FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2013, o 07:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Given napisał(a):
W sumie mam kolegów w klasie którym mógłbym doradzić i żeby były kolejne opinie od nich. Z tego co pamiętam to kopcą 6mg/ml, a jak tytoniówka to DNB :)

Tak zapytam, to ma wyglądać tak że daje im ten aromat, daję im sugerowane proporcje i następnie podsyłam tabelki do wypełnienia?


Bardzo podobnie:
Poproszę cię o dostarczenie kolegom zestawu: aromat, baza,butelki.
Potem musisz użyć swojego doświadczenia i wytłumaczyć kolegom co i jak i dlaczego trzeba czekać. Na forum będzie podobna ankieta jak w temacie "przepis na dobry e-liquid". Wypełnisz ją sam na podstawie opinii kolegów lub (co byłoby lepsze) koledzy sami wypełnią ankietę. Dobrze by było pozyskać nowych jeżeli nie testerów to przynajmniej ludzi uświadomionych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2013, o 07:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Witam !

Jezeli jeszcze mozna sie "załapać" to jestem na TAK.

Absoluty tobacco :
- Virginia, Oriental, Cuba cigar i Garuda po 1 szt.
- 10 ml. Aromat Am4A – 1 szt.
- „ nowa – stara „ baza VPG -12 – 100 ml.
- gliceryna szwedzka – 100 ml.
- butelki 10 ml (nowe) – 10 szt.
- Baza DNB 12 – 100 ml.
- Baza VPG 12 – 100 ml. (do zabawy z absolutami)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 13:33 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
given napisał w innym temacie:
Cytuj:
Z tego co pamiętam, niektórym najbardziej smakowało stężenie 5kropel/10ml bazy, więc niejako gdyby oni chcieli wziąć udział w teście są niejako pokrzywdzeni. I jak ten test ma się z tematu "Przepis na dobrą Am4ę" którą założył p. Irek?


Już poprawiłem proporcje.
A tamten wątek: http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2829
Jest przeznaczony wyłącznie do opiniowania aromatu.
Dlatego też zablokuje go do czasu spodziewanego zakończenia testów.
Przedstawie przy okazji marcina
Dr. nauk humanistycznych. Poliglota (sześć języków), szef komunikacji marketingowej w naszej firmie.
Będzie się zajmował głównie pracą na forach zagranicznych ale na forum Inawery będzie tłumaczył wasze opinie na język angielski.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 13:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Jeszcze się chyba nie obudziłem :D Tak, leże jeszcze w łożku :lol: Czyli zgłoszenia mamy wysłać na pw. do użytkownika Marcin?

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 13:56 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Given napisał(a):
Jeszcze się chyba nie obudziłem :D Tak, leże jeszcze w łożku :lol: Czyli zgłoszenia mamy wysłać na pw. do użytkownika Marcin?


Nie. Są dwa wątki.
Jeden (ten) do zgłoszeń i drugi wyłącznie do pisania opinii.
Ten drugi jest obecnie zablokowany.
A "marcina" wam przedstawiłem ot tak abyście wiedzieli że ci na różowo (dorota i marcin) to nasi pracownicy i na pewno pojawią się niejednokrotnie na forum.
Szczególne często powinna na forum pojawiać się Dorota.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Jeśli paczki nie zostały jeszcze rozesłane to bym prosił o mała zmianę, właśnie rozmawiałem z kolegą i dopytałem o moc bazy, i jednak pali 12mg/ml i VPG+.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 16:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Aromat Am4A jest w fazie produkcji.
Otrzymamy go niebawem ale możliwe że we wrześniu będę musiał znowu polecieć do "ciepłych krajów" więc już teraz przygotowuje temat.
Potem albo trzeba będzie czekać aż wrócę albo Wojtek znowu namiesza z wysyłką.
Cierpliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2013, o 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Nikt się tu nie niecierpliwi 8-) Sam jadę prawdopodobnie jutro do południowych sąsiadów więc próbki przekażę we wrześniu dopiero :)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2013, o 23:09 
Offline

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 22:09
Posty: 2
Witam Wszystkich.W zasadzie to mój pierwszy wpis na forum ale od dłuższego czasu jestem e-palaczem i chętnie czytam różne opinie na temat e-paierosów i liqidów które są w srzedaży na naszym rynku.Sam też chętnie sróbował bym czegoś nowego i ciekawego dzieląć się opinią z innymi.Cieszę się że powstała taka ciekawa stronka myślę że to świetny pomysł i bardzo pomocny :) Wierzę że e-palenie wyprzedzi kiedyś rynek tytoniowy i bedzie jeszcze bardzie bezieczne smaczne i przyjemne :) Chciałbym podziękować mojemu Wójkowi za polecenie mi tego forum gdzie można się zaznajomić z wieloma ciekawymi tematami.W związku z tym chętnie wezme udział w testach i proszę o bazę DNB 12mg komplet buteleczek i aromat.POZDRAWIAM.

Absoluty tobacco :
- Virginia, Oriental, Cuba cigar i Garuda – 1 szt.
- 10 ml. Aromat Am4A – 1 szt.
- „ nowa – stara „ baza VPG -18 – 100 ml.
- gliceryna szwedzka – 100 ml.
- butelki 10 ml (nowe) – 10 szt.
- Baza DNB 12 – 100 ml.
- Baza VPG 12 – 100 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 19:00 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2013, o 18:28
Posty: 2
Witam.
Co prawda nie mam polecenia innego użytkownika i stosunkowo nowy jestem na forum ale:
-rozpocząłem mieszanie własnych eliksirów niezadowolony z efektów i cen ( bardziej to drugie ) produktów gotowych
- udało mi się ograniczyć nikotynę do 3/6 mg, a często zadowalam się samym smakiem i przyjemnością e-palenia
- potrafię posługiwać się sprzętem laboratoryjnym i pichcić różne rzeczy ( choć nie jestem farmaceutą)
- aromat Am4-y mam wciąż w głowie odkąd pierwszy raz poczułem kogoś palącego fajkę tym nabitą, wyczuję go wszędzie i wersja e-liquidowa stanowi mój osobisty Święty Graal za którego oddałbym wszystkie inne tytoniowe liquidy jakie kiedykolwiek powstały i kiedykolwiek powstaną - przejrzawszy stronę nabyłem drogą kupna aromat poprzedni czyli aktualnie Inawera Blend i zmerdałem ale jeszcze musi postać ( dopiero 5 dni)

Jeśli okazałbym się godzien to poprosiłbym o zestaw z Bazą VPG Power Smoke albo VPG+ - moc 6 mg ( albo jeśli chcecie aby ktoś spróbował na zerówce to też chętnie)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL