FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 paź 2013, o 13:20 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2013, o 13:12
Posty: 5
Zakupiłem ten liquid bo kiedyś wapowałem go często (ponad rok temu) miał fajny niepodobny do niczego innego smak ... teraz smakuje jak baza papierosowa "chińska" jakaś masakra. Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tym liquidem ?? Jak można było tak zepsuć ten smak ?!?! Aż boję się otwierać butelkę z moim kolejnym ulubionym smakiem od inawery tj. nutty cream.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2013, o 15:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
hobelik napisał(a):
Zakupiłem ten liquid bo kiedyś wapowałem go często (ponad rok temu) miał fajny niepodobny do niczego innego smak ... teraz smakuje jak baza papierosowa "chińska" jakaś masakra. Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tym liquidem ?? Jak można było tak zepsuć ten smak ?!?! Aż boję się otwierać butelkę z moim kolejnym ulubionym smakiem od inawery tj. nutty cream.



Jutro poproszę o sprawdzenie co się z nim stało.
Przepraszam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2013, o 13:39 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2013, o 13:12
Posty: 5
Bardzo proszę o weryfikację. Zamówiłem kilka smaków ale w temacie chodzi po port tagos o mocy 12. Reszty nie otwierałem bo kupuje na własny użytek i takie 100 ml starcza mi na 1,5 miesiąca a boję się, że po otwarciu za 2 miesiące mogą nie smakować tak jak powinny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2013, o 13:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
hobelik napisał(a):
Bardzo proszę o weryfikację. Zamówiłem kilka smaków ale w temacie chodzi po port tagos o mocy 12. Reszty nie otwierałem bo kupuje na własny użytek i takie 100 ml starcza mi na 1,5 miesiąca a boję się, że po otwarciu za 2 miesiące mogą nie smakować tak jak powinny.


Już wszystko wiem. Ten e-liquid został zrobiony z nowej wersji starego aromatu którego już producent nie produkuje. Został zmuszony do poprzestania ponieważ w składzie było trochę przydużo substancji niedozwolonych w przemyśle spożywczym.
Według ich zapewnień nowy aromat miał nie odbiegać jakością od "starego". Dotychczas nie mieliśmy żadnej interwencji związanej ze zmianą smaku, dlatego nie podejmowaliśmy żadnych kroków.
Teraz mamy kłopot.
W okresie od 1 wrześnie do 1 października sprzedaliśmy prawie 500 szt. tego e-liquidu w różnych stężeniach. I co teraz. Wycofać ze sprzedaży? Sprzedawać?
Jest problem.
Ja dla pana zaproponuje wymianę na inny e-liqud lub zwrot wpłaty. W ramach rekompensaty wyślę panu po 1 szt. nowych absolutów tytoniowych. Może uda się panu coś pasującego namieszać. Proszę o kontakt na PW z adresem do wysyłki.
Z tego co się dowiedziałem "starego" aromatu już nie będzie. Także i prawdopodobnie powrotu do starego smaku również. Chyba że w przyszłości sami zrobimy podobny aromat i spróbujemy co z tego nam się uda namieszać. Ale to jeszcze.
Jeszcze raz przepraszam *BOJE SIE*
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2013, o 14:06 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2013, o 13:12
Posty: 5
No jeżeli jest taka opcja to chętnie wymienię na nutty cream tylko najpierw sprawdzę czy z nim wszystko ok :D Proszę o informacje na jaki adres odesłać moje liquidy (zamówiłem 2 butelki pierwsza o mocy 12 druga o mocy 6 jeszcze nie otworzona) najlepiej na maila albo na PW.

Ps. Dziwna sprawa z tymi niedozwolonymi składnikami bo inawere palę od dawna ostatnio do maja ale to bazy z aromatami w lokalnym sklepie kupowałem i wszystko było OK od maja przerzuciłem się na bluemista bo miałem bardzo dobrą cenę i teraz wracam do inawery .. bo zaczęły mnie boleć jedynki :D Ciekawe co w takim razie jest w BM :D No nic pozdrawiam i dziękuję za zajęcie takiej godnej podziwu postawy.

Pozdrawiam,
Robert


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2013, o 18:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
hobelik napisał(a):
No jeżeli jest taka opcja to chętnie wymienię na nutty cream tylko najpierw sprawdzę czy z nim wszystko ok :D Proszę o informacje na jaki adres odesłać moje liquidy (zamówiłem 2 butelki pierwsza o mocy 12 druga o mocy 6 jeszcze nie otworzona) najlepiej na maila albo na PW.

Ps. Dziwna sprawa z tymi niedozwolonymi składnikami bo inawere palę od dawna ostatnio do maja ale to bazy z aromatami w lokalnym sklepie kupowałem i wszystko było OK od maja przerzuciłem się na bluemista bo miałem bardzo dobrą cenę i teraz wracam do inawery .. bo zaczęły mnie boleć jedynki :D Ciekawe co w takim razie jest w BM :D No nic pozdrawiam i dziękuję za zajęcie takiej godnej podziwu postawy.

Pozdrawiam,
Robert


Już wielu wie że tino d'milano to marka należąca do firmy Droper.
Wiele aromatów t'dm to zwykłe podróbki (teraz ładnie zwane klonami).
Próbowaliśmy i "tamten" aromat skopiować.
Niestety po rozłożeniu go na czynniki okazało się że są w nim składniki które powinny być jedynie w produktach kosmetycznych i perfumeryjnych. Dużo tego nie było, ale były.
W takim składzie w t d'm nie przejdzie kontroli jakości. Dlatego wcześniej pisze że "może kiedyś zrobimy"
Aromat ten o którym pisze nie ma nic wspólnego z Blue Mistem.
Nie wiem co jest w BM bo e-liquidów nie "rozkładamy".
Tego e-liquidu proszę nie odsyłać.
Proszę o adres do wysyłki i informację co i ile mamy wysłać.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2013, o 19:05 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2013, o 13:12
Posty: 5
Sprawdziłem nutty cream to dalej ten sam dobry smak więc zdecyduję się na wymianę na właśnie ten.
Dziękuję raz jeszcze za takie załatwienie sprawy wszystkie dane wysyłam na priv.
Pozdrawiam,
Robert


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL