significantly. With the similar concentration 1,96% (10 drops on 10 ml) a stone of a cherry weakend while puffing a cloud but then a vanilla apeared. Apart from this the cherry remained and a lot of mild tobacco. Hardly but wins a mixture on the vpg with the concentration 1,96% (10 drops on 10 ml).
In my opinion one shouldn’t add anything so that one can enjoy the taste for a long time without tiring. The grade is likewise the proportion 10 on 10 8=).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL