FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 11:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 gru 2010, o 14:26 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Czekam na reakcję administracji forum e-palarnia.pl.

Doczekałem sie ale nie publikacji oświadczenia ani zgody na publikację a wyrywkowo wklejonego wyrwanego z kontekstu oświadczenia fragmentu raportu. W związku z powyższym wklejam oświadczenie na naszym forum.

Oświadczenie to wysłałem w dniu 23.12. 2010 do admninistratora forum e-palarnia.pl Quasimodo. Poinformowany zostałem o przesłaniu go do Judge. Decyzji o umieszceniu naszego oświadczenia na forum e-palarnia.pl nie podjął żaden z nich.


Treść oświadczenia.
OŚWIADCZENIE

Odnośnie zamieszania jakie powstało na forum e-palarnia.com wokół wątków:
1. http://forum.e-palarnia.com/opinie-kupuj-cych-i-dyskusja-o-dostawcach/2645-inawera.html
2. http://forum.e-palarnia.com/inawera/2864-nieprawid-owo-ci-na-etykietach.html

wyjaśniam.
Temat nr.1 został rozwinięty i wytłumaczony w sposób rzetelny i do końca. Nie uważam aby teksty uraziły któregokolwiek forumowicza czy mnie osobiście.
Sprawę uważam za zakończoną.

Temat nr 2.
Błąd w wydruku jest także naszym błędem. Przyznaje nie powinno się wydarzyć. Stało się. Quasimodo zwrócił uwagę. Miał do tego prawo.
Jednakże w tym czasie zdarzyło się coś co nie powinno się zdarzyć.
Fakt, w krótkich słowach odesłałem zainteresowanych na inne fora. Należy pamiętać że napisałem to w dniu 19 grudnia rano. Napisałem tak bo to nie był czas na dyskusje na forum tylko czas wytężonej pracy. Pomimo tego próbowałem znaleźć czas aby to uczynić.
Dotarł do mnie jednak raport jednego z forumowiczów wysłany do admina. Mogę jedynie przytoczyć fragment bezpośrednio mnie dotyczący, co niniejszym czynie:

” > scob ( mailto:skasowałem ) raportował właśnie ten post:
> Powód, który podał użytkownik:
> "bo użytkownik kawowego forum to klient drugiej kategorii,
gorszy, i ma obowiązek czytać inne fora"
>
> za chamstwo gnojowi warn&ban


Poczułem się urażony. Nie czuje się być ani chamem ani tym bardziej gnojem. Wkleiłem ten raport do wątku i dopisałem pod nim
„Nie dorosłem do takiego poziomu. Żegnam na zawsze”
Przestałem zaglądać na forum e-palarnia.
Niestety mój wpis wraz z raportem został usunięty przez administratora.
Zostało usunięty tekst który wytłumaczyłby dlaczego na forum mnie nie ma, dlaczego nie próbuję wytłumaczyć sprawy etykiety.
Wielokrotnie wczoraj /tekst pisany przed świętami/, na forach i poprzez PW zostałem posądzony przez to o brak szacunku dla klientów czy uczestników kawowego forum. To nieprawda. Szacunek mamy.
Niestety usunięcie mojego tekstu spowodowało to co poniżej było widać.
Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony brakiem mojego wytłumaczenia. Przepraszam.

Mam także gorącą nadzieje że w tej kwestii wypowie się także admin i przyzna że usunięcie mojej wypowiedzi wypaczyło całkiem jej dalszą część.Pozdrawiam.
Irek.


O umożliwienie zamieszczenia tego oświadczenia prosiłem tydzień.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, o 12:30 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13
Posty: 6
Brawo.Tylko mnie zastanawia dlaczego administracja czekała na zgodę na zamieszczenie oświadczenia firmy,która chciała wyjaśnić zaistniałą sytuację.To jest jak odebranie oskarżonemu obrony.Szok.Pozwolę sobie/ mam nadzieję że nie dostanę tutaj bana/na umieszczenie linka do mojego raczkującego forum http://www.epalimyforum.pl gdzie w najbliższym czasie powstanie temat Inawery.Z mojej strony sklep ten będzie polecany znajomym.A kopanie leżącego to jest chyba sytuacja nie ma miejscu,no ale cóż chyba e-palenie też powinno być dozwolone od lat 18-tu.Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, o 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Słusznym jest umieszczenie tego oświadczenia właśnie na stronie forum sklepu Inawera. Ktoś niezorientowany w temacie może pomyśleć czytając różne fora, że przez sprzedaż swoich produktów, Inawera zatruła klientów. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, a szum podnieśli, moim zdaniem, ludzie złośliwi, pieniacze lub niezorientowani w temacie, a skłonni do awantur. Tak się składa, że e-palę prawie dwa lata i od dawna zaopatruję się w tym właśnie sklepie. Nie mam żadnych uwag co do swoich zamówień, a te pomyłki co miały wcześniej miejsce i stały się powodem do awantury, nie rzutują w żaden sposób na całokształt działalności firmy.
Odniosłem wrażenie, że jest grupa ludzi czyhająca na jakiekolwiek potknięcie Inawery. Wtedy nagłaśniają problem, robią wiele szumu. Po co? Nie będę zapędzał się w domysły.
Kupowałem, kupuję i kupował będę w tym sklepie. Miła obsługa, doskonały kontakt, dobre produkty i ceny.
Chyba, że firma popełni jakiś rażący błąd, wtedy zmienię zdanie. Jak do tej pory nie mam ku temu powodu.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL