FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2014, o 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):

Jest jeszcze jedna sprawka do załatwienia.
Majdan na stadionie i posłanie prezesa Sprawki na zasłużony odpoczynek.
Żeby nie zakontraktować juniorów do sezonu to już trzeba być "prezesem"


No to faktycznie gościu się nadaje do "Kryterióm Asuf" :evil:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2014, o 21:04 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
inawera napisał(a):

Jest jeszcze jedna sprawka do załatwienia.
Majdan na stadionie i posłanie prezesa Sprawki na zasłużony odpoczynek.
Żeby nie zakontraktować juniorów do sezonu to już trzeba być "prezesem"


No to faktycznie gościu się nadaje do "Kryterióm Asuf" :evil:


Twoje Asuf przerobie po swojemu. Jedną literkę odejmę, drugą zmienię.

Asuf - syf.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 20:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Drodzy przyjaciele.
Jak wiecie w weekend odbyły się eliminacje do Złotego Kasku które miały miejsce w Krakowie, Ostrowie i Rawiczu.
Nasze oczy skierowane były na tą małą miejscowość położoną na pograniczu Dolnośląskiego i Wielkopolskiego z wiadomych Wam przyczyn w zawodach tych jechała duma naszej firmy Robert Miśkowiak "Misiek".
Po wielu analizach i rozmowach z fanami czarnego sportu doszliśmy do wniosku że Misiek będzie miał trudną przeprawę przez zawodników z ekstraklasy żużlowej i faktycznie tak było.
Na starcie niedzielnych zawodów stawili się zawodnicy z czołówki między innymi:
- Maciej Janowski reprezentant Polski na co dzień jeżdżący w barwach Betardu Sparty Wrocław,
- Damian Baliński - Fogo Unia Leszno,
- Mirosław Jabłoński - Włókniarz Częstochowa,
- Piort Świderski - Stal Gorzów.
Kolejność wymieniania nazwisk nie jest przypadkowa bo to pierwsza czwórka tych zawodów.
O piąte miejsce walczyli: Kacper Gomólski - Azoty Unia Tarnów, Robert Miśkowiak KMŻ Lublin i Michał Szczepaniak -ŻKS ROW Rybnik.
Od startu do mety walka o pierwszą pozycję w toczyła się między Gomólskim a Miśkiem który niestety zakończył na miejscu drugim.
Naprawdę niewiele zabrakło by dostać się do finałowej piątki. Szósta pozycja sprawia że będzie rezerwowym w finale i ciągle ma szansę na dziką kartę.
Naszym zdaniem Robert i tak wykazał się nie lada i nie raz utarł noska kolegom z wyższej ligi.
Zabrakło niestety objeżdżenia gdyż były to pierwsze starty Miśka w tym sezonie spod taśmy.

Obrazek

Strzałką zaznaczyłem młodzieńca który już doskonale sobie radzi w motocrossie. Na motorze ma oczywiście Droperkę.

Obrazek

Cały czas w lewo, chociaż jeszcze w starym kewlarze.


Teraz Łoli:
Trenowaliśmy razem w Ostrowie ale to było luźne jeżdżenie.

Obrazek
Łoli żużlowiec: :lol: Amator.
Prosiłem Roberta żeby te zawody potraktował jako trening i sprawdzenie sprzętu który jak pokazuje wynik naprawdę będzie robił robotę. Żałujemy że nie mogliśmy być w tym dniu w Rawiczu ale odległość 550 km jest czasem przeszkodą ale co się odwlecze to się....... Do 550 km które nie przejechaliśmy dokładamy jeszcze ponad 200 i jedziemy dość silną ekipą na Łotwę do Daugavpils dopingować naszą dumę.
Mecz 13 kwietnia. Transmisja http://itvl.pl.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 09:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Lada dzień zaprezentujemy Wam Roberta w nowym kombinezonie przygotowanym na sezon 2014 w barwach KMŻ Lublin i oczywiście z naszą Inawerą by był łatwo rozpoznawalny, żebyście wiedzieli za kogo trzymać kciuki. W czwartek jedzie do Częstochowy na ostatnie przymiarki. Mam nadzieję że będąc w Waszych miastach Rzeszowie, Grudziądzu, Bydgoszczy czy Łodzi będziecie go z nami dopingować by my na pewno (?) będziemy na stadionach i będziemy zdzierać gardła :)
Jeżeli będziemy na stadionach to mam nadzieję że wy będziecie siedzieli obok nas. Będzie kolejna okazja aby się spotkać i dobrze pobawić. (edit. Irek.)


Jak dodał Prezes z Daugi będzie transmisja na żywo. Mecz rozpoczyna się o 16 czasu Łotewskiego czyli o godzinie 17 czasu Polskiego. Zapraszamy wszystkich do oglądania tego spotkania na stronie Lubelskiej Telewizji Internetowej ITVL w zakładce speedway :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Jeżeli będziemy na stadionach to mam nadzieję że wy będziecie siedzieli obok nas. Będzie kolejna okazja aby się spotkać i dobrze pobawić
Jak beda sprawdzac dowody tożsamosci jak na meczach p.noznej Extra i I ligi to nie ma takiej opcji ze mnie wpuszcza na sektor gosci !!!
Nie chodzilem dlugo wiec nie wiem jaka teraz jest procedura wejsc na stadion na meczach speedway.

Ta lubelska TV http://www.itvl.pl/ z tego co ja wyczaiłem ma tez wylacznosc transmisji live z wszystkich spotkan I ligi seozn 2014 , maja transmitowac wszystkie , doslownie wszystkie mecze w kazdej kolejce I ligi 2014 . Ma powstac oddzielna zakladka speedway ktorej notabene jeszcze nie ma na stronie. No i najwazniejsze ma byc opłata nie tak jak ostatnio - > w tamtym sezonie oplata za 1 spotkanie, teraz ma byc oplata miesieczna , kwartalna lub calość ( ceny widziałem ale jak to ja zapomniałem :lol: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 16:26 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
Cytuj:
Jeżeli będziemy na stadionach to mam nadzieję że wy będziecie siedzieli obok nas. Będzie kolejna okazja aby się spotkać i dobrze pobawić
Jak beda sprawdzac dowody tożsamosci jak na meczach p.noznej Extra i I ligi to nie ma takiej opcji ze mnie wpuszcza na sektor gosci !!!
Nie chodzilem dlugo wiec nie wiem jaka teraz jest procedura wejsc na stadion na meczach speedway.

Ta lubelska TV http://www.itvl.pl/ z tego co ja wyczaiłem ma tez wylacznosc transmisji live z wszystkich spotkan I ligi seozn 2014 , maja transmitowac wszystkie , doslownie wszystkie mecze w kazdej kolejce I ligi 2014 . Ma powstac oddzielna zakladka speedway ktorej notabene jeszcze nie ma na stronie. No i najwazniejsze ma byc opłata nie tak jak ostatnio - > w tamtym sezonie oplata za 1 spotkanie, teraz ma byc oplata miesieczna , kwartalna lub calość ( ceny widziałem ale jak to ja zapomniałem :lol: )


A czy widziałeś coś takiego? Irek wychodzi z sektora gości, wchodzi do wychodka, wychodzi z wychodka i idzie do AndrzGdz? :?: :lol: :!:
Abonament to ponoć 9,90 zł za m-c.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
AndrzGdz napisał(a):
Cytuj:
Jeżeli będziemy na stadionach to mam nadzieję że wy będziecie siedzieli obok nas. Będzie kolejna okazja aby się spotkać i dobrze pobawić
Jak beda sprawdzac dowody tożsamosci jak na meczach p.noznej Extra i I ligi to nie ma takiej opcji ze mnie wpuszcza na sektor gosci !!!
Nie chodzilem dlugo wiec nie wiem jaka teraz jest procedura wejsc na stadion na meczach speedway.

Ta lubelska TV http://www.itvl.pl/ z tego co ja wyczaiłem ma tez wylacznosc transmisji live z wszystkich spotkan I ligi seozn 2014 , maja transmitowac wszystkie , doslownie wszystkie mecze w kazdej kolejce I ligi 2014 . Ma powstac oddzielna zakladka speedway ktorej notabene jeszcze nie ma na stronie. No i najwazniejsze ma byc opłata nie tak jak ostatnio - > w tamtym sezonie oplata za 1 spotkanie, teraz ma byc oplata miesieczna , kwartalna lub calość ( ceny widziałem ale jak to ja zapomniałem :lol: )


A czy widziałeś coś takiego? Irek wychodzi z sektora gości, wchodzi do wychodka, wychodzi z wychodka i idzie do AndrzGdz? :?: :lol: :!:
Abonament to ponoć 9,90 zł za m-c.

No i wystartowała nowa strona http://www.itvlspeedway.pl/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 19:42 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:12
Posty: 193
I już w niedzielę pierwszy meczyk:) Ciekaw jestem czy dojdzie do niespodzianki i Łotysze zgarną całą pulę?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 20:10 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
witekm napisał(a):
I już w niedzielę pierwszy meczyk:) Ciekaw jestem czy dojdzie do niespodzianki i Łotysze zgarną całą pulę?


No i co? Nikt nie wita na forum szefa marketingu z Inawery?
Eeeeeeee..ureka! Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź i Grudziądz już czują respekt. I bardzo dobrze. Tak trzymać. *ułan*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL