FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 24 kwi 2024, o 20:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2011, o 10:12 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
- Nowe aromaty wysłane do testów. Lada tydzień w sklepie:
- New flavour's sent for testing. On sale since June:
- Новые ароматы отправлены для тестирования. В продаже с июня:

-----------
- tobacco symphony,
- kent,
- western blend,
- desert voyager,
- falcon eye,
- gipsy king,
- tuscan garden,
- old havana,
- dark fire,
- regluator kwasowości - sharp taste.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2011, o 08:06 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2011, o 12:58
Posty: 14
Ирек, добрый день, а возможно как-то тоже получить данные ароматы для теста?

Обещаю, что обзор ароматов будет максимально детальный, с разбором вкуса, а то к сожалению, информация на сайте при заказе почти не содержит информации о вкусе то или иной аромы, что очень усложняет процесс выбора для новичков, которым приходится полагаться только на свою интуицию :)...

Как я знаю, от Bomenik, список новых ароматов будет очень большим, надеюсь, что мы скоро сможем увидеть их в Вашем магазине... да и небольшой вопрос, очень хотелось заказать аромат: Сюрприз, будет-ли такой аромат, не е-жидкость, а только арома?

Заранее спасибо... Виталий, Актау, Казахстан...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2011, o 22:03 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Vitaliy napisał(a):
Ирек, добрый день, а возможно как-то тоже получить данные ароматы для теста?

Обещаю, что обзор ароматов будет максимально детальный, с разбором вкуса, а то к сожалению, информация на сайте при заказе почти не содержит информации о вкусе то или иной аромы, что очень усложняет процесс выбора для новичков, которым приходится полагаться только на свою интуицию :)...

Как я знаю, от Bomenik, список новых ароматов будет очень большим, надеюсь, что мы скоро сможем увидеть их в Вашем магазине... да и небольшой вопрос, очень хотелось заказать аромат: Сюрприз, будет-ли такой аромат, не е-жидкость, а только арома?

Заранее спасибо... Виталий, Актау, Казахстан...


Vitaliy. Понедельник я пришлю вам образец для тестирования.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2011, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Liquidy z ww. ośmiu aromatów przegryzały się od 3 dni. Dziś była pierwsza degustacja.
Powiem krótko (szczegółowo za kilka dni) - są świetne, ale i takie, nie do przyjęcia dla mnie. Bez wątpienia, oferta liquidów tytoniowych poszerzy się dzięki tym aromatom. Już teraz, po cichu powiem, że przy jednym z nich nawet Port Tagos wysiada :mrgreen:
Jest dobrze, a to dopiero 3 dni od zakropienia.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2011, o 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2011, o 22:02
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam,

U mnie nowe aromaty już zaprawione i za dwa dni po przegryzieniu zaczynam testy więc będę kolejno opisywał doznania smakowe każdego z nowych aromatów. ;)

Po wstępnym przewąchaniu samych aromatów "OLD HAVANA" zapowiada się naprawdę ciekawie, oj będzie u mnie ostra jazda z testami.

Pozdrawiam wszystkich testerów i życzę udanych testów.

_________________
Moja konfiguracja sprzętowa do testów to wyłącznie KGO 1100 oraz kartomizery CE2 XL, Bazy 26 mg/ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2011, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Witam,
Proces "przegryzania" jutro zakończę.
Nie wytrzymałem i spróbowałem jeden aromat na DNB> jest super.
Opisy odczuć smakowych już niebawem ;-)

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, o 14:15 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2011, o 12:58
Posty: 14
inawera napisał(a):
Vitaliy napisał(a):
Ирек, добрый день, а возможно как-то тоже получить данные ароматы для теста?

Обещаю, что обзор ароматов будет максимально детальный, с разбором вкуса, а то к сожалению, информация на сайте при заказе почти не содержит информации о вкусе то или иной аромы, что очень усложняет процесс выбора для новичков, которым приходится полагаться только на свою интуицию :)...

Как я знаю, от Bomenik, список новых ароматов будет очень большим, надеюсь, что мы скоро сможем увидеть их в Вашем магазине... да и небольшой вопрос, очень хотелось заказать аромат: Сюрприз, будет-ли такой аромат, не е-жидкость, а только арома?

Заранее спасибо... Виталий, Актау, Казахстан...


Vitaliy. Понедельник я пришлю вам образец для тестирования.

Большое спасибо, буду ждать :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2011, o 22:02
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam wszystkich wiernych E-palaczy bardzo serdecznie, ;)

Pragnę opisać moje odczucia smakowe po degustacji najnowszych aromatów Inawery, i tak oto na ring dumnie wychodzą następujące aromaty:


1. Tobacco Symphony - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
2. Kent - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
3. Western Blend - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
4. Desert Voyager - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
5. Falcon Eye - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
6. Tuscan Garden - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
7. Old Havana - Test na Bazie VPG Power Smoke 26 mg/ml
8. Dark Fire - Test na Bazie Dirty Neutral 24 mg/ml

Dozowanie wszystkich aromatów to 8 kropli aromatu na 4ml bazy.

1. Tobacco Symphony
-------------------

Aromat Tobacco Symphony - w moim odczuciu niewiele ma wspólnego z Tobacco, bardziej przypomina mi smak ciastka krakersa. Smak dość intensywny lekko ostrawy i słonawy.

Ocena - Aromat zdecydowanie nie przypadł mi do gustu.

2. Kent
-------
Kent - w moim odzczuciu przypomina mi smak jakieś przyprawy do dań mięsnych, zup i sosów. Czuję w nim nutkę MAGI i jakby trochę kawy. Smak dość intensywny lekko pikantny i słonawy.

Ocena - Można powapować od czasu do czasu.

3. Western Blend
----------------

Western Blend - jest bardzo ciekawym aromatem o bardzo intensywnym smaku i zapachu. Doszukać się w nim można kwiatowego i miodowego smaku i zapachu.

Ocena - Ciekawy aromat, nawet całkiem mi smakuje ale nie przewiduję zbyt częstego wapowania na nim.

4. Desert Voyager
-----------------

Desert Voyager - w moim odczuciu ma zdecydowanie smak i zapach miodu. Smak bardzo intensywny i słodki.

Ocena - Dobry aromat lecz jego słodki smak może się szybko znudzić, aczkolwiek warto go od czasu do czasu powapować np. jeśli najdzie nas ochota na coś słodkiego.

5. Falcon Eye
-------------

Falcon Eye - Do złudzenia przypomina Tobacco Symphony tylko z tą różnicą że ma bardziej łagodny smak ale za to jest bardziej słony i pikantny.

Ocena - Ten aromat także nie przypadł mi do gustu.

6. Tuscan Garden
----------------
Tuscan Garden - Drodzy testerzy !!! To może być to czego szukamy od dawna !!! W moim odczuciu Tuscan Garden przypomina mi naprawdę smak prawdziwej TABAKI !!! Koniecznie musicie ten aromat wypróbować z Dirty Neutral Bazą !!! Zaraz biorę się za zaprawę.
Tuscan Garden ma bardzo intensywny smak świerzego tytoniu i wydaje mi się że to będzie rewelacja!!!

Ocena - Jedwabisty aromat, koniecznie musicie go wypróbować szczególnie z Dirty Neutral Bazą 24 mg/ml, im mocniejsza baza tym lepszy będzie efekt smakowy !!! :D

7. Old Havana
-------------

Old Havana - w moim odczuciu to zdecydowanie typowy aromat korzenny o intensywnym smaku i zapachu polularnej przyprawy o nazwie "Goździki". Ma typowy dla tej przyprawy korzenny i lekko pikantny smak.

Ocena - Jeśli ktoś lubi korzenne smaki różnych przypraw to ten aromat jest godny polecenia.

8. Dark Fire
------------

Dark Fire - To zdecydowanie typowa wędzarnia! Doskonały smak bardzo mocno wędzonego mięsiwa lub kiełbasy o bardzo mocnym i intensywnym smaku i zapachu.

Ocena - Kidey najdzie nas ochota na coś mocno wędzonego to ten aromat jest idealną propozycją. Świetnie komponuje się z Dirty Neutral Bazą 24 mg/ml.


Moi drodzy pragnę jeszcze raz podkreślić że w/w opisy aromatów to są wyłącznie moje osobiste odczucia więc każdy z was może mieć zupełnie inne z uwagi na typ i model używanego E-papierosa, atomizera lub kartomizera.

Ja wszystkie aromaty testowałem na baterii KGO 510 1100 mah 4,15v z kartomizerem CE2 XL. Dodam jeszcze że kartomizer był za każdym razem dokładnie płukany przed wlaniem kolejnego liquidu, w celu uniknięcia mieszania się smaków oraz aby wyniki testów były jak najbardziej wiarygodne.

Gorąco zachęcam do testów i życzę świetnych wrażeń.

To już na razie wszystko gorąco pozdrawiam i dymię za wasze zdrowie. ;)

ChandraStar.

_________________
Moja konfiguracja sprzętowa do testów to wyłącznie KGO 1100 oraz kartomizery CE2 XL, Bazy 26 mg/ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, o 22:12 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2011, o 18:10
Posty: 25
Lokalizacja: Kraśnik
Musze napisać, że bardzo ciężko idzie mi to "testowanie" Mam trudności z opisem smaków. Notuje sobie na kartce odczucia smakowe ale opisać je to już jest sztuka. Próbuje. I z góry przepraszam za opóźnienia. Być może jednak do tego się nie nadaję. Jutro postaram się wrzucić swoje proste doznania.

_________________
7.07.2009
Moje opisy aromatów są czysto subiektywne. ;-)
Próby robiłem na atomizerach typu T oraz na kartomizerach CE2, "Atomizer bezmostkowy do dripu"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2011, o 15:09 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Nasi kochani testerzy, tutaj jest miejsce na opinie o próbowanych aromatach.
viewforum.php?f=39


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL