FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 11:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 kwi 2013, o 09:46 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Obrazek

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2013, o 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
AndrzGdz napisał(a):
Test data 09/04/2013
Probka sporzadzona 29/03/2013 test przeprowadzony 09/04/2013 ( 11 dzien dojrzewania )
Atomizer bezmostkowy , bateria EGO 3 zakrapiane 1 serie 5 kropel.
Atomizer do kazdej probki myty,płukany,dmuchany.

1. Baza VPG 12, aromat - sok wiśniowy / cherry juice , butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Jak na 11 dzien i dosc duzo kropli aromatu niestety ale z sokiem wisniowym to raczej nie ma zwiazku.
Liczylem na bardziej intensywny smak przy tej ilosci aromatu. Ale nic straconego jak po m-cu lezakowania bedzie to samo po prostu dokropie nastepna porcje 8 kropel i zobaczymy.
Czuc nutke ale to nutke slabej wisni.

2. Baza VPG 12, aromat - cola ,butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
No tu juz lepiej ale spodziewalem sie smaku typowej COCA-COLA a czuje "tańszą" ale POLO COCKTĘ.

Jezeli chodzi o inne odczucia to tzw kop oraz chmura w normie,mnie zadawala.
Te 2 butelki ida w odstawke ( dalsze leżakowanie ), sprobuje pod koniec miesiąca kwietnia moze do tego czasu dojrzeje i bedzie bardziej wyrazisty smak.
Pozostale 7 aromatow oraz moje opinie bede zamieszczal sukcesywnie jak tylko bede testował.

Cdn.......


Probka sporzadzona 29/03/2013 test przeprowadzony 19/04/2013 ( 20 dzien dojrzewania )
Atomizer bezmostkowy , zasilanie Evic 6 W opór atomizera 1,8 ohm
Atomizer do kazdej probki myty,płukany,dmuchany.

3. Baza VPG 12 Wild Strawbery butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Smak poziomki dosc intensywny, przy tym fajna duza chmura.

4. Baza VPG 12 Cloves butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Goździkowy wyraźny posmak dosc intensywny.

5. Baza VPG12 Fruit Mix butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Jakiś mix owocowy ale trudno wyczuwuć główny wiodący aromat ot taka jakas mieszanka.

6. Baza VPG 12 Pear butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Bardzo slabo wyczuwalna gruszka przy tej dawce aromatu, chyba trzeba zwiekszyc ilosc aromatu aby poczuc cos bardziej co przypomni gruszkę.

7. Baza VPG 12 Strawberry butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Cos z aromatu poziomka, truskawka tak mi sie nasuwa posmak, dokladnie trudno wyczuc co dominuje.

8. Baza VPG 12 Blueberry butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Nutka jagodowa ale nie intensywna, trzeba spokojnie pomyslec aby przypisac z czym wiąze sie smak.

9. Baza VPG 12 Aplle butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
No tu juz nie ma problemu co to za smak ? Dosc intensywny nekatar jabłkowy.

Podsumowanie;

Sporzadzone 30/03/2013 10 ml Liquidy na bazie VPG 12 z domieszka aromatow owocowych sa wg mojej oceny dobre aczkolwiek nie rewelacyjne.
Osoby ktore wapuja Liquidy owocowe powinny cos dla siebie znaleźdz.
Ja jednak wole jak już to cos tytoniowego,a jako ewentualna odskocznię to cos mietowego.
Byl to moj pierwszy test z taka iloscia "owocowek" i byc moze nie jest to wiarygodne odczucie i inni byc moze bedą mieli inne zdanie.
Moje zdanie jest takie jak opisałem wyżej , liquidy owocowe są bo są ale to jednak nie "moja półka".
Aczkolwiek dobrze ze mialem mozliwosc przetestowania czegos innego niż "tyton".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2013, o 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
basko napisał(a):
inawera napisał(a):
Witam.
Mamy odpowiedź na prośby waperów dotyczące aromatów "owocowych"
- sok wiśniowy / cherry juice,
- gruszka / pear,
- jagoda / blueberry,
- truskawka / strawberry,
- poziomka / wild strawberry,
- jabłko / aplle,
- mix owocowy / fruit mix,
Zgłoszenia wraz z informacją o potrzebnych do testów bazach, butelkach itp. prosimy wpisywać tylko w tym temacie.
Do testów nie załączymy bazy VPGPLUS (jeszcze nie mamy).
Próbek każdego aromatu jest po 6 butelek – 3 ml aromatu w każdej.
Zapraszam. Irek.

Irek


jestem i ja skoro owocowo, coś z tej, poprawionej listy poproszę, gdyby próbek było więcej, to poproszę butelkę PG 38 lub VPG 12 i buteleczek kilka, jak będzie ze 3 szt próbek, to wystarczy mi tego, co mam w domciu

wszystkie próbki sporządzone na VPG 12, testowane na parowniku z meszem

BLUEBERRY - BLUEBOBER można by to nazwać, nawet przy 12 gtt na 10 ml nie idzie tego jarać, myślałem, że może wina parownika, ale nic z tych rzeczy, kontrolny porzeczkowy camel smakuje jak powinien, liquid z aromatem blueberry niestety porażka, nawet jak na moje mało wysublimowane kubki smakowe
edit - możliwe, że płyn nie był do końca "przegryziony", zalałem dzisiaj i nie capi, czuć jagodę, jednak cienka jest, z buteleczki pachnie zacnie, podczas wapowania aromat jest słabo wyczówalny

FRUIT MIX - pyszota normalnie, pojęcia nie mam jak opisać, ale jak dla mnie jest rewelacja, 6 gtt na 10 ml bazy jest odpowiednią proporcją aby poczuć przyjemny, słodkawy aromacik, poproszę więcej tego ptysia z lat '80

WILD STRAWBERRY - porządnie skomponowany aromat, 6 gtt na 10 ml jest ilością wystarczającą aby rozkoszować się poziomkowym smakiem

PEAR - słaby aromat, gruszka gdzieś jest, ale cienka strasznie, większe stężenie niczego nie zmienia

CHERRY JUICE - dobry wiśniowy soczek już przy 6 gtt na 10 ml

STRAWBERRY - dobry aromat, choć odrobinę przesłodzony, czuć wyraźnie truskawkę przy 6 gtt na 10 ml, lekko duszący, ale bardzo przyjemny

APPLE - dobre, słodkawe jabłko, przy 6 gtt na 10 ml smak jak trzeba

COLA - jest ok. jak cola, faktycznie jakby z cynamonem była, ale smaczna, również przy 6 gtt na 10 ml

CLOVES - 6 gtt na 10 ml i jest goździkowo, po prostu, nie spodziewałem się że goździki mogą być takie dobre


mam w zasobach aromat truskawkowy i pepsi colę z totaly wicked i muszę stwierdzić, że te są wyraźniejsze w smaku przy mniejszym stężeniu, choć smakują podobnie
dziękuję za możliwość popróbowania i przy okazji zapas smacznych liquidów

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, o 12:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test wykonany na atomizerach 510, w wersji długo dystansowej wapowane na liquinatorze, zasilanie 3,7 V
Leżakowanie próbek: 10 dni
Ocena w skali 0-10.

1. WILD STRAWBERRY
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml
Słodka, cukierkowa, mleczna poziomka przechodząca bardziej w truskawkę.
Przyjemna w smaku, nie nazbyt muląca, leciutko kwaskowata.
Jak na dość słodkawy aromat, nie nużący. Ciekawa kompozycja dla osób lubiących słodkawe, owocowo-mleczne smaki.
Moja ocena: 8/10

2. COLA
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml
Może i Cola, ale raczej taka za 99 groszy z Biedronki :) Smak przypomina właśnie tego typu "wynalazki".
Są już lepsze aromaty o tym smaku w sprzedaży, więc nie widzę sensu wprowadzania gorszego następcy ;),
no chyba że cena będzie pięciokrotnie niższa jak w przypadku podobnych napojów :D
Moja ocena: 4/10

3. APPLE
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml
Nic dodać nic ująć, przyjemny lekko kwaskowaty nektar jabłkowy, nie nazbyt słodki.
Stonowany, aczkolwiek dość wyrazisty. Nie nużący, nadaje się do ciągłego wapowania.
Moja ocena: 9/10

4. PEAR
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml, 10kr/5ml
Słaby, stonowany smak dojrzałej gruszki. Dla amatorów mocniejszych wrażeń smakowych aromat trochę słaby.
Zwiększenie stężenia też nie pomaga. Dla osób lubiących delikatniejsze smaki może być ;)
Moja ocena: 5/10

5. STRAWBERRY
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml
Mleczna, słodka truskawka. Smak przypominający cukierki jakie kiedyś jadłem.
Duże podobieństwo do Wild Strawberry.
Przyjemny aromat dla łasuchów zamiast cukiereczka, uczucie podobne ;)
Moja ocena: 8/10

6. BLUEBERRY
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml, 10kr/5ml
Słaby, lekko kwaskowaty smak leśnej jagody. Stonowany aczkolwiek wyczuwalny.
W tle trochę wyczuwalny dziwny, niezidentyfikowany posmak lekko przeszkadzający.
Gdyby aromat był bardziej intensywny, może byłoby lepiej.
Moja ocena: 4/10

7. CLOVES
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml
Aromat identyczny z naturalnym, czyli goździki jak w prawdziwym wydaniu.
Czy do wapowania jako solo to już zależy czy ktoś lubi takie smaki, na pewno może wzbogacić jednak niejedną mieszankę.
Jeśli chodzi o podobieństwo smaku na pewno udany aromat.
Moja ocena: 9/10

8. CHERRY JUICE
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml, 10kr/5ml
Lekki stonowany soczek, a raczej kompocik wiśniowy. Słabo skoncentrowany.
Wymaga dość dużego stężenia w mieszance, ale dla amatorów mniej intensywnych wrażeń może być.
Moja ocena: 5/10

9. FRUIT MIX
Próbki: 3kr/5ml, 6kr/5ml, 10kr/5ml
Słodkawy, lekko kwaskowaty aromat owocowy. Bez zbędnych posmaków, po prostu mieszanka owoców.
Nie nużący, lekko orzeźwiający. Może trochę zbyt stonowany i mało wyrazisty.
Moja ocena: 6/10

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL