FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2013, o 19:13 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 19:04
Posty: 6
Witajcie drodzy użytkownicy i witam Pana Irka :)

Mam takie pytanie... gdzieś mi zabrakło w FAQ informacji jak zaplacić punktami... i nigdzie nie mogłam znaleźć tego przy zamówieniu.... mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić? niestety zdjęcia ze starego wątku z instrukcją chyba wygasły... przyda się do następnego zamówienia :) dzisiejsze już złożyłam żeby się załapać na bazę do testów :D


z pozdrowieniami,

Joanna


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2013, o 19:34 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
gurumis napisał(a):
Witajcie drodzy użytkownicy i witam Pana Irka :)

Mam takie pytanie... gdzieś mi zabrakło w FAQ informacji jak zaplacić punktami... i nigdzie nie mogłam znaleźć tego przy zamówieniu.... mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić? niestety zdjęcia ze starego wątku z instrukcją chyba wygasły... przyda się do następnego zamówienia :) dzisiejsze już złożyłam żeby się załapać na bazę do testów :D


z pozdrowieniami,

Joanna


Muszę trochę wyjaśnić.
Inawera to teraz trzy podmioty gospodarcze. Wszystkie na pełnej księgowości. Z tego powodu musieliśmy wyłączyć opcję płacenia punktami. Punkty w rozumieniu U.S. są waszym "dochodem" od którego powinniście zapłacić należny podatek. My mogliśmy mieć problemy z paragonem lub fakturą. Jak wytłumaczyć inspektorowi ze skarbówki że z zamówienia za 105 zł zapłaciliście 100 zł przelewem a 5 punktami?
Wszystkich którzy "punktowali" prosimy o wiadomośc na PW (imie i nazwisko) przypisuje stały 5% upust w zamian za brak punktów.
Baza do testów. Po wysyłce do "etatowców" wraz z nowymi aromatami resztę powinniśmy wylać do kanalizacji. Kubeł śmierdzących pomyj wylał mi dzisiaj jeden z klientów tylko za to że wiadomość o posiadaniu nadwyżki którą chcemy wam wysłać otrzymał dopiero dzisiaj, a nie tydzień temu gdy wysyłał zamówienie.
Gdy zapytałem czy czyta forum Inawery gdzie informacja o nowej bazie krąży już od jakiegoś czasu, odpowiedział że fora go nie interesują a wiadomości chce otrzymawać na czas. Jaki? Kiedy?
Urlop niedługo. Uffff.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL