FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 wrz 2014, o 12:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
jaki kraj - takie baseny *yahoo*


Jaki Piotr, taka relacja.

Pomimo porażki i degradacji warto było pojechać.
Atmosfera na meczu i po wręcz pokazowa.
Tak trzeba dopingować swoje kluby, tak należy potraktować przegranych (z szacunkiem), tak należy pogratulować zwycięzcom.
Nie dziwi mnie teraz tekst jednego z rzeszowskich kibiców który pojawił się na początku sezonu po meczu w Lublinie.
Może kiedyś będziemy siedzieć razem na jednej trybunie a nie tak jak obecnie - osobno.
To w Rzeszowie jest możliwe.
Kibice z Lublina na jednej trybunie z kibicami z Rzeszowa.
Ale była by jazda.

Piotrowi oraz kibicom, zawodnikom i działaczom z Rzeszowa gratulujemy awansu do ekstraligi.
My?
Na jednym z for przeczytałem: Nawet w drugiej lidze Motoru z Lublina się nie wstydzę.
Teraz tylko prezesowi Zającowi z Lublina należy życzyć wytrwałości i znowu w lewo i po bandzie z nadziejami na pierwszą ligę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2014, o 15:32 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
inawera napisał(a):
Teraz tylko prezesowi Zającowi z Lublina należy życzyć wytrwałości i znowu w lewo i po bandzie z nadziejami na pierwszą ligę.



Sama wytrwałość nie wystarczy. Potrzeba jeszcze kilku sensownych zmian i wywalenie na zbity pysk co poniektórych którzy więcej szkodzą niż pomagają....o kilku sprawach już wspominałem.

A sam Zając musi zmienić swoje nastawienie do żużla.Niestety w tym sporcie trzeba czasami cwaniakować i pokazać pazur, inaczej po prostu się nie da. Myślę też że zarząd miał w tym sezonie porządną lekcje z której na przyszłość wyciągnie odpowiednie wnioski - oby słuszne.

Oby tylko udało się to wszystko wskrzesić w sezonie 2015 :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: wysoky


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL