FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 14:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

BAZA VPG 70:30 OPINIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 4%  4%  [ 1 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 13%  13%  [ 3 ]
11 30%  30%  [ 7 ]
12 52%  52%  [ 12 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sty 2015, o 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2013, o 23:56
Posty: 345
Lokalizacja: nowogród-podlaskie
baza bardzo klarowna , bezwonna , natomiast mi nie bardzo odpowiada taka proporcja , przyzwyczajony juz jestem do 50/50 i takie proporcje nawet z domieszką wody dla mnie osobiscie są najlepsze i najsmaczniejsze *smoke* :D

Base very clear, odourless however, I don’t like such a proprtion, I’m used to 50/50 and such proportions, even with water addition, are the best and the tastiest for me.

_________________
Obrazek
ego lava tube v3 "szwarc pałka" nemezis-clon JM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2015, o 21:22 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2014, o 18:43
Posty: 36
Lokalizacja: Gniezno
Wreszcie i ja spróbowałem po ostatniej dostawie. Nie mam żadnych negatywnych uwag, wręcz pozostają mi same superlatywy. Baza świetna z racji czystości, bezwonności, bezsmakowości. Bedzie pasowac do wszystkich aromatow

Finally and I tried it after the last delivery. I have no complaints only positive impressions. Base is perfect because of purity, also because it’s odourless, tasteless. It’ll be suitable for all flavours.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2014, o 22:33
Posty: 278
Lokalizacja: Rzeszów
Baza VPG 70:30

Baza, sama w sobie dobra, brak wyczuwalnych obcych posmaków.
Chmurka na poziomie odpowiednim.
Na transport nie ma co narzekać - bardzo dobry, a to za sprawą glikolu ( w zimie, gdy płyn gęstnieje, baza jest ideałem), choć nie powiem po 1 setupie miałem potop.( ze wzgledu na stosowanie gęsciejeszych baz min 50:50)
Baza bezwonna, krystaliczna.

Używałem baz DNB, VPG i fresh. I ta wypada w sumie podobnie do Vpg.

Mieszanki płynów, wychodzą mniej słodkie, bardziej naturalne.

Wg, mojej skoromnej opini baza jest wporzo. *good*
Byłbym bardziej happy, gdyby została sporządzona 50/50 bez h2o.

Base VPG 70:30
Base is good, strange after tastes are missing. Cloud is on the level. There’s no point in complaining on transport – very good, thanks to glycol (in winter when liquid becomes thick the base is perfect) although after 1 setup I had a flood. (because of the use of thicker bases min. 50:50). Odourless base, crystallic.
I used DNB, VPG and fresh bases. And this one is very close to Vpg. Mix of liquids, are turning out to be less sweet, more natural. According to my humble opinion base is ok. I would be more happy should it be prepared in 50/50, without h2o.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 04:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Posmaków obcych nie wyczuwam.
Baza przezroczysta, ładnie łączy się z aromatami.
Chmurka porządna. Kop też ;)


I can’t feel strange after tastes. Transparent base, it associates nicely with the flavours. Cloud on the level. So is the hit.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 13:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Baushok napisał(a):
Baza VPG 70:30

Wg, mojej skoromnej opini baza jest wporzo. *good*
Byłbym bardziej happy, gdyby została sporządzona 50/50 bez h2o.



Zrobimy tak.
Przy następnych testach (już rozlane aromaty owocowo - ciasteczkowe) wyślę ci EcoBazę (2x więcej nikotyny od tej którą wapujesz) i butelkę gliceryny.
Ty zmieszasz to sobie w proporcjach 50:50. Będzie VPG bez wody. Wyjdziesz na taras i ................................... złapiesz bobra.
Ta mieszanka sprawdza się jedynie w temperaturze pokojowej lub w lecie. Jak jest chłodno - witaj bobrze.

POCZUŁEM E-BOBRA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Baza VPG 70:30

Baza jak najbardziej udana. Kolor jak i smak bez zadnych uwag z mojej strony. Wg mojej oceny transport liquidu dobry jak nie bardzo dobry.
Wapowanie prowadzone jak i w warunkach domowych jak i na zewnątrz przy temperaturze minusowej i lekko plusowej bez uwag.

Base VPG 70:30

It’s a successful base. Colour and taste without any remarks from my side. In my opinion transport of the liquid is good if not very good. Vape both in home and outside, in minus degree temperature, without any remarks.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2014, o 22:33
Posty: 278
Lokalizacja: Rzeszów
inawera napisał(a):
Baushok napisał(a):
Baza VPG 70:30

Wg, mojej skoromnej opini baza jest wporzo. *good*
Byłbym bardziej happy, gdyby została sporządzona 50/50 bez h2o.



Zrobimy tak.
Przy następnych testach (już rozlane aromaty owocowo - ciasteczkowe) wyślę ci EcoBazę (2x więcej nikotyny od tej którą wapujesz) i butelkę gliceryny.
Ty zmieszasz to sobie w proporcjach 50:50. Będzie VPG bez wody. Wyjdziesz na taras i ................................... złapiesz bobra.
Ta mieszanka sprawdza się jedynie w temperaturze pokojowej lub w lecie. Jak jest chłodno - witaj bobrze.

POCZUŁEM E-BOBRA

eee, dzie tam. ;)
Cały czas wapuję, 50/50 wiosna-zima, i bobra ciężko uświadczyć *yahoo*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2015, o 23:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Baushok napisał(a):
inawera napisał(a):
Baushok napisał(a):
Baza VPG 70:30

Wg, mojej skoromnej opini baza jest wporzo. *good*
Byłbym bardziej happy, gdyby została sporządzona 50/50 bez h2o.



Zrobimy tak.
Przy następnych testach (już rozlane aromaty owocowo - ciasteczkowe) wyślę ci EcoBazę (2x więcej nikotyny od tej którą wapujesz) i butelkę gliceryny.
Ty zmieszasz to sobie w proporcjach 50:50. Będzie VPG bez wody. Wyjdziesz na taras i ................................... złapiesz bobra.
Ta mieszanka sprawdza się jedynie w temperaturze pokojowej lub w lecie. Jak jest chłodno - witaj bobrze.

POCZUŁEM E-BOBRA

eee, dzie tam. ;)
Cały czas wapuję, 50/50 wiosna-zima, i bobra ciężko uświadczyć *yahoo*


I napewno bez wody?
Znam takie firmy które bazy glicerynowe (100%) mają bez wody. :lol: W opisie.
Ale już nazamawialiśmy większość różnych baz dostępnych w Polsce, będziemy się rozprawiać z mitem o wodzie w bazach.
Zrobimy badania, gęstość i lepkości każdej z zamówionych baz. Porównamy z naszymi.
A jak się wkurzymy to rozłożymy je na chromatografie i zobaczymy ile to wody jest w bazie bez dodatku H2O.
O wynikach oczywiście poinformuje być może nawet dla tego faktu przeproszę się z zielonym. Narazie nie mamy swojego subforum bo zielony baner z naszej strony nie przekierowywuje na zielone forum, tylko na nasze do odpowiedniego działu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2015, o 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
inawera napisał(a):
I napewno bez wody?

Irek, a czytałeś mojego posta wcześniej? O, TU

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2015, o 14:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mareckimt napisał(a):
inawera napisał(a):
I napewno bez wody?

Irek, a czytałeś mojego posta wcześniej? O, TU


I my mamy trzymać bazę dwa - trzy miesiące zanim trafi do konfekcjonowania?

Oj, Marecki. Chyba musiałbym zakupić zbiorniki na benzynę. Masz takowe na stanie w firmie?

Miałem wczoraj ważnego / dostojnego gościa, bardzo ucieszył się z informacji że zakupiliśmy wszystkie możliwe do kupienia w Polsce bazy.
Wszystkie wersje. 100% glikolu, 100% gliceryny ??????? :shock:, 50:50, 70:30 i inne. Większość ma na etykietach lub w opisach na stronach www -"brak wody"
Zawiozę to do naszego laboratorium i zrobimy rozkład na chromatografie. Sprawdzimy w czym nasze bazy są gorsze, o ile są.
Sprawdzimy gęstość, sprawdzimy lepkość, sprawdzimy zawartość nikotyny.
Lepkość i gęstość opublikuje w formie tabeli na forum.
Podpowiedzcie mi tylo jaki e-liquid, uznanej marki mam kupić aby stanowił "wzorzec" do którego będziemy porównywać lepkość i gęstość pozostałych badanych baz.
W ostatnim czasie pojawiło się trzech nowych polskich producentów baz. Wszyscy mają bazę bez dodatku wody. Nawet bazę glicerynową.
Jak stwierdzimy że coś bujają to podamy to do ogólnej wiadomość. Bać się nie boje bo butelek każdej bazy do badań i ew. okazania odnośnym władzom mamy sporo.
Ale tak dla jaj to porosze młodych aby zmieszali 5 litrów (nie kilogramów) glikolu 1,2 propylenowego z 5 litrami glicerymy farmakopealnej. Zrobimy z każdego stężenia nikotyny po kilka butelek i przy najnowszych testach wyślemy ję do was. Baza nie będzie dojrzewała dłużej jak 2 tydonie.

P.S. Baza Atmosa glikolowa w/g opisu ma w składzie "water"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL