FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 09:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2011, o 21:07 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, o 19:47
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Witam Administracje i Forumowiczow.

Od jakiegos czasu pale epapierosa ceny plynow w sklepach to chyba jakas pomylka, lubie podymic ale przy moim paleniu stanowczo za duzo plynu mi schodzi dziennie , przynajmniej moim zdaniem. Dla w miare komfortowego palenia i zakraplania potrzebuje przynajmniej z 5ml a gdybym chcial juz calkiem zaszalec czyli nie patrzec na ilosc to pewnie z 8ml na dobe.
Trudno sie mowi ale lubie dymek i nikotyne.

Do rzeczy teraz
w sklepie widze produkty takie jak: liquidy gotowe , bazy i aromaty
wezmy pierwsze z brzegu
E-LIQUID BURLEY-24 poj 60 ml zaw. nikotyny 24mg/ml - Cena:75,61 zł
PG. ECOBAZA 26 mg/ml. Poj. 100 ml. Cena:33,27 zł
E-AROMAT TABACCO "MARLBORO" - 10 ml. Cena:6,05 zł

Pytanko
Gotowy liquid kosztuje 75.61zl i jest go 60ml
o ile tak sie robi wlasny plyn, mieszajac baze z cala zawartoscia aromatu co jak czytalem wyjdzie 2krople na 1ml, otrzymam 110ml liquidu o podobnej zawartosci nikotyny w cenie 39,32zl

Moze doglebnie uzasadnie pytanie.
Papierosy analogowe jak wiadomo kosztuja sporo zwlaszcza jak ktos pali srednio 30-35szt , robiac samemu (tyton + gilzy) mozemy zejsc do 150zl miesiecznie, epapieros na poczatku kupujac w miare dobry produkt 300zl + w moim przypadku plyn (najtanszy) 15x10ml co daje cene 150zl , doliczajac do tego co jakis czas atomizer no i bateryjke koszty wzrosna , tak wiec troche sie popali ale niekoniecznie taniej.
Patrzac na Wasz sklepik gdybym mogl sobie samemu mieszac baze z aromatem i otrzymac dobry produkt do palenia no to raj dla palacza , jakies 90zl do przodu miesiecznie.
Pytanie zasadnicze czy mieszajac baze z aromatem otrzymam liquid zdatny do palenia czy niestety ale to nie wszystko ze skladnikow ?

Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2011, o 09:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Sargon napisał(a):
...czy mieszajac baze z aromatem otrzymam liquid zdatny do palenia...?
Tak. Pozostaje tylko kwestia wyboru baz i aromatów.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2011, o 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Sargon
Na początek proponuję abyś kupił sobie bazę VPG - to jest zmieszana pół na pół baza VG i PG
Taj naprawdę nie trzeba już jej z niczym mieszać oprócz oczywiście aromatów.
Dobór ilości aromatu i ewentualne mieszanie kliku razem ( aby znaleźć swoje ulubione smaki ) to sztuka w sztuce ;-)
Powodzenia !!!

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2011, o 15:38 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, o 19:47
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
No to super, musze postudiowac co kto pisze o aromatach , przynajmniej z grubsza jakies pojecie bo dokladnie opisac co jak smakuje to nie lada problem zwlaszcza ze kazdy moze inaczej odbierac smak, na szczescie cenki przystepne wiec mozna poprobowac :)

Dzieki za odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2011, o 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Napisz jakie smaki lubisz to Ci podpowiem-oczywiście kwestia smaku.
Największy problem to typowy smak "tytoniowy " - ale damy radę ;-)

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, o 18:38 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, o 19:47
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Ciezko odpowiedziec kurcze bo ja tego papierosa traktuje wlasciwie jak analoga.
Zamowienie juz zlozylem mam nadzieje ze w miare trafne
zdecydowalem ze baza PG. ECOBAZA 26 mg - tak troche na logike bralem , 18tka to troche malo przynajmniej na obecna chwile , jak dorobie aromatem to bedzie ciut mniej , no i jesli stwierdze ze ups ale za mocny zawsze mozna rozcienczyc , ze slabego odwrotnie juz gorzej
aromaty to :
E-AROMAT TABACCO "MARLBORO" - pale i moze byc
E-AROMAT TABACCO "DON HILL" - nie probowalem , ale jakas opinia mi wpadla w oko
E-AROMAT ph MINUS - ten powiedzmy uzupelniacz mnie zaciekawil , nie moglem sie oprzec zeby go nie kupic :D

Na poczatek w kazdym razie cos papierosowego , teraz palilem 18 mlb,plm,winston i cml ale brakuje mi czegos w tym dymku, sila jak cie moge ale brakuje mi wlasnie tej pelni , to co pale to mi podchodzi do ... kiedys ktos mi sprzedal jakis tyton taniej , przepalony chyba bo bardzo ciemny i w smaku byl mocny ale strasznei suchy, meczylem go chyba ze 2 miesiace. Smaki ktore podalem sa podobne w zaleznosci od pory dnia czyli jakies suche.

A w ogole to wam powiem ze z tymi e papierosami to jest dziwnie , czasem to mam takie chwile ze bym cos zapalil ale sam nie wiem co bo ani nie chce mi sie epapieroska ani analoga, nie wiem moze jakiegos badziewia jest pelno w analogach i tego mi czasem brakuje.

Jak chodzi o podpowiedzi to bardzo prosze zeby byly wszystkie skladniki z tego sklepu najlepiej jeszcze konkretny przepis co z czym i ile , wtedy zamowionko i mozna dalej walczyc z analogami :D

PS.
bym zapomnial , w podpowiedziach byla baza VPG , gdzies wyczytalem ze niby troche smak zmienia dlatego wybralem PG, teraz pale i jeszcze nie chce kombinowac za bardzo, idzie dobrze bo analogi calkiem odstawione wiec wolalem nie ryzykowac , przynajmniej jeszcze nie teraz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2011, o 21:50 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Sargon napisał(a):
brakuje mi czegos w tym dymku, siła jak cie moge ale brakuje mi wlasnie tej pełni.

Jak chodzi o podpowiedzi to bardzo prosze żeby były wszystkie skladniki z tego sklepu najlepiej jeszcze konkretny przepis co z czym i ile , wtedy zamowionko i można dalej walczyc z analogami.




Cierpliwości. Będą analogi. Już bierzemy się za Dirty Neutral Bazę. Lada tydzień.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2011, o 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Sargon
Propozycja typowej "popielniczki"
Aromat MAXBORO ULTIMATE - 5ml > ja traktuję go jako dodatek do drugiego aromatu.
Polecam aromaty typu oriental, virginia, dodaję na 1 ml. swojego "wywaru" średnio 2 krople
i tu przykład:
na 5 ml > 10 kropelek oriental lub virginia , 1 kropelka Ph-, i od 2 do 5 maxboro ultimate< on jest bardzo aromatyczny !!!
Są również bardzo dobre aromaty same w sobie, jeden z nich to "TABACCO "C" - 5 ml. ale od czegoś musisz zacząć.
Pamiętaj że proporcje kropelek można zmieniać według własnego uznania ;-)
Jeszcze dużo zabawy przed Tobą.
Pozdrawiam
P.S. Jak będzie już dostępna DIRTY BAZY to zobaczysz co to prawdziwe e-analogi :lol:

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2011, o 20:40 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, o 19:47
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Juz cos zamowione to bedzie mozna pomieszac a nastepnym razem pewnie co innego poleci do probowania, problem tkwi w tym ze w sklepie jest wszystkiego za duzo :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:18 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, o 19:47
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Przepraszam za post pod postem.
Przesylka dzis dotarla juz troche pomieszalem i poprobowalem.
Po tescie bazy inawery stwierdzam opierajac sie na wlasnych doznaniach ze cala reszta sklepow to chyba buja w oblokach opisujac ilosc nikotyny w ich buteleczkach , mam buteleczke PG 26 i bankowo dokupie VG zerowe , nie mam pewnosci czy nawet nie rozrobie tego pol na pol ze wzgledu na to jakiego kopa nikotynowego ma ten plyn.
Smaki rzecz gustu , baza palce lizac :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL