FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 17:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 cze 2010, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Zaczynam nowy temat, bo wybrałem już kilka aromatów dla siebie, z których mam zamiar mieszać liquidy teraz i pewnie w przyszłości. Zamieszczam tu swoje typy, które już mieszałem przynajmniej trzykrotnie. No to zaczynamy ;)

Mięta i 26, 3-5 kr/5 ml. Bo lubię miętowe liquidy :mrgreen:
Orzech włoski, 4 kr/5 ml. Po prostu pyszny :D
Tabacco Maple, 1 kr/5 ml. Cudowny smak dobrego papierosa :D
American Type, 2 kr/5 ml. Dobry smak tytoniowy, ale trzeba trafić z ilością aromatu.
Marlboro, 1 kr/5 ml. Coś ma z papierosa, gorzkawy, coraz lepszy w miarę palenia.

To na razie tyle. Sporo innych w trakcie próbowania, palenia i... rozstań raz na zawsze z niektórymi :lol:

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, o 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2010, o 23:17
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
No to ja się pochwalę aromatami, które na dzień dzisiejszy wejdą u mnie na stałe do sporządzania liquidów:
Śliwowica dawkowanie 4 dropelki na ml - fajny smaczek śliwowicy, można zwiększyć dawkę aromatu tak 1-2 krople na ml,
Marlboro dawkowanie 5 dropelek na ml - taki pierniczkowy smaczek, nie męczy,
Czarna Porzeczka dawkowanie 5 dropelek na ml - dobrze oddaje smak mojego ulubionego owocu,
Desert Ship (FA) dawkowanie 8 dropelek na 10ml - wyraźny aromat, trudno określić jaki, lekko gorzkawy, nie męczy, przyjemny do dłuższego "palenia".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, o 22:13 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2010, o 19:36
Posty: 3
Red Bull - Smak trafiony w 10 ;-) Dozuję niezależnie od stężenia nikotyny od 5, nawet do 8 kropelek na 1 ml (częściej 8 niż 5). Do palenia ciągle i od nowa ;-)

Cola - Bardzo fajna, ze stężeniem nie można przesadzić, bo zaczyna wychodzić smak proszku do prania. Dla mnie 4 krople na ml to chyba akurat.

Kawa - Niedościgniony ideał, najlepsza kawa, którą paliłem (żaden gotowy liquid się nie umywa) 3/4 kropelki na 1ml.

Niestety jeszcze nie znalazłem smaku tytoniowego dla siebie, mimo tego, że spróbowałem nastu z nich. Moją faworytką jest póki co jest stara dobra Virginia. Jedynie Lions Claw poza tym jest w stanie mnie zatrzymać na dłużej, ma w sobie to coś, ;-) (Król Lew wśród aromatów tytoniowych)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2010, o 10:03 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 00:38
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków
Aromaty dodawałam do bazy PG, PG i VG (1:1), obecnie baza VPG i na niej pozostanę. Aromaty na PG - są ostrzejsze, drapiące, na VG - owocowe zanikają,reszta słodsza, mniej wyraźna, na VPG dla mnie idealnie - wyraźne, ale nie drapią.

kawa- uwielbiam! Solo lub w mieszance.
111 - smak budyniu śmietankowego, a zapach lukrecji (w przybliżeniu ;) ). Pyszny.
cappuccino- smakowity, bardzo wydajny (1k/ ml) dodana w mieszance jest wystarczająca, dodaje głębi, gęstości smaku.
coffee paradise"- kawa na tytoniu. Mocny, pyszny.
vanilla bourbon- szlachetny, nie jest to mdła słodka wanilia, jej smak występuje w dalszym planie.
tabacco oriental- to jedyny "tytoniowy" aromat jaki pasuje w moich mieszankach. Tu uwaga - nie jestem amatorką typowo "papierosowych" smaków :)
Owocowe:
"czarna porzeczka" - smak soku z tych owoców, orzeźwiający, fajniutki.
"dwa jabłka"- smaczek słodkich, dojrzałych jabłuszek.
"dzika róża- wyjadanie nadzienia ze wspaniałych pączków. Dla łasuchów :lol:
Większości aromatów używam systematycznie od paru miesięcy. Zdania nie zmieniłam, pozostają w swoich smakach. Cały czas uzupełniam zapasy i przy okazji próbuję nowych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2011, o 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Moje mieszanki na VPG

1. KAWA - ideał smaku świeżutkiej, porannej kawki>rewelacja !!!
2. PEANUT - nazywam go "biszkoptem" - coś dla wielbicieli ciasteczek ale z tej najlepszej piekarnii ;-)
3. COCOPILADA - smak, którym nie mogę się zmęczyć
4. MAXBORO ULTIMATE- co prawda stosuję go jako dodatek do innych tytoniowych aromatów ale bez niego nie ma prawdziwej "popielniczki" :lol:
5. 7LEAVES ULTIMATE - jest praktycznie taki sam jak MLB od Janty - do dłuższego wapowania
6. CAPPUCCINO ale to tobacco aroma - hit sezonu !!!!!!!!
7. MARLBORO - niezniszczalny smaczek. Nie jest to typowy tytoniowy smak ale ma to coś co lubię !

c.d.n.
;)

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2011, o 14:50 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2010, o 20:07
Posty: 1
a więc :P

nowe testowe aromaty z lutego 2011:

kawa 2kr/ml - po prostu extra lekko gorzkawa kawka
czekolada 2kr/ml - mało powiedziane, że extra. Po prostu świetna gorzka czekolada o przecudownym zapachu w pomieszczeniu.
mięta 1kr/ml - nie ma co się rozpisywać. Praktycznie idealna
pomarańcza 1kr/ml - tym razem bardzo udana. Smak coś a'la fanta. Nie szczypie w język, odświeżający miły smak i zapach.

pozostałych trzech aromatów:

wiśnia1
wiśnia2
truskawka

nie opiszę i pozostawię bez komentarza. Irek wie dlaczego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, o 00:07 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13
Posty: 6
Ja już tyle spróbowałem tych aromatów,że mam mętlik w głowie.Ale jednak najbardziej podchodzi mi orzech włoski i gorzka czekolada mniam mniam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 17:31 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2011, o 17:28
Posty: 1
witajcie!
jeszcze nie zdążyłem wypróbować żadnej własnej mieszanki (moje składniki są już w drodze)
@muzyk - podaj proszę ilość kropli na ml bazy
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL