FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 gru 2013, o 18:46 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 18:37
Posty: 1
Witam wszystkich :)

1 Grudnia 2013 mialam okazję pracować jako wolontariusz przy akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę organizowaną przez p. Ewę Dados i Radio Lublin.

Jakie było moje miłe zaskoczenie, kiedy przez mikrofron ze sceny w siedzibie Radia Lublin usłyszałam, że firma Droper już po raz KOLEJNY była jedną z firm, które aktywnie udzieliły się podczas akcji :) Firma ofiarowała 100 kursów DHL, aby łatwo i szybko można było rozwieść paczki z zebranymi darami.

Podziękowania dla firmy Droper Gabriela Gęca z Turki :) - są pod linkiem: http://pdpz.pl/wp-content/story/2012/?cat=7

Super Inawera! W imieniu wszystkich, którzy tak cieżko pracowali podczas akcji serdecznie dziękuję i przesyłam stokroć ukłonów w Waszą stronę i oby tak dalej :)

Pozdrawiam
Vaperka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:41 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Łaaaaaaaaaaaaadnie.
Dotychczas wielu sądziło że Firma Droper Gabriela Gęca jest z Lublina.
A tutaj Lublin tylko z balkonu widać.
Pozostało mi tylko skwitować to tytułem jednego z moich ulubionych filmów
SPRAWA SIĘ RYPŁA

Teraz poważnie.
W tej akcji bierzemy udział po raz drugi.
Wciągnęła nas w tą akcje moja bratowa Ewa, o której też się pisze w podziękowaniach.
A tak naprawdę to wielkie poświęcenie pomysłodawczyni i organizatorki red. Ewy Dados (kawaler Orderu Uśmiechu) było dla nas bodźcem do przyłączenia się do akcji.
W akcji tej ma swój udział także mój brat Leszek (nagłaśnia koncert finałowy),bratanek Bartek (stoi cały dzień na mrozie i zbiera podarki do swojego samochodu- potem odwozi do magazynu akcji), a także Gabrysia i Dawid oraz nasz firmowy Bartek ("łoli" z forum) chociaż dawno nie bawią się w ochraniarzy zawsze chętnie przyłączają się do ochrony koncertu finałowego ( z meczem koszykówki na który biletem wstępu jest czekolada).
Firma "Biuro Ochrony Biznesu" w której sobie dorabiali także uległa magii pani redaktor i corocznie ochrania imprezę gratis.
Wokół nas dzieje się dużo dobrego. Wiele, wiele dobrego trzeba tylko dobrze popatrzeć.
Ja dawno już spolaryzowałem swoje okulary i jest mi z tym bardzo dobrze.

Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, ale daje więcej światła.

A patrząc przez spolaryzowane przez "biznes" okulary, wyraźnie widać że lepiej jest pomóc wysłać te kilkadziesiąt paczek a fakturę zaksięgować w kosztach firmy, jak bezsensownie oddawać fiskusowi.
Proste jak budowa cepa. Trzymok i bijok. Proste a skuteczne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Ech co tu dużo mówić...Szacunek Irku dla Was za to co robicie, przede wszystkim za to, że Wam się chce i widzicie potrzeby innych *good*
Sami doświadczamy, jak życie potrafi dać w du...i jak bywa ciężko...Dlatego z podziwem patrzymy na wasze poczynania i zaangażowanie. Gratulujemy i chylimy czoła :!: :!:

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL