FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2010, o 07:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
daro napisał(a):
Ha, takiego urlopu to ja sobie nie mogę zafundować :) Dobrze masz Irku :) Chyba muszę się przerzucić na Twoją branżę :) Miłego wypoczynku życzę :)


Tatry, Pieniny. A ja najwyżej na dachu.
Ale jadę z ludźmi których kocham, w miejsce które uwielbiam, jeszcze tylko pogoda i ostre narzędzia i będzie dobrze.
Dzięki za życzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2010, o 15:27 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Tabacco Halzenut
Tabacco Peanut


Przeczytałem ciekawe opinie, czy będą dostępne w sklepie na początku września?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2010, o 17:00 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Tabacco Halzenut
Tabacco Peanut


Przeczytałem ciekawe opinie, czy będą dostępne w sklepie na początku września?



O nie. Te aromaty trzeba zamawiać za granicą. Robione są pod zamówienie.Bedziemy potrzebowali z tej firmy Marlboro niedługo, bo zapasy się kończą.
Napewno będzie zamawiane Tobacco C, któryś z orzechów i może coś jeszcze.
A tak poza to Sabine pisała dzisiaj jak tam test ich aromatów.
To testy lato 2010.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2010, o 03:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
Panie Irku szukam i szukam w sklepie i znaleźć nie mogę, chciałem polecić Szwagrowi bo systematycznie mnie podkrada, zamiast sobie kupić u Was, a tu abma i nie ma "ph MINUS" !!!, czy mam się już martwić na zapas, czy to chwilowy brak. Fakt jeszcze posiadam stary zapas wrześniowy, a że zamówienie październikowe mam już załatwione (dzięki za szybką przesyłkę) pewnie miesiąc jeszcze przeżyję na tym co mam. Ilości PH do liquidu dodaje się znikome, a wręcz symboliczne ilości, o ile mnie Szwagier za często nie będzie odwiedzał to wystarczy. Według mich odczuć działa podobnie jak to producent się chwali :
"-ph MINUS.
Magiczna moc pod ręką oznacza “ph MINUS”. Z naszej wiedzy o fizjologii smaku i wiedzy o tworzeniu aromatu, zdaliśmy sobie sprawę, że ten produkt jest w stanie dać pełnię, wygładzenie i miękkość “dymu z e-papierosa”. Ph MINUS pomaga również zmniejszyć postrzeganie kwasowości, czyni parę bardziej obfitą. Ph MINUS może być używany w połączeniu z aromatami tytoniowymi, lub także w połączeniu z innymi e-aromatami. Jedynym ograniczeniem jest jego wszechstronność. Zalecane stężenie od 0,5% do 1%. Nie zaleca się przekraczania stężenia e-aromatów użytych do zaromatyzowania bazy."

Pozdrawiam Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2010, o 10:16 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
tombo33 napisał(a):
Panie Irku szukam i szukam w sklepie i znaleźć nie mogę, chciałem polecić Szwagrowi bo systematycznie mnie podkrada, zamiast sobie kupić u Was, a tu abma i nie ma "ph MINUS" !!!, czy mam się już martwić na zapas, czy to chwilowy brak. Fakt jeszcze posiadam stary zapas wrześniowy, a że zamówienie październikowe mam już załatwione (dzięki za szybką przesyłkę) pewnie miesiąc jeszcze przeżyję na tym co mam. Ilości PH do liquidu dodaje się znikome, a wręcz symboliczne ilości, o ile mnie Szwagier za często nie będzie odwiedzał to wystarczy. Według mich odczuć działa podobnie jak to producent się chwali :
"-ph MINUS.
Magiczna moc pod ręką oznacza “ph MINUS”. Z naszej wiedzy o fizjologii smaku i wiedzy o tworzeniu aromatu, zdaliśmy sobie sprawę, że ten produkt jest w stanie dać pełnię, wygładzenie i miękkość “dymu z e-papierosa”. Ph MINUS pomaga również zmniejszyć postrzeganie kwasowości, czyni parę bardziej obfitą. Ph MINUS może być używany w połączeniu z aromatami tytoniowymi, lub także w połączeniu z innymi e-aromatami. Jedynym ograniczeniem jest jego wszechstronność. Zalecane stężenie od 0,5% do 1%. Nie zaleca się przekraczania stężenia e-aromatów użytych do zaromatyzowania bazy."

Pozdrawiam Tomek

Już jest. Proszę pozdrowić szwagra.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2010, o 22:39 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2010, o 22:16
Posty: 2
Generalnie jestem smakoszem mięty. Analogi miętowe, pierwsze liquidy też miętowe. Może aromatyczna i mroźna ale słodka mięta wzbogaciła by ofertę sklepu??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2010, o 10:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
BartGoc napisał(a):
Generalnie jestem smakoszem mięty. Analogi miętowe, pierwsze liquidy też miętowe. Może aromatyczna i mroźna ale słodka mięta wzbogaciła by ofertę sklepu??


Mięta, eukaliptus z miętą, Tobacco menthol, mix miętowy, mentol. Obecnie to jest na stanie i nie przewidujemy poszerzenia oferty o kolejny aromat odświerzający.
Przykro ale w najbliższym czasie oferta chyba się nie powiększy.
Ale prosze mi przysłac na PW namiary do wysyłki.
Jeszcze w tym roku będzie do przetestowania e-liquid miętowy. Wtedy wyślę.
pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2010, o 11:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Uwaga. Nasz słynny i wielkokrotnie stwarzający problemy swoja ingerencją w nasz sklep pan Piort zrobił teraz totalny bałagan. Zamiast przykryć stary sklep nową wersją, stary usunął ze wszystkim, ustawienia, historia zakupów, lista klientów szystko zostalo usunięte.
Interweniuje w tej sprawie u niego ale czy przyniesie to jakikolwiek skutej nie wiem.
Każdy klient musi od nowa rejestrowac się do sklepu. I wszystko od naowa.
Przepraszam.
Napisałem to w bardzo spokojnym tonie ale między wierszami możecie doczytać sie wiele słów które napewno na każdym forum są ocenzurowane.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2010, o 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
A ja nie znalazłem "Tobacco menthol" gdzież się on ukrył ??

Pozdrawiam

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2010, o 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Ajć,
Przepraszam właśnie znalazłem w tytoniowych.

;-)

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL