FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2013, o 10:11 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Witam.
Mamy odpowiedź na prośby waperów dotyczące aromatów "owocowych"
- sok wiśniowy / cherry juice,
- gruszka / pear,
- jagoda / blueberry,
- truskawka / strawberry,
- poziomka / wild strawberry,
- jabłko / aplle,
- mix owocowy / fruit mix,
- goździki / cloves,
- cola.
Zgłoszenia wraz z informacją o potrzebnych do testów bazach, butelkach itp. prosimy wpisywać tylko w tym temacie.

Do testów nie załączymy bazy VPGPLUS (jeszcze nie mamy).
Próbek każdego aromatu jest po 6 butelek – 3 ml aromatu w każdej.
Zapraszam. Irek.

Jagoda i gruszka ze względu na słabe opinie nie zostały wprowadzone do sprzedaży.


If You are intrested in testing our product (bases, flavours, bottles etc) please write about it only on this forum topic .
We do not provide bases VPGPLUS to the test (we still do not have it in stock)
We have only 6 bottles -3ml each from each kind of flavours.
I invite You
Irek

Blueberry and pear because of the poor reviews have not been offered for sale.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Witam.
Mamy odpowiedź na prośby waperów dotyczące aromatów "owocowych"
- sok wiśniowy / cherry juice,
- gruszka / pear,
- jagoda / blueberry,
- truskawka / strawberry,
- poziomka / wild strawberry,
- jabłko / aplle,
- mix owocowy / fruit mix,
- goździki / cloves,
- cola.
Podobnie jak wcześniej zgłoszenia wraz z informacją o potrzebnych do testów bazach, butelkach itp. prosimy wpisywać tylko w tym temacie.
Do testów nie załączymy bazy VPGPLUS (jeszcze nie mamy).
Próbek każdego aromatu jest po 6 butelek – 3 ml aromatu w każdej.
Zapraszam. Irek.

Moge sprobowac ocenic, opisac chociaz szczerze to owocowek nie jestem zwolennikiem ,ale kiedys trzeba rozpocząc, sprobować.
P.S Buteleczki do probek mam. Nie posiadam bazy DNB 12 i VPG 12

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Również chętnie przetestuję kilka aromatów.

Witam.
Aromaty sporządziłem na mieszance baz DNB 18/24 mg. Każdego aromatu po 5 próbek,odpowiednio 4,6,8,10.12 kropli na 10 ml bazy.
Wszystko testowane od 10 dnia leżakowania,początkowo na atomizerze bezmostkowym (kilka serii po 3 kr.),a następnie wapowane po całym clearomizerze (ViVi Mini CC,ViVi Nova Tank itp).

APPLE- Dość ciekawy smak,po kilku pociągnięciach od razu skojarzył mi się z popularną kiedyś gumą Hubba Bubba jabłkową. Trochę kwaskowy,trochę słodki, fajnie się to ze sobą komponuje,nie zamula nie jest zbyt mocno aromatyzowany. Najbardziej podeszły mi próbki z 10 i 12 kroplami aromatu. Moja nota 7/10.
WILD STRAWBERRY- Tutaj od razu smak skojarzył mi się z poziomkami z ogródka,które zasypujemy cukrem i odstawiamy w słoiczku,żeby zrobił się sok,a zimą dodajemy do herbaty lub pijemy z wodą. Smakuje niemal identycznie i tak też pachnie. Słodziutki,ale nie mulący,z lekko goryczkową nutą.
Dałem spróbować Żonie i również ma takie skojarzenia jak ja :) Tutaj najlepszą próbką okazała się ta z 10 kr. aromatu na 10 ml bazy. Nasza ocena 7,5/10.
STRAWBERRY- Podobny trochę smak do poziomki,oczywiście nie czuć tej goryczki. Również fajny smak,nie nudzi się szybko. Nie jest to może smak takiej świeżo zerwanej truskawki,ale jest dobry.
Najlepiej podeszły mi próbki z 10 i 12 kroplami ze wskazaniem na tą z 10 kr. Ocena 7/10.
FRUIT MIX- Oj tutaj wielkie pozytywne zaskoczenie. Próbowaliśmy z Żoną gotowych liquidów o takiej nazwie od różnych dostawców i kompletnie nam nie podeszły po kilku pociągnięciach zamulały i odechciewało się ich wapować. Tutaj wręcz przeciwnie ciężko się oderwać od klirka ;),dobrze,że zostało jeszcze odrobinę aromatu,to zrobię jeszcze buteleczkę dla Żony na VPG Plus i zobaczymy co wyjdzie.
Ciężko powiedzieć jakie owoce tu czuję,ale smakuje wybornie,zwłaszcza ten akcent jakby jeżyny,który pozostaje w ustach. Super,chętnie go zakupię jak będzie w sprzedaży,10 kr. na 10 ml. bazy jest w moim odczuciu najlepszy. Oceniam go na 9,5/10.
BLUEBERRY- Nie jest to taka leśna jagoda,raczej w smaku przypomina jagodę ogrodową. Aromat nie jest mocny,ale ciekawy (nie lubię mocno aromatyzowanych),dla mnie spokojnie wystarcza stężenie 10-12 kr na 10 ml, dla osób, które lubią mocno owocowe liquidy pewnie w takich proporcjach będzie za słaby i będą chcieli dodać więcej. Ocena 8/10.
CLOVES- Bardzo dobrze odwzorowany smak sproszkowanych goździków. Słodkawo-cierpki,lekko szczypiący. Nawet w próbkach o najniższym stężeniu aromat dobrze wyczuwalny. Myślę,że doskonale sprawdzi się jako domieszka do innych aromatów,doprawi je i wzbogaci ich smak. Do ciągłego wapowania jak dla mnie się nie nadaje :D ,chociaż może znajdą się i tacy zwolennicy,mnie dość szybko przytyka ;)
CHERRY JUICE-Dość fajny aromat,lekko czuć jakby przyprawy. W tle wisienka,taka z pestką,ale moim zdaniem jest ona za słabo wyczuwalna nawet przy 12 kroplach aromatu na 10 ml bazy,można by ten aromat jeszcze trochę dosmaczyć. 6/10
COLA- Smak coli,ale taki delikatny,trochę mało wyrazisty. Czuć w tle cynamon. Liquid lekko słodkawy,przy 12 kroplach aromatu robi się bardziej słodki. Moja ocena 6,5/10.
PEAR- Po otworzeniu buteleczki z aromatem czuć było przyjemny zapach gruszki. Po przegryzieniu aromat jest trochę słabo wyczuwalny tzn. czuć gruszkę taką z zalewy,ale moim zdaniem smak jest mało intensywny nawet w próbkach z 12 kroplami aromatu (dodałem jeszcze 2 kr. aromatu zobaczę za kilka dni czy coś się zmieniło,bo smak jest przyjemny). Ocena 6,5/10.

Podsumowując absolutnym faworytem tej serii testów dla mnie okazał się Fruit Mix,a baza DNB dodaje mu charakteru,bardzo fajny tytoniowo-owocowy smak. Pozostałe aromaty też są w porządku i z przyjemnością je wapowałem,Żonie również podeszły. Do próbek Gruszki i Soku wiśniowego (tych z największym stężeniem) dodałem jeszcze po 2 krople aromatu. Mają fajny smak,ale jak dla mnie trochę za słabo czuć w nich owoce. Colę również dosmaczyłem dwoma kropelkami,za kilka dni zobaczę czy ich smak się w jakiś sposób wzbogacił. Znów dzięki tym testom przekonałem się,że o ile liquidy owocowe robione na VPG nie są dla mnie złe,to jednak te sporządzone na DNB z nutą tytoniową bardziej mi smakują i pozytywnie zaskakują.
Dziękuję Irku za możliwość spróbowania kolejnych smaków. Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Ostatnio edytowano 12 kwi 2013, o 19:26 przez giena77, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
inawera napisał(a):
Witam.
Mamy odpowiedź na prośby waperów dotyczące aromatów "owocowych"
- sok wiśniowy / cherry juice,
- gruszka / pear,
- jagoda / blueberry,
- truskawka / strawberry,
- poziomka / wild strawberry,
- jabłko / aplle,
- mix owocowy / fruit mix,
Zgłoszenia wraz z informacją o potrzebnych do testów bazach, butelkach itp. prosimy wpisywać tylko w tym temacie.
Do testów nie załączymy bazy VPGPLUS (jeszcze nie mamy).
Próbek każdego aromatu jest po 6 butelek – 3 ml aromatu w każdej.
Zapraszam. Irek.

Irek


jestem i ja skoro owocowo, coś z tej, poprawionej listy poproszę, gdyby próbek było więcej, to poproszę butelkę PG 38 lub VPG 12 i buteleczek kilka, jak będzie ze 3 szt próbek, to wystarczy mi tego, co mam w domciu

wszystkie próbki sporządzone na VPG 12, testowane na parowniku z meszem

BLUEBERRY - BLUEBOBER można by to nazwać, nawet przy 12 gtt na 10 ml nie idzie tego jarać, myślałem, że może wina parownika, ale nic z tych rzeczy, kontrolny porzeczkowy camel smakuje jak powinien, liquid z aromatem blueberry niestety porażka, nawet jak na moje mało wysublimowane kubki smakowe

FRUIT MIX - pyszota normalnie, pojęcia nie mam jak opisać, ale jak dla mnie jest rewelacja, 6 gtt na 10 ml bazy jest odpowiednią proporcją aby poczuć przyjemny, słodkawy aromacik, poproszę więcej tego ptysia z lat '80

WILD STRAWBERRY - porządnie skomponowany aromat, 6 gtt na 10 ml jest ilością wystarczającą aby rozkoszować się poziomkowym smakiem

PEAR - słaby aromat, gruszka gdzieś jest, ale cienka strasznie, większe stężenie niczego nie zmienia

CHERRY JUICE - dobry wiśniowy soczek już przy 6 gtt na 10 ml

STRAWBERRY - dobry aromat, choć odrobinę przesłodzony, czuć wyraźnie truskawkę przy 6 gtt na 10 ml, lekko duszący, ale bardzo przyjemny

APPLE - dobre, słodkawe jabłko, przy 6 gtt na 10 ml smak jak trzeba

COLA - jest ok. jak cola, faktycznie jakby z cynamonem była, ale smaczna, również przy 6 gtt na 10 ml

CLOVES - 6 gtt na 10 ml i jest goździkowo, po prostu, nie spodziewałem się że goździki mogą być takie dobre


mam w zasobach aromat truskawkowy i pepsi colę z totaly wicked i muszę stwierdzić, że te są wyraźniejsze w smaku przy mniejszym stężeniu, choć smakują podobnie
dziękuję za możliwość popróbowania i przy okazji zapas smacznych liquidów

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Ostatnio edytowano 13 kwi 2013, o 22:07 przez basko, łącznie edytowano 11 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 12:12 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Panowie AndrzGdz i giena77.
Ja osobiście jestem wielkim przeciwnikiem e-liquidów owocowych robionych na bazie DNB.
Naprawdę chcecie bazę papierosową?
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
inawera napisał(a):
Panowie AndrzGdz i giena77.
Ja osobiście jestem wielkim przeciwnikiem e-liquidów owocowych robionych na bazie DNB.
Naprawdę chcecie bazę papierosową?
Irek.

Irku mi jakoś takie smakują. Próbuję też tych,które Żona robiła na VPG i są w porządku,ale jednak wolę te z nutą tytoniową na DNB ;) Oczywiście dla porównania na VPG którą mam tez zrobię :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Panowie AndrzGdz i giena77.
Ja osobiście jestem wielkim przeciwnikiem e-liquidów owocowych robionych na bazie DNB.
Naprawdę chcecie bazę papierosową?
Irek.

Hmmm skoro lepsza do "owocowek" jest baza VPG to nie bede polemizował bo szczerze to liquidow owocowych jako takich sam nie robilem. Mialem jedynie gotowe liquidy owocowe ( 1 szt ) wiec skladu co tam bylo,jaka baza nie wiem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 15:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
I to by był koniec.
Czterech testerów się zgłosiło. Dwie pozostałe próbki pojadą do tych "etatowych".
Przepraszam ale jak zwykle otrzymaliśmy tylko po 20 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2013, o 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Test data 09/04/2013
Probka sporzadzona 29/03/2013 test przeprowadzony 09/04/2013 ( 11 dzien dojrzewania )
Atomizer bezmostkowy , bateria EGO 3 zakrapiane 1 serie 5 kropel.
Atomizer do kazdej probki myty,płukany,dmuchany.

1. Baza VPG 12, aromat - sok wiśniowy / cherry juice , butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
Jak na 11 dzien i dosc duzo kropli aromatu niestety ale z sokiem wisniowym to raczej nie ma zwiazku.
Liczylem na bardziej intensywny smak przy tej ilosci aromatu. Ale nic straconego jak po m-cu lezakowania bedzie to samo po prostu dokropie nastepna porcje 8 kropel i zobaczymy.
Czuc nutke ale to nutke slabej wisni.

2. Baza VPG 12, aromat - cola ,butelka 10 ml + 8 kropli aromatu
No tu juz lepiej ale spodziewalem sie smaku typowej COCA-COLA a czuje "tańszą" ale POLO COCKTĘ.

Jezeli chodzi o inne odczucia to tzw kop oraz chmura w normie,mnie zadawala.
Te 2 butelki ida w odstawke ( dalsze leżakowanie ), sprobuje pod koniec miesiąca kwietnia moze do tego czasu dojrzeje i bedzie bardziej wyrazisty smak.
Pozostale 7 aromatow oraz moje opinie bede zamieszczal sukcesywnie jak tylko bede testował.

Cdn.......

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2013, o 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Mieszanki testowane na RDA i Vision Eternity, na różnych napięciach. Czas dojrzewania 10-14 dni.
Stężenie:
4kr/10ml
6kr/10ml
8kr/10ml
10kr/10ml
12kr/10ml


Fruit mix - 10kr/10ml najlepsze stężenie. Zaczynając od najmniejszych stężeń myślałem że dalej będzie coraz bardziej słodko. A jednak nie. Testując próbki o większej zawartości było więcej owoców i nie było za słodko. Dopiero przy 12kr poczułem gdzieś tam delikatną chemię. Świetny owocowy aromat, bez chemicznych posmaków. Nie za słodki, nie mulący, delikatnie orzeźwiający. Czuję melona, arbuza i na pewno trochę cytrusów. Do codziennego wapowania 6,5/10

Blueberry – 8kr/10ml. Nie wiem czy to jest tylko jagoda, na pewno trochę tak. Bardzo przypomina mi fruit mix, w pierwszej chwili pomyślałem że nie domyłem atomizera i zalałem do innego klirka. Trochę przypomina jakiś napój, albo cukierki. Najlepsze stężenie to 8kr na 10ml. Później jakby smak owoców zanika, a na pierwszy plan wychodzi trochę chemii. Bardzo fajny zapach i smak. Do ciągłego wapowania, dużo lepszy od fruit mixa i na pewno lepszy od kilku gotowych liquidów o tej nazwie których próbowałem. ocena 7,5/10.

Cherry juice – dobry kompot wiśniowy, czuć oczywiście tą wisienkę, jest posmak pestkowy i naprawdę wyważona ilość cukru. Mieszanka przypomina mi zwyczajnie napój wiśniowy Tymbark. Takie było moje pierwsze skojarzenie. Zapach chmurki z kolei przypomina watę cukrową i tytoń wiśniowy który kiedyś kupowałem do skręcików. Przy większym stężeniu na przód wychodzi właśnie pestka i jakby wanilia. Dlatego najlepsze 8-9kr/10ml. Ogólnie niezła kompozycja tylko troszkę za mało samej wiśni. 7/10

Wild Strawberry – 10kr/10mlz pewnością co niektórym się spodoba. Niby poziomka, niby truskawka, trochę śmietanki. W pierwszej chwili przypominał mi lizaka chupa-chups truskawkowo-mlecznego, albo ciasto truskawkowe. Po kilku godzinach wapowania odrobinę mulący, ale po przepaleniu gardła czymś bardziej wytrawnym, mamy kolejne kilka godzin słodkości. Przy testowaniu ostatniej (najmocniejszej) mieszanki na myśl przyszło mi jeszcze jedno skojarzenie....cukierki alpenliebe, takie w różowych opakowaniach. Całkiem niezły. Ocena 7/10

Pear – 10kr/10ml. W mniejszych stężeniach czułem jak najbardziej owoce i to całkiem fajne, lecz nie mogłem wyczuć żadnej gruszki. Dopiero przy 10kr/10ml wyraźnie czuć dojrzałą gruszkę. Byłby całkiem sympatyczny smaczek, gdyby nie landrynkowa słodkość. Obok tych wyraźnie wyczuwalnych klasycznych landrynków, ledwo ledwo wyczuwam posmak landrynków podobny do mieszanek z aromatem ice mint. Aromat będzie smakował wielbicielom słodkości, mnie muli po kilkunastu zaciągnięciach. Na dłuższą metę mniejsze stężenie, ale wtedy jeszcze nie ma tej dojrzałej gruszki. Kolejna owocówka na której przekonuję się, jak wiele może zmienić zaledwie jedna kropla aromatu. 6/10

Apple – najlepszą mieszankę uzyskałem przy stężeniu 12kr/10ml. Muszę przyznać że jest to jedno z najlepszych jabłek jakie próbowałem, a nie jestem fanatykiem jabłkowych smaków. Liquid smakuje dojrzałym, czerwonym polskim jabłkiem. Nie za słodki, odrobinę kwaskowaty. Ani trochę nie mulący, do palenia non stop. 8,5/10

Cola – bardzo mocny aromat. Dla mnie niestety nie do zaakceptowania, ponieważ ani cola, ani red bull, ani inne tego typu mieszanki nie nadają się do spożycia bez bąbelków. Jedynie stężenie 6kr/10ml dałem radę jakoś możliwie długo powapować. Było w nim jednak trochę za mało tej rozgazowanej coli. Przy wyższych stężeniach coli było więcej, jednak pojawiał się jakiś niesamowicie gorzki smak, który uniemożliwiał mi wapowanie.
Dla mnie ta cola nadaje się jako dodatek np. do cytrynki. Dodałem 1kr na 10ml do mieszanki z cytryną i było całkiem smakowicie. Coś jak pepsi twist. Ocena 4/10


Cloves – no muszę przyznać że dla amatorów tego typu smaków będzie to rewelacja. Nawet najniższe stężenie 6kr/10ml daje wrażenia dokładnie jak po przegryzieniu goździka lub wizyty u dentysty. Ja niestety nie mam pojęcia do jakich mieszanek można dodać taki aromat, pojedynczy nie nadaje się dla mnie do chmurzenia. Goździki akceptuję jedynie w grzanym piwie w zimny zimowy wieczór. Ocena 4/10 głównie ze względu na podobieństwo smaku do prawdziwego goździka.

Strawberry – co tu dużo pisać. Jeden z lepszych bimberków truskawkowych jakie kiedykolwiek miałem przyjemność wapować. Najlepiej smakuje klasyczne stężenie 10kr/10ml, 12kr/10 ml też jest fajnie. Dobrze wyważona słodkość i intensywność truskawki. Nie czuję żadnej chemii. Zostawia delikatny posmaczek śmietanki, mleka lub shake`a truskawkowego. Nie muląca, nie męcząca, przyjemny zapach. Chyba najlepszy aromat z otrzymanych próbek. Daję z czystym sumieniem mocne 8,5/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], witekm


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL