FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 21:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2013, o 17:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
I jeszcze jeden zapóźniony Giena 77:

Absoluty tobacco :
- Virginia, Oriental, Cuba cigar i Garuda – po 2 szt.
- 10 ml. Aromat Am4A – 2 szt.
- „ nowa – stara „ baza VPG -18 – 100 ml.
- gliceryna szwedzka – 2 x100 ml.
- butelki 10 ml (nowe) – 20 szt.
- Baza DNB 24 – 100 ml.
- Baza VPG 18 – 2 x100 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2013, o 20:06 
Offline

Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 20:01
Posty: 2
witam, czy mozna sie jeszcze zglosic do testow ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
michal napisał(a):
witam, czy mozna sie jeszcze zglosic do testow ?

Również przyłączę się do pytania - może jeszcze nie jest za późno?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 09:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
mashun napisał(a):
michal napisał(a):
witam, czy mozna sie jeszcze zglosic do testow ?

Również przyłączę się do pytania - może jeszcze nie jest za późno?


Na PW wysłałem prośbę o podania adresu do wysyłki.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Paczka doszła, w poniedzałek Am4A i baza leci do kolegi, tylko mam małe pytanie, jak mam rozpoznać która baza jest na której glicerynie, czy wszystkie są już na nowej? Oraz :
Cytuj:
Absoluty tobacco :
- Virginia, Oriental, Cuba cigar i Garuda po 3 szt.
- 10 ml. Aromat Am4A – 3 szt.


Przyszło wszystko po 1dnej sztuce. Co nie zmienia faktu że zaczynam mieszanie ;)


@edit
Mam, znalazłem, co prawda z błędem ortograficznym, ale znalazłem :D Pisze się Szwedzka, od Szwedów, a nie Szwecka :lol:

Dla tych którzy szukają, na butelkach, po skosie, na samym środku jest nadruk :)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Paczka doszla, dzięki.

Nie moglem sie oprzeć i natychmiast zrobilem sobie nowa – stara „ baza VPG -12 – 100 ml. 10 ml z ulubionym aromatem S`Camel.
Obadam po kilkunastu dniach jak to sie ma ta baza VPG 12 na szwedzkiej glicerynie do nazwijmy starej bazy VPG 12.
O wynikach i doznaniach powiadomie.

Pozostale probki sporzadze w najblizszych dniach jak tylko sie "ogarnę".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 22:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Given napisał(a):
Paczka doszła, w poniedzałek Am4A i baza leci do kolegi, tylko mam małe pytanie, jak mam rozpoznać która baza jest na której glicerynie, czy wszystkie są już na nowej? Oraz :
Cytuj:
Absoluty tobacco :
- Virginia, Oriental, Cuba cigar i Garuda po 3 szt.
- 10 ml. Aromat Am4A – 3 szt.


Przyszło wszystko po 1dnej sztuce. Co nie zmienia faktu że zaczynam mieszanie ;)


@edit
Mam, znalazłem, co prawda z błędem ortograficznym, ale znalazłem :D Pisze się Szwedzka, od Szwedów, a nie Szwecka :lol:

Dla tych którzy szukają, na butelkach, po skosie, na samym środku jest nadruk :)


Ale fajnie. Ponabijam się w poniedziałek z Bartka za Szwecje i opiernicze za źle spakowane. Baraki doślemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2011, o 06:36
Posty: 12
Czytając wasze opisy nabrałem ochoty na spróbowanie tego aromatu i nawet poprosiłem o próbkę w komerażu do zamówienia, lecz niestety nie byłem godzien dostąpić tego zaszczytu no cóż muszę poczekać aż będzie dostępny na sklepie.

Nie zapisuję się do grupy testowej, bo na kilkaset moich mieszanek smakowało mi dwie takie lubelskie kubki smakowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 11:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
shrack napisał(a):
Czytając wasze opisy nabrałem ochoty na spróbowanie tego aromatu i nawet poprosiłem o próbkę w komentarzu do zamówienia, lecz niestety nie byłem godzien dostąpić tego zaszczytu no cóż muszę poczekać aż będzie dostępny na sklepie.

Nie zapisuję się do grupy testowej, bo na kilkaset moich mieszanek smakowało mi dwie takie lubelskie kubki smakowe.


A ja poproszę o adres do wysyłki.
Wyśle bo test wg opisu jest łatwo zrobić, ale kupić aromat i narzekać na "lubelskie kubki" to porażka.
"Shrack" - poczytaj dokładnie PRZEPIS DA DOBRY E-LIQUID. Staraj się przeanalizować test pod kątem czasu jaki minął odkąd poszczególni testerzy odstawili analogi, a czasem wykonania testu. Bywało że nawet 14 dni. 14 dni, 100% surowego materiału na testera. Test każdy zrobił bezboleśnie, każdy z nich piszę że wiele się nauczył, wielu z nich tą wiedze przekazuje dalej. JESTEM Z NICH DUMNY.
A co jest najważniejsze w "teście na dobrą Am4A". Najważniejsze jest nie potwierdzenie że aromat jest bardzo dobry. Tylko pokazanie przyszłym "mieszaczom" że jest to bardzo trudny aromat. Jak piszą "mareckimt" i "azbee", zła proporcja, jedna kropla aromatu w tą czy inna stronę może zniweczyć: moją pracę (ponad pół roku), pracę laborantów z td'm, prace tych którzy ten aromat w/g otrzymanego przepisu stworzyli i nadzieję kupujących. Chcemy poprzez umożliwienie przeczytania waszego testu, ostrzec na stronie produktu w naszym sklepie że aromat jest wymagający i aby otrzymać dobry e-liquid należy popracować nad nim, a nie bez zastanowienia dodać 15 kropel na 10 ml. a potem pisać na zielonym że aromat do d.

Cytuj:
nawet poprosiłem o próbkę w komentarzu do zamówienia, lecz niestety nie byłem godzien dostąpić tego zaszczytu


Komentarze czytają kierownicy zmiany na spedycji, ale oni nie są upoważnieni o decydowaniu czy próbkę wysłać czy nie.
Do mnie docierały informację że klienci poprzez komentarze proszą o Am4A, ale jak pisałem dopóki nie zrobimy testu "Przepis na dobrą Am4A", aromatu do sprzedaży nie wprowadzimy. Aromat w ilościach handlowych stoi już na magazynie.

Cytuj:
bo na kilkaset moich mieszanek smakowało mi dwie

I to jest powód aby do testu przystąpić.
Pozdrawiam, zapraszam. Irek
P.S. Teraz mieszkam na oś Borek. Zapraszam wieczorem na kawę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2013, o 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Wzystko dotarło.
Zaczynam mieszać.
Na pierwszy ogień am4A, zobaczymy co to za cudo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL