FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2015, o 17:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Dzień drugi czas zacząć opisywać.
Tym którzy nie dokończyli oglądać wczorajszej fotorelacji przedstawię delegację Inawery na targi w Paryżu.

Obrazek
Od lewej. Dawid, Agnieszka, Marcin, Krystel (żona KevNash), Witek, Chris (KevNash), i Krystian.

Pozostałe komentarze pozostawiam "witekm"
Czołem Szefie,
uprzejmie melduje, że pierwszy dzień dal mi w kość,
Dzisiaj na targach jest dużo spokojniej. Niesamowite jest to, że prawie każda osoba jaka do nas podchodzi mówi, że zna Inawerę, ceni ją, dużo o niej słyszała, Generalnie wypowiadają się na jej temat bardzo pozytywnie. Fajnie być w takiej ekipie.
Dołączam kilka fotek, ale na razie nic ciekawego się nie dzieje. Tzn. jest leniwie jakby wszyscy wystawcy mieli kaca, a odwiedzający jeszcze się nie obudzili. Ruch jest dużo mniejszy niż wczoraj. Zrobiłem kilka zdjęć z okolic naszej hali targowej. Docieramy do niej po tych wypasionych ruchomych chodnikach.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka słów o Marcinie;
Żałuj, że tego nie widzisz. Teraz mam przed sobą zupełnie innego człowieka. Miałeś rewelacyjny pomysł żeby go wysłać. Ratuje nam tyłek, bo tutaj prawie nikt nie mówi po angielsku. Ale najlepsze jest to, że on sam startuje do ludzi. Zagaduje, nawija. JEST AKTYWNY. Właśnie wciął mi się w rozmowę z dwiema kobitkami!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Noszenie Inawery ciągle modne.

Obrazek

Obrazek

Ciąg dalszy komentarzy "witekm" - do niedawna dziennikarza Kuriera Lubelskiego.

Dobra, teraz padniesz.
Pojawiła się internetowa telewizja z waperskiego kanału - adres na zdjęciu. Chcieli gadać tylko po francusku więc... Tak, właśnie. Marcin bez oporów stanął przed obiektywem.

Z dziennikarskiego doświadczenia, żeby uniknąć ew. wpadki powiedziałem, żeby poprosił o pytania przed nagraniem. Dostał je, powiedział, że zna odpowiedzi i kamera poszła w ruch. Pytali o to czy jesteśmy zgodni z przepisami EU i inne takie. Generalnie wyglądało to na okazję do popromowania się jako solidnego producenta. :) Marcin przed nagraniem został przypudrowany, uczesany i dostał rozkaz aby stać prosto. To ostatnie wypadło słabo, ale wypowiadał się pewnie i płynnie.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koniec pani z TV zrobiła kilka fotek naszego stoiska.

Obrazek

Jeżeli coś jeszcze podeślą uzupełnię relacje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, o 13:53
Posty: 124
No,no,noooo....Fajnie :) Dużo zamówień życzę i powodzenia :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL