FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

BAZA VPG 70:30 OPINIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 4%  4%  [ 1 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 13%  13%  [ 3 ]
11 30%  30%  [ 7 ]
12 52%  52%  [ 12 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2014, o 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Leszek napisał(a):
Baza VPG 70:30 faktycznie jest bardzo dobra, testowałem równocześnie na obydwóch bazach (VPG smoke i VPG 70:30) te same aromaty duetów owocowych i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością że oddaje bardziej wyraźny smak liquidu a obfitości chmurce zarzucić nic nie można.
Daje jej 10/10 pkt

:D możesz nawet 12/12 punktów :D opinie *oj*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2014, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
smak-glikol i gliceryna(brak obcych posmaków)
zapach-(brak obcych zapachów)
gestość-odpowiednia ( nie ma problemu z transportem bazy)
chmurka-odpowiednia
kolor-przeżroczysty
Jedyna rzecz na jaką zwróciłam uwagę wapując na tej bazie w testach to:owocówki wychodzą przy tym samym stężeniu słodsze na bazie VPG.
Za to mięta na tej bazie zyskuje na sile.Tytoniówki wychodzą podobne smakowo jak na VPG.

Moja ocena: 11

taste – glycol and glycerine (there’s no any strange after tastes)
smell – (there’s no any strange smells)
density – on the level (there’s no problem with base transport)
cloud – on the level
colour – colourless
One thing which attracted my intention while vaping on this base is: fruitty flavours are sweeter on VPG with the same concentration. On the other hand mint becomes much stronger on this base. Tobacco flavours are similar in the taste likewise on VPG.

My mark: 11

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2014, o 16:12 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, o 13:53
Posty: 124
Nie wapuję samej bazy więc nie ocenię "po smaku",ale co bardzo mi odpowiada:
- jest bezwonna
-bezbarwna
-odpowiednio gęsta
Z racji tego,że są to moje pierwsze takie testy (duety) celowo nie robiłam próbek na tej bazie,a jedynie na VPG,na której od początku robię swoje samoróbki.Natomiast zrobiłam kilka mieszanek aromatów,których używam regularnie i zasmakowało na tej bazie :)
Oceniam na 12 pkt.
Dziękuję za mozliwość spróbowania nowej bazy.

I don’t vape the base itself so I won’t assess „the taste” but what I like very much is:
- that is odurless
- colourless
- suitably thick
As thsoe are my first such tests (duets) I wasn’t preparing the samples on this base on purpose and only on VPG, on which I’ve been making my samples. However, I prepared a couple of mixes of the flavours, which I use on a regular basis and I liked them on this base.
I rate it with 12 points.
Thank you for the possibility of trying a new base.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2014, o 09:32 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Nie będę odkrywcza i podpisuję się pod tym co już zostało powiedziane, baza jak dla mnie super , brak zapachu i smaku, idealnie przezroczysta, świetnie sprawdziła się w owocówkach (nie wiem jak tytoniowe), chmura bardzo dobra. Ogólna ocena zasłużone 12

I won’t write anything new and I sign up for what was already said, base is great for me, colour and tasteless, perfectly transparent, wonderfully worked out in the fruitty flavours (I don’t know how about the tobacco flavours), very good cloud. General mark, deserved 12.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2014, o 09:37 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
O tej bazie mogę powiedzieć tylko - bez koloru, bez zapachu, bez smaku.
A chmura jest.
Kiedy w sprzedaży?

What I can say about this base is only – colourless, odourless, tasteless.
And there’s a cloud.
When it’ll be in sale?

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2014, o 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
VPG 70:30 Baza
Fine base with no aftertastes, very good vaping, a bit worse in taking aroma, I tested on my favorite flavor (black current) and to reach the same result as with a standard vpg base, I had to add about 5 more drops, so instead of 25 drops per 25ml it was 30 drops per 25ml. Not a big difference. Suitable for fruit as well as tobacco flavors.
Rating 11/12

VPG 70:30 Baza
Doskonała baza bez posmaków, bardzo dobre wapowania [na niej], trochę gorzej, gdy bierze aromat, testowałam na moim ulubionym aromacie (czarna porzeczka) i osiągnęłam ten sam rezultat co na mojej standardowej vpg bazie. Musiałam dodać jeszcze 5 kropel, toteż zamiast 25 kropel na 25 ml, to było 30 kropel na 25 ml. Niezbyt duża różnica. Sprawdza się na owocowych jak i tytoniowych aromatach.
Ocena 11/12

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2014, o 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 19:30
Posty: 130
Lokalizacja: Lublin
Rebelka napisał(a):
VPG 70:30 Baza
Fine base with no aftertastes, very good vaping, a bit worse in taking aroma, I tested on my favorite flavor (black current) and to reach the same result as with a standard vpg base, I had to add about 5 more drops, so instead of 25 drops per 25ml it was 30 drops per 25ml. Not a big difference. Suitable for fruit as well as tobacco flavors.
Rating 11/12


The higher concentration of glycerol in the base and flattens taste is normal.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2014, o 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Baza klarowna, bez smaku i bez zapachu. Wymieszałem ją z aromatami testowymi i nie zauważyłem większych różnic, poza oczywiście gęstością, pomiędzy próbkami z VPG 50:50 a VPG 70:30. Na pewno znajdzie wielu klientów, szczególnie tych co się boją h2o.

Clear base, tasteless and odourless. I mixed it with tested flavours and I didn’t notice any big differences, apart from – of course – the density between the samples on VPG 50:50 and VPG 70:30. Certainly will find many customers, especially those who are afraid of h2o.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2014, o 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Wreszcie i ja spróbowałem po ostatniej dostawie. Nie mam żadnych negatywnych uwag, wręcz pozostają mi same superlatywy. Baza świetna z racji czystości, bezwonności, bezsmakowości. Prawie jak moja własna :lol: Moim zdaniem pasować będzie do wszystkich aromatów.
giena77 napisał(a):
Idąc za ciosem można by spróbować stworzyć bazę VPG 50:50 bez dodatku wody...
Good idea, nieobca mi od jakiś... paru lat ;) Najpierw używałem jakieś 1/3 gliceryny, potem było jej coraz więcej w bazie. Od długiego czasu niezmiennie jest jej 50/50. Ewidentnym zyskiem jest wielkość i gęstość chmury, a ponadto mam wrażenie jakby liquid posiadał kilka mg nikotyny więcej. Poważnie, ja tak to odbieram.
Padi napisał(a):
Stężenie 50/50 bez dodatku wody nie będzie się nadawała do palenia na atomizerach typu tank. Będzie za gęsta i zwierzak gwarantowany. Do dripu może i tak, ale walory smakowe gliceryny nie będą zadowalające ( to moja opinia )
Owszem, zaraz po wymieszaniu tak będzie. Ale gdy już taka kompozycja bazy odstoi się 2 - 3 miesięcy... niebo w gębie :mrgreen:
A walory smakowe? Poprawią się :D

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2015, o 20:02 
Offline

Dołączył(a): 21 cze 2014, o 18:55
Posty: 99
Baza przezroczysta, bezwonna, gęstość odpowiednia. Zarówno na kayfunie, rda jak i zwykłych atomizerkach typu vivi nie sprawia problemu.
W moim odczuciu faktycznie liquidy sporządzone na tej bazie są słodsze niż na vpg. Jednakże smak liquidów owocowych wydaje się być bardziej wyrazisty. Jak dla mnie, baza jest w porządku. Dziękuję za możliwość przetestowania jej.

Pozdrawiam

Transparent base, odourless, density on the level. Both on kayfun and rda and ordianry atomizers vivi type doesn’t cause any problems.
In my opinion liquids prepared on this base are sweeter than on vpg. However, the taste of fruitty liquids seem to be more distinct. For me the base is ok. Thank you for a possibility of testing it.

Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL