FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 09:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2014, o 19:16 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 17:50
Posty: 4
Serdecznie dziękujemy za wspieranie Ukrainy! Polacy dla nas teraz więcej niż sąsiedzi. To inspiruje dalsze kontynuowanie walki o pełnej niepodległości Ukrainy. Niech żyje Ukraina. Niech żyje Polska! Pozdrowienia dla WAS z Ukrainy. Rodzina Hnatiuk i Koryaha. I największe podziękowania od CÓRKI KRZESNA SOLOMII.
Сердечно Дякуємо за підтримку України!Поляки для нас тепер більше ніж сусіди. Це надихає на продовження подальшої боротьби за повну незалежність України. Хай живе Україна. Хай живе Польща! З повагою до вас з України. Родини Гнатюк і Коряга. А найбільша подяка від похресниці СОЛОМІЇ.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 12:34
Posty: 58
ardbeg napisał(a):
Akurat teraz organizuję pomoc szpitalną dla przywożonych poszkodowanych, oby ich było jak najmniej. Jesteśmy gotowi, siły i środki, ludzie, sprzęt i materiały.
Z ranami postrzałowymi nie miałem do czynienia, z masowymi wypadkami - owszem.


Chwała Bydgoszczy.
Chwała Polakom chcącym pomóc cierpiącym.
Lublin i Łęczna (ośrodek leczący poparzonych) także gotowi.
Trochę zrozumienia i współczucia jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

To jest Solomija - moja chrzestna ukraińska córka.

Obrazek

"ardbeg" to ty będziesz opatrywał tych którzy walczą za jej lepszą przyszłość.
Za normalność.
Dziękuje z całego serca.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 12:34
Posty: 58
Igor71 napisał(a):
Serdecznie dziękujemy za wspieranie Ukrainy! Polacy dla nas teraz więcej niż sąsiedzi. To inspiruje dalsze kontynuowanie walki o pełnej niepodległości Ukrainy. Niech żyje Ukraina. Niech żyje Polska! Pozdrowienia dla WAS z Ukrainy. Rodzina Hnatiuk i Koryaha. I największe podziękowania od CÓRKI KRZESNA SOLOMII.
Сердечно Дякуємо за підтримку України!Поляки для нас тепер більше ніж сусіди. Це надихає на продовження подальшої боротьби за повну незалежність України. Хай живе Україна. Хай живе Польща! З повагою до вас з України. Родини Гнатюк і Коряга. А найбільша подяка від похресниці СОЛОМІЇ.


Igor ale ten tekst po polsku to na pewno napisała ci Nadia. Żona i matka Polaka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
@Igor71

„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!”

pisze to z Francji - i tutaj ludzie sa gleboko poruszeni Wasza walka

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Co do polityki Ukrainy mam osobiscie mieszane uczucia. Co do protestujacych...czy gdyby w Polsce dzialo sie tak jak u naszych sasiadow czy ludzie by nie wyszli na ulice? Jestem pewien ze kazdy kto czuje sie stuprocentowym POLAKIEM zrobilby to samo co robia teraz protestujacy Ukraincy. Mam znajomego z Ukrainy. Przyjezdza do Polski aby miec na chleb! Pracuje sezonowo w "polu" u mojego sasiada. Jest strasznie zyczliwa osoba. Smieszne byly okolicznosci naszego poznania sie ale to nie jest tematem tego watku. Widzac w telewizji czy internecie zdjecia...filmy...az czlowieka skreca. Na Ukrainie zwykli obywatele traktowani sa jak go..o. A Ci ktorzy sprzeciwiaja sie obecnej wladzy traktowani sa jako przestepcy i wsadzani do wiezienia. Mimo ze narazony na widok rannych jestem dosc czesto (jestem czynnym strazakiem-ratownikiem w OSP w mojej miejscowosci) to niektore zdjecia w internecie przyprawiaja mnie o ciarki. To wszystko na ten temat. Jestem i bede za protestujacymi!!

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 20:30 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 17:50
Posty: 4
macbulwa napisał(a):
@Igor71

„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!”

pisze to z Francji - i tutaj ludzie sa gleboko poruszeni Wasza walka



Serdecznie dziękuję!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 20:36 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:59
Posty: 27
„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!” - FREEDOM FOR UKRAINE!!!

This forum is a place where we discuss everyday life, not only issues with e-cigs etc.
Whoever doesn't like it - tough!
Europe is a one big apple and everyone has the right to have a bite of it. There are not worse or better people. Ukraine put their foot down and started to fight! We should be proud to have such a brave neighbours. We all should think how to help them, how to support them and spread the word around and gain more help! No matter what tools we use - Facebook, TV, press or this forum - it doesn't matter at the moment ICEMAN whether some "politics" been said - this is not a POLITICS - this is a real life and people are dying on Majdan defending their future.

I am very proud IREK for your and your family. Ukraine is close to my heart too and this is beautiful that you and rest of the forum have some faith in Ukraine!

Igor - you are brave man and keep up!!!!


„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!” - FREEDOM FOR UKRAINE!!!

Madlen


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
IREK napisał(a):
Wytłumaczyłem dlaczego podniosłem rękę Dajany, dlaczego jest mi przykro za teksty które ona musi czytać.
Mogę także wytłumaczyć dlaczego lekko sklełem ciemnowłosą kelnerkę.


Jeśli można.

Również jestem na bierząco z wydarzeniami na Ukrainie i.. jestem przerażony tamtejszą władzą i agresją do zwykłych ludzi. Trzymam za nich kciuki od samego początku.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2014, o 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ciężko jest patrzeć jak wybrana demokratycznie władza, by się na siłę utrzymać, brnie po trupach własnych rodaków.Dla mnie to jest niezrozumiałe. :(

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2014, o 09:43 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 17:50
Posty: 4
Madlen napisał(a):
„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!” - FREEDOM FOR UKRAINE!!!

This forum is a place where we discuss everyday life, not only issues with e-cigs etc.
Whoever doesn't like it - tough!
Europe is a one big apple and everyone has the right to have a bite of it. There are not worse or better people. Ukraine put their foot down and started to fight! We should be proud to have such a brave neighbours. We all should think how to help them, how to support them and spread the word around and gain more help! No matter what tools we use - Facebook, TV, press or this forum - it doesn't matter at the moment ICEMAN whether some "politics" been said - this is not a POLITICS - this is a real life and people are dying on Majdan defending their future.

I am very proud IREK for your and your family. Ukraine is close to my heart too and this is beautiful that you and rest of the forum have some faith in Ukraine!

Igor - you are brave man and keep up!!!!


„ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!!!” - FREEDOM FOR UKRAINE!!!

Madlen

Thanks for support!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL