FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2011, o 13:52 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13
Posty: 6
Czytając jak początkujący e-palacze zaczynają mieszać z produkcją własnych liquidów śmieć mi się chce albo płakać tego nie wiem.Najbardziej szokujące jest napisanie że aromat jest śmierdzący.Co to znaczy czy jest to wyciąg z gów..a,a może ze stajni z małpami albo coś innego.Nigdy od czasu kontaktu z inawerą nie spotkałem się ze śmierdzącym aromatem.Może mam już wypaczone kubeczki zapachowe.Jak wiadomo są śmierdzące zapachy np.rozkładające się mięso np.ludzkie ale dla jednego to śmierdzi a dla innego to specyficzny zapach.Do tego trzeba wziąć pod uwagę że skoncentrowany aromat inaczej pachnie niż dodany jako armat.Ja na przykład testowałem jeden z aromatów ziołowych inawery,który po otwarciu buteleczki dawał w nosa jak cholera ale już dodane 7 kropelek do liqiudu i był super.Jak czytam na "trawniku"że komuś coś śmierdzi to dochodzę do wniosku aby kupował gotowce a do mieszania dorósł. :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2011, o 14:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
pawko2009 napisał(a):
Czytając jak początkujący e-palacze zaczynają mieszać z produkcją własnych liquidów śmieć mi się chce albo płakać tego nie wiem.Najbardziej szokujące jest napisanie że aromat jest śmierdzący.Co to znaczy czy jest to wyciąg z gów..a,a może ze stajni z małpami albo coś innego.Nigdy od czasu kontaktu z inawerą nie spotkałem się ze śmierdzącym aromatem.Może mam już wypaczone kubeczki zapachowe.Jak wiadomo są śmierdzące zapachy np.rozkładające się mięso np.ludzkie ale dla jednego to śmierdzi a dla innego to specyficzny zapach.Do tego trzeba wziąć pod uwagę że skoncentrowany aromat inaczej pachnie niż dodany jako armat.Ja na przykład testowałem jeden z aromatów ziołowych inawery,który po otwarciu buteleczki dawał w nosa jak cholera ale już dodane 7 kropelek do liqiudu i był super.Jak czytam na "trawniku"że komuś coś śmierdzi to dochodzę do wniosku aby kupował gotowce a do mieszania dorósł. :lol:


E-dym zachował się jak rasowy Św. Mikołaj. Wysłał w ramach rekompensaty nasze e-liquidy. Ale czy to dobrze? Nie mieliśmy "śmierdzącego" aromatu w rękach, nie wąchaliśmy. Jak tak będzie że ktoś napisze że jest niedobry będziemy wysyłać gratisy w ramach rekompensaty to pójdziemy z torbami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2011, o 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
pawko2009 napisał(a):
Czytając jak początkujący e-palacze zaczynają mieszać z produkcją własnych liquidów śmieć mi się chce albo płakać tego nie wiem.Najbardziej szokujące jest napisanie że aromat jest śmierdzący.Co to znaczy czy jest to wyciąg z gów..a,a może ze stajni z małpami albo coś innego.Nigdy od czasu kontaktu z inawerą nie spotkałem się ze śmierdzącym aromatem.Może mam już wypaczone kubeczki zapachowe.Jak wiadomo są śmierdzące zapachy np.rozkładające się mięso np.ludzkie ale dla jednego to śmierdzi a dla innego to specyficzny zapach.Do tego trzeba wziąć pod uwagę że skoncentrowany aromat inaczej pachnie niż dodany jako armat.Ja na przykład testowałem jeden z aromatów ziołowych inawery,który po otwarciu buteleczki dawał w nosa jak cholera ale już dodane 7 kropelek do liqiudu i był super.Jak czytam na "trawniku"że komuś coś śmierdzi to dochodzę do wniosku aby kupował gotowce a do mieszania dorósł. :lol:


Masz racje, ja uważam że to raczej kwestia interpretacji zapachu wydobywającego się przy e-paleniu.
Ja nazywam aromaty, które podczas wydychania pachną specyficznie "śmierduszkami" to bardziej dotyczy ludzi z otoczenia ( moja Żona )
Mam w swojej kolekcji ulubione smaki : kawowe, owocowe>przy nich nie ma używanej również do określenia "specyficznych zapachów" "śmierduszków" POPIELNICZKI
MAXBORO ULTIMATE > które dla moich kubków smakowych jest jak najbardziej zbliżone do analoga ( wcale za nim nie tęsknię :lol: )
jako sam aromat wcale nie śmierdzi !!!

I chyba w tym sedno w >NAZEWNICTWIE<
Pozdrawiam :D

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2011, o 20:51 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13
Posty: 6
Dlatego też uważam że pisanie oficjalnie o czymś co ma dziwny zapach jako śmierdziuch jest dla mnie troszkę poniżej pasa.Szkalowanie firmy.Czy nie można było prędzej zadzwonić do Irka i zapytać czy dany aromat ma" śmierdzieć"a nie od razu z grubej rury.Jednak ludzie są dziwni :lol: :lol: :lol: Dla mnie jednak mogą pisać co chcą ja już mam wyrobioną opinię o Inawerze.Już tyle e-palę ich aromatów i jak na razie nie narzekam i nie zmienię dostawcy.No ale co kraj to obyczaj lubimy kłótnie,docinki itp.Irku to ja poproszę w takim razie aromat o zapachu gó..niano-rybno-mięsnognilnym-skunksie. :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2011, o 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Zgadzam się w 100% z przedmówcą :D
Myślę że co "poniektórzy" wylewają swoje frustracje na dostawcach. Zanim napiszesz: pomyśl, poczytaj, zadzwoń (jeśli to możliwe)
Jeśli chodzi o tą ostatnią opcję w INAWERZE :!: działa na najwyższym poziomie :!:

Pozdrawiam

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL