FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: POWIAŁO GROZĄ
PostNapisane: 1 mar 2013, o 13:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Otrzymałem dzisiaj maila od pana Tomasza. Stara się o pracę u nas, był, rozmawiał. Dowiedziałem się że od pewnego czasu na zielonym forum prowadzi dyskusje z userem "lekki". ( user lekki na zielonym forum jest od marca 2010 roku, napisał ponad 1700 postów) pan Tomek przesłał, przeczytałem i powiało zgrozą. Kiedyś próbowałem pisać o naszej firmie i ujawniać informacje które można znaleźć w internecie lub otrzymać od różnych instytucji. Tomba, Maniak, Kriss zakrzyczeli mnie wtedy że te informacje nikogo nie interesują. Koleżanko i koledzy – bardzo pomyliliście się wtedy. Oto kwiatek jaki wyrósł na nie uprawianej glebie:
Cytuj:
Lekki pisze
Tytuł: Pytania niedoświadczonych mieszaczy, czyli Wy tworzycie FAQ!
lekki napisał(a):
Baza vpg jest rozcienczane przez inawera wodą, dodaje ona aż 16 procent h2o do bazy * dlatego m. in te bazy nie są polecane ani dobrej jakości. Sugeruje kupić bazę vpg Kinga lub Hangsen z ego2. Do tego glikol gliceryny z Kinga, nie są one niczym rozcienczane **
i samemu zrobić pożądaną moc.
Ja leje na oko, pożądaną ilość bazy potem aromaty potem glikol i gliceryny, taka kolejność wlewania zapewnia wg. AtmosLab optymalne wymieszanie składników, nie zalecane jest wstrząsanie otrzymanego samogonu


* - kolego „lekki” wody zdemineralizowanej jest 10 %, to pisze na etykietach i świadectwach jakośći. Dodawana jest w celu rozcieńczenia gliceryny do lepkości glikolu.

** - bujasz kolego. Gliceryna musi być rozcieńczona przez producenta bo e-liquid, baza, będą bardzo gęste.
Więc King musi rozcieńczać glicerynę lub używać już rozcieńczonej. A jeżeli używa już rozcieńczonej to jest pytanie. Czym ją rozcieńczono? My swoją glicerynę rozcieńczamy wodą zdemineralizowaną.


Cytuj:
Tomasz pisze:
Mam do ciebie kilka pytań:
- jakiej gliceryny używa King do swojej bazy?

Czy tej już rozcieńczonej (czym)? Czy takiej samej jakiej używają w Inawerze.
Farmaceutycznej. 99.5%. Posiadającej certyfikaty koszerności. Gęstej jak kisiel.
Po co rozcieńczać glikol wodą? Bardzo dobre pytanie.
Dlaczego najlepszą bazą jest baza od Kinga, a nie np. od TL, czy ta kupywana w Chinach?

Zapytasz pewnie dlaczego staje w obronie Inawery. Byłem tam w poszukiwaniu pracy. Poznałem właścicielkę, rozmawiałem z Irkiem, widziałem firmę, spedycje i wiem kto jest najlepszy w Polsce.
Polecam także lekturę ich forum.
Tomek.


Cytuj:
- lekki pisze
Hej. Masz rację inawera to firma wysokiej jakości ale ja nigdy od nich bazy nie kupię. Dlaczego? Dlatego że używają tańszej nikotyny 99 procent która jest 50 procent tańsza niż 99,5 procent używane przez innych dostawców, twój liquid czy king.*** Dlaczego tak sądzę? Bo ich baza nie jest idealnie klarowny i posiada zapach. Ponadto ich baza jest rozcienczane woda, ja wolę sam decyduje czy rozcieńczać czy też nie.
King ma glikol gliceryny tak samo czystości jak irkowa. Jest jednak sporo tańsza. Twój liquid ma też bardzo dobre bazy, pg vg ale używam Kinga wiec akurat ta polecilem. Jeśli wyciągnąlen błędne wnioski to będę wdzięczny za info, nie jestem chemikiem mogę się mylić


*** Ty nie wyciągasz błędnych wniosków bo tego nie można zrobić nie posiadając podstawowych informacji.
Link do certyfikatu nikotyny:

http://www.inawera.com/images/SWIADECTWA_JAKOSCI_pdf./nikotyna.pdf
Po badaniu w laboratorium stwierdzono zawartość nikotyny – 99,9 %. Tabela Results na samym dole.
Nie wierze w to że King i TL byli by aż tak kiepskimi handlowcami i płacili by o 50 % drożej niż my. Musieli by wtedy płacić prawie 500 futów za kilogram. Mnie to się w głowie nie mieści.


Cytuj:
- Tomasz pisze
Witaj. Mam wielką nadzieje że w Inawerze będe pracował bo:
- bo podoba mi się firma całościowo. Organizacja, czystość, sprzęt na którym pracują, podejście do pracownika i potężne zmiany jakie firma już zaczeła przechodzić. Wiem jakie sa układy w firmie od mojej sąsiadki Joasi która pracuje u nich w biurze a teraz jest na urlopie macierzyńskim.
- bo do pracy będę miał 800 m.
- bo po wprowadzeniu tych zmian o których pan Irek mówi głośno będę pracował w najlepszej firmie w Europie.
Poprosiłem sąsiadkę i rozmawiałem z panem Irkiem na temat naszej dyskusji.
Poprosił mnie abym naszą korespondencje wkleił na forum Inawery. Tam się do niej ustosunkuje.
Ale to jest także twoja PW. Jak wyrazisz zgodę to wkleję. Jeżeli nie to nic nie zrobie.
Myślę że warto albo z panem Irkiem podyskutować na ich forum albo poprzez PW na forum Inawery. Pan Irek ma dla ciebie dwie wiadomości: cana nikotyny i produkty Tino d'milano.
Tomasz.


Cytuj:
- lekki pisze
Witam, możesz wkleic, nie mam nic przeciwko. Jestem zwyklym epalaczem, nie zajmuje sie chemią ani nic związanym z ta branżą więc zdaje sobie sprawe z tego, że mogę wyciągać błędne wnioski. Glikol z Inawery posiada również zapach, co nie dotyczy PG z Galvetu, czy Kinga.

****
Obrazek

Certyfikat koszerności jest g**** wart za przeproszeniem jesli chodzi o produkty których dotyczy nasza dyskusja.***** Osobnym tematem jest to, że Inawera oszukuje naszego fiskusa. Firma jest zarejestrowana w UK i tam płaci podatki. Czyli niejako nie jest to polska firma.*******


**** - kolejny błąd. Kolejne świadectwo jakości do przeczytania.
http://www.inawera.com/images/CERTYFIKATY/glikol.pdf
Jeżeli ten „bardzo dobry glikol” z Gelvetu ma 99,93% to dlaczego jest lepszy od tego który ma też 99,93% ?


***** - Cytat z Wikipedii „ Koszerność, kaszrut (z hebr. כשרות, od כשר – dosł. właściwy) – pojęcie, odnoszące się do reguł obowiązujących w prawie żydowskim (halacha), określających rodzaje produktów dozwolonych do spożywania (pokarmy, napoje i leki) oraz warunki w jakich powinny być produkowane oraz spożywane.Czytaj.... bardzo czyste, o wysokiej jakości.

******- tym tekstem wkurzyłeś mnie kolego. Wykazałeś się totalną ignorancją. Link do słownika http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2561161

Tutaj masz linka do urzędu skarbowego któremu podlega firma Droper:
http://www.is.lublin.pl/index.php?id=88,
napisz do nich donos jeżeli jesteś pewien że jesteśmy oszustami.
Link do danych firmy. Tak na wszelki wypadek gdybyś zechciał do nich napisać to dobrze by było żebyś wiedział o kim piszesz:
http://www.inawera.com/dane-firmy-pm-8.html

W UK jest zarejestrowany sklep: http://www.inawerashop.co.uk Właścicelem jest mężczyzna pochodzący z Leszna. A dochody tego sklepu mają tyle wspólnego na naszą firmą co miasto Leszno ma wspólnego z Lublinem.
Oświecę cię jeszcze bardziej. W mieście Alicante w Hiszpanii jest zarejestrowany kolejny sklep: http://www.inaweraflavours.com. Właściciel płaci podatki w Hiszpanii. My tym właścicielem nie jesteśmy.
Kolejnym sklepom z UE nie wyraziliśmy zgody na umieszczenie rzeczownika Inawera w nazwach ich sklepów. Te dwa co są dobrze namieszały.
Myślę żę stosunek twój do naszej firmy doskonale wyjaśni post napisany 24 lutego 2013r.:


Obrazek

Miło piszesz o aromatach tino d'milano. Dziękuje. Chciałbym zobaczyć twoją minę jak przeczytasz i zrozumiesz kolejną informację: Aromaty tino d'milano nie są aromatami robionymi przez Flavourart, to są aromaty Inawery. Nazwę tino d'milano wymyśliłem ja, Irek.
Podobnie jak tino d'milano tak też i Droper, Inawera, Bayca są znakami towarowymi zastrzeżonymi i prawnie chronionymi na całym świecie. Ja sam osobiście wszystkie zgłosiłem do zastrzeżenia w Urzędzie Patentowym R.P.
Pozdrawiam. Irek.
Panie Tomku dziękuje.


Teraz czas na podsumowanie. Oglądałem wczoraj sukces Kamila Stocha. Czytałem potem na Interii wypowiedzi internautów.
Wielu z nich wykazało się:
1 - skrajną niewiedzą
2 - lub wielką zazdrością.
Napiszcie proszę do której kategorii zaliczyć usera "lekki"
Trzy lata na forum i ponad 1700 postów do czegoś zobowiązują.
I tak minęło kilka godzin redagowania posta. A miałem opracować i wysłać do drukarni ulotkę informacyjną na e-liquidy.
Pozdrawiam.
Irek

P.S. Zauważyłem w panelu administratora że user "lekki" zarejestrował sie na naszym forum. Witam serdecznie i cieszę się że z pominięciem innych osób będziemy mogli przekazać sobie interesujące nas wiadomość.
Pozdrawiam raz jeszcze.
Irek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2013, o 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Żałosne to i małostkowe, by nie powiedzieć dosadnie, że to zwykłe sk%@(&%#@o.
Przed chwilą umieściłem Irku u Ciebie dość ważną informację w tym temacie:
viewtopic.php?f=2&t=2739
Ale jakże podobny komentarz ukazał się na innym forum:
Cytuj:
To musi być bardzo dochodowe jak tak walczą o utrzymanie rynku...

Pozostawię bez odpowiedzi.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2013, o 16:42 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Temat na zielonym oczyszczony z ww. postów, więc trudno prześledzić wątek. Niestety niektórzy mają monopol na bycie ekspertem. C'est la vie, jak mówili starożytni Rzymianie. Kilka zakrętów na drodze życia uczy pokory. Niektórzy nadal są jeszcze na pierwszej prostej, ot co.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2013, o 18:05 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:51
Posty: 1
Ehh, niestety na zielonym forum non stop traktują Inawerę jako gorszą markę. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, często polecam, ale jak tylko wspomnę to od razu się zaczyna... Ze aromaty od was smakują chemią, że macie bazy chrzczone wodą etc. Mam nadzieję, że po tej interwencji zostanie to trochę ukrócone. Bądźmy dobrej myśli, Panie Irku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2013, o 18:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Chayenne napisał(a):
Ehh, niestety na zielonym forum non stop traktują Inawerę jako gorszą markę. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, często polecam, ale jak tylko wspomnę to od razu się zaczyna... Ze aromaty od was smakują chemią, że macie bazy chrzczone wodą etc. Mam nadzieję, że po tej interwencji zostanie to trochę ukrócone. Bądźmy dobrej myśli, Panie Irku.


Ci którzy doskonale wiedzą co się u nas dzieje to podobnie jak ja się z tego śmieją. W poscie usera "lekki" nie zdzierżyłem tylko nazwanie nas oszustami finansowymi.

A kim jest user "lekki". Oto odpowiedź napisana przez niego samego.

- tester&klakier do wynajęcia.

Obrazek

A zielone? Myślałem że już sięgneli dna, ale coś lub ktoś zapukał od spodu.
Zbanowali Tusię, jedną z pierwszych userek. To co było niedopomyślenia podobnie jak usunięcie z PiS-u prezesa Kaczyńskiego - stało się faktem. Usuneli userkę napweno ci którzy nie mieli pojęcia o e-papierosie wtedy gdy Tusia już aktywnie uczestniczyła w tworzeniu forum. Powód. Podobny jak mój. Ośmieliła się źle napisać o moderatorze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 22:39 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Panowie administratorzy i moderatorzy z zielonego forum. Gratuluje usera. Więcej takich a niedługo na wasze forum ludzie będa zaglądać tylko po to aby się pośmiać.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 23:00 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 15:33
Posty: 11
User "lekki" z zielonego ma też w swojej kolekcji postów inne ciekawe kwiatki, np. taki, że w produktach inawery jest nawet 20% wody.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, o 11:20 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
Chayenne napisał(a):
.......... że macie bazy chrzczone wodą etc. M.


Panie Irku możne po prostu należało by się "przyznać", owszem chrzcimy nasze produkty woda ale świecona z Lichenia dlatego tak dobrze smakują...... :lol: (taki żart)

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, o 12:56 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
koninka napisał(a):
Chayenne napisał(a):
.......... że macie bazy chrzczone wodą etc. M.


Panie Irku możne po prostu należało by się "przyznać", owszem chrzcimy nasze produkty woda ale świecona z Lichenia dlatego tak dobrze smakują...... :lol: (taki żart)

Pozdrawiam.


E tam z Lichenia. W październiku byłem w Lourdes. Z tamtąd DHL przywiózł do firmy 10 litrowy karniser wody ze źródła. (poważnie). Rozdawaliśmy wszystkim kto tylko chciał. Ze 2-3 litry jeszcze w karnistrze jest.

Obrazek

A tak poważnie. Ta woda stoi już około 6 miesięcy i nie zmieniła smaku, podczas gdy inne mineralne potrafiły zatęchnąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, o 13:11 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
No bo "Swieta" woda i "swieta" prawda chyba raczej nie zatechna :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: rojnenek


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL