FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2017, o 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Mnie pozostaje pochwalić obecnych menadżerów Motoru.
- reklamy na tablicach led. Niema na płycie boiska żadnego drewnianego koziołka, z wyłączeniem koziołka który przez głośniki (bardzo dobre nagłośnienie) robi "meee" po każdym wygranym biegu 5:1 dla Motoru.
- duża ledowa tablica do wyświetlania wyników ale także do wyświetlania krótkich wywiadów z zawodnikami.
- postawienie w juniorce na swoich wychowanków: Peroń jeszcze w gipsie, Brzeziński, Kuromonow i Włodarczyk na treningach nie oszczędzają ani siebie ani sprzętu. Jest walka o skład.
- duży sektor dla Vipów (nie jednokrotnie wypełniony) z wielkim namiotem Perły, gdzie każdy z Vipów może raczyć się piwem, zjeść coś z grilla a dla jaroszy są suróweczki.
- mecze rozgrywane wieczorami 18:30, czy jak ten w najbliższą sobotę o 19:00 dopiero ja na Arena Lublin skończy się mecz Górnika Łęczna. Kibice walą z meczu na mecz.
- współpraca z klubem kibica przynosi efekty w postaci ciekawych opraw zawodów. Na ostatnim meczu byłem świadkiem sytuacji gdy prowadzący doping zarządził "szkocję" a w trakcie klaskania wtrącił się spiker. Wystarczyło jedno spojrzenie w stronę kabiny spikera aby ten ucichł. Szkocja była głośna, całostadionowa, a fala obiegła stadion tyle razy ile żużlowcy okrążają stadion.
Na razie jest fajnie i cholernie ciasno.
Ciekawi mnie ilu na stadionie jest tzw kibiców sukcesu i przestaną przychodzić wtedy gdy chłopaki przestaną wygrywać.

Sytuacja w Gdzu mecz p.nożnej decydujący o awansie do Ekstraklasy Olimpia - GKS Katowice , gdzie Olimpia doznaje drugiej pod rząd bardzo zaskakującej porażki u siebie. Przegrywa u siebie 0:2 , druga bramka pada coś okolica 85 min. Część kibiców czy nie kibiców opuszcza swoje miejsca i udaje się do wyjścia.
Mnie wydaje się że kibic jak to kibic czy sukcesu czy nie sukcesu jednak chyba płaci za bilet więc nawet i tacy są potrzebni w każdej dyscyplinie. Jednak to zawsze jakieś tam wpływy są.
A działacze powinni wiedzieć że jak będę sukcesy będą pełny trybuny.
Chyba lepiej tak że są kibice sukcesu niż tak jak na Legii , gdzie działające przy sekcji p.nożnej Stowarzyszenie robiło zbiórkę kasy na Ambulans dla CZD ( szczytny cel ) i okazało się że "najhojniejszy" był sektor VIP gdzie zebrano oszałamiającą kwotę 0 zł ( tak tak zero złotych !!! )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2017, o 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
No i twierdza Grudziądz padła po raz trzeci u siebie a piąty z rzędu w tym sezonie.
Z tym ze teraz do mnie dociera że to nie była twierdza Grudziądz a twierdza Gollob.
Troszkę się dowiedziałem że jak był na chodzie w Grudziądzu to żaden Komisarz , żaden Sędzia nie chciał zadzierać z Gollobem bo by była afera na całą Polskę.
Nie ma Golloba i widać w jakim miejscu jest G-dz.
Komisarz i Sędzia robią co chcą z torem , hasają na nim pomimo protestów gospodarzy.
Za Golloba tego nie miało miejsca , co Gollob powiedział było dla nich święte.
Szans na uratowanie utrzymania czy to barażu wg mnie nie ma żadnych !!!. Chyba że znowu "zielony stoliczek" ;) ?
Zresztą Gdz jest już trzeci rok z rzędu w Ekstra i tylko w poprzednim jako tako było. Pozostałe dwa sezony to był spadek i tylko traf ze inni mieli problemy to Grudziądzowi proponowano pozostać.
Teraz to się nie uda bo i Tarnów i Gdańsk twardo chcą do Ekstra.
Jedynie modlić się o to co nikomu nie życzę że któraś z drużyn Ekstra popadnie w potężne tarapaty finansowe i nie będzie mogła otrzymać licencji.
Druga opcja to niech panowie F i C załatwiają na gwałt powiększenie Ekstra i tym sposobem też można będzie się utrzymać i dalej "kręcić lody".
Ze sportem może to nie ma nic wspólnego ale z biznesem jak najbardziej TAK.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 cze 2017, o 15:17 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2017, o 15:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Pomimo że chwaliłem ludzi prowadzących sekcje Speed Car Motor Lublin to teraz muszę wytknąć brak przezorności. Zabrakło opon i po zespole. Ładne lanie dostali w Gnieźnie, ale to dobrze. Może kubełek zimnej wody się przyda, może zarząd znajdzie ludzi którzy mają niewielki ale zawsze, zapasik opon Mitasa. Goldeny dobre były do palenia a nie do jazdy na żużlu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2017, o 02:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
AndrzGdz napisał(a):
Z tym ze teraz do mnie dociera że to nie była twierdza Grudziądz a twierdza Gollob.
Troszkę się dowiedziałem że jak był na chodzie w Grudziądzu to żaden Komisarz , żaden Sędzia nie chciał zadzierać z Gollobem bo by była afera na całą Polskę.
Nie ma Golloba i widać w jakim miejscu jest G-dz.


No i sam widzisz, że Tomek ma pewne "bezcenne atuty" na prezesa. :D


AndrzGdz napisał(a):
Szans na uratowanie utrzymania czy to barażu wg mnie nie ma żadnych !!!. Chyba że znowu "zielony stoliczek" ;) ?
Zresztą Gdz jest już trzeci rok z rzędu w Ekstra i tylko w poprzednim jako tako było. Pozostałe dwa sezony to był spadek i tylko traf ze inni mieli problemy to Grudziądzowi proponowano pozostać.


A jak pisałem ze 2 lata temu o przyszłości: "10 rocznicy wchodzenia GKM do EL przez zielony stolik" to miał być żarcik taki... :o :lol:

inawera napisał(a):
Pomimo że chwaliłem ludzi prowadzących sekcje Speed Car Motor Lublin to teraz muszę wytknąć brak przezorności. Zabrakło opon i po zespole. Ładne lanie dostali w Gnieźnie, ale to dobrze. Może kubełek zimnej wody się przyda, może zarząd znajdzie ludzi którzy mają niewielki ale zawsze, zapasik opon Mitasa. Goldeny dobre były do palenia a nie do jazdy na żużlu.


:shock:
Tak to jest w tym sporcie - często decydują niuanse, o których zwykły, niezorientowany kibic nie ma pojęcia - śledząc wyniki meczów...


Kurna - u nas padaka na całego...tak mizernego sezonu nie pamiętam w swoim życiu i jest to chyba najgorszy
sezon w historii klubu *mur*
Jak już udało się jako tako sklecić kadrę - to ciężko zebrać gości, aby pojechać optymalnym składem.
Spotkanie z Orłem wywołało u mnie garść sentymentalnych wspomnień ze względu na pojedynek dwóch rzeszowskich Januszów :mrgreen: - Stachyry i Ślączki: obecnie trenerów, a kiedyś pary która na naszym torze miała na rozkładzie chyba wszystkich ligowych tuzów...
Myk znany: Jasiek Stachyra tak macerował rywali na 1 łuku, że młody zapier..niczał do przodu - a ten asekurował go by dowieźć "pińćjeden".
Przełom lat '80 i 90' to chyba najfajniejszy okres w speedwayu krajowym, ostatnie lata przed dominacją 'zawodowstwa',
armii najemników i KASY.
Niestety, te sielankowe wspomnienia zostały brutalnie zdeptane idiotyczną wypowiedzią Ślączki w temacie przygotowania toru ("mam zdjęcia z piątku"... i takie tam...*facepalm* ) - który o ironio - pierwszy raz w tym sezonie był elegancko przygotowany.
Co chciał tym ugrać - nie wiem, ale z pewnością stracił szacunek we "własnym gnieździe".

Oczywiście - jak dotąd nikt z kibiców RZ. nie kuma, co za taktykę zaprezentował nasz 'menedżment' - zarzynając
młodego Lamparta serią wyścigów w pierwszej części zawodów! :shock: *mur*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2017, o 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Uuuuuuu, a co to się stało ze Spid Kar Motor Lublin? :o
Nie chcecie do Najsika, czy przeważyła chęć barażowego pościgania się z nami - Józkami? :mrgreen: *popcorn*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2017, o 13:26 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
Uuuuuuu, a co to się stało ze Spid Kar Motor Lublin? :o
Nie chcecie do Najsika, czy przeważyła chęć barażowego pościgania się z nami - Józkami? :mrgreen: *popcorn*


Chcemy, a czy będziemy to czas pokaże. Szkoda tylko że ja będę daleko od rzeszowskiego i lubelskiego toru.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2017, o 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Szkoda tylko że ja będę daleko od rzeszowskiego i lubelskiego toru.


Aaaa to lipa *dupa*
Zmarnowana okazja na spotkanie przy metanolu
(bo w normalnym trybie to w przyszłym sezonie znów w jednej lidze nie pojedziemy)
*mur*

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2017, o 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Gratulacje dla Lublina za awans!!!

W Rzeszowie wstyd i hańba, jakiej za mojego życia "wokół toru" jeszcze nie było :oops:
Frustrację ciutkę pomniejsza fakt, że przegraliśmy z drużyną z którą sympatyzuję. :D

ps.
...i pomyśleć, że regres mojej drużyny zaczął się od JEDNEGO PUNKTU BIEGOWEGO! :shock: :o :shock:
(mecz z Wrocławiem -> brakło 1 pktu do bonusa -> degradacja z EL -> wycofanie sponsora itd.)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2017, o 12:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
Gratulacje dla Lublina za awans!!!

W Rzeszowie wstyd i hańba, jakiej za mojego życia "wokół toru" jeszcze nie było :oops:
Frustrację ciutkę pomniejsza fakt, że przegraliśmy z drużyną z którą sympatyzuję. :D

ps.
...i pomyśleć, że regres mojej drużyny zaczął się od JEDNEGO PUNKTU BIEGOWEGO! :shock: :o :shock:
(mecz z Wrocławiem -> brakło 1 pktu do bonusa -> degradacja z EL -> wycofanie sponsora itd.)


Dzięki Piotrze za gratulacje.
Faktycznie szkoda że w jednej lidze nie pojeździmy ale obiecuje słonecznik za rok jak wrócicie do 1 ligi a my się w niej utrzymamy.
P.S. Urlop był cudowny. Ani razu nie odpaliłem laptopa, tylko spacery, wnuki, kolacyjki, odrobina alkoholu, wnuki itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2017, o 04:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Faktycznie szkoda że w jednej lidze nie pojeździmy ale obiecuje słonecznik za rok jak wrócicie do 1 ligi a my się w niej utrzymamy.


Ojjjj, może być ciężko z tym naszym awansem... :evil:
Obraz upadku i rozpierduchy:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71594 ... sc-analiza




inawera napisał(a):
P.S. Urlop był cudowny. Ani razu nie odpaliłem laptopa, tylko spacery, wnuki, kolacyjki, odrobina alkoholu, wnuki itd.


Echhh....kiedyś to były tu kolorowe relacje z urlopów... :(

WNUKI?!! :o
Nie pamiętam, abyś się chwalił poszerzeniem gromadki :D
(ja od roku rozkoszuję się "smakiem dziadostwa" *dziekuje* :lol: )

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL