FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2014, o 11:47 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Dziś już trochę ochłonąłem, jednak dalej nie mogę uwieżyć w to co się stało.
Nie mogę zrozumieć czego oddalismy tak frajersko mecze z Rybnikiem i Bydgoszczą.
Ściągając na te spotkania sensownego juniora dziś mogli byśmy spać spokojnie.

Sam nie wiem co mam myśleć na ten temat , w głowie się nie mieści to że frajersko oddaliśmy ten sezon :shock: :? :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Wyjazdowicz napisał(a):
Sam nie wiem co mam myśleć na ten temat , w głowie się nie mieści to że frajersko oddaliśmy ten sezon :shock: :? :(


To Ci powiem na pocieszenie, że bardziej frajerskiego - niż nasz ubiegłoroczny spadek z E-ligi
w życiu nie widziałem i raczej nie ma go szans nikt pobić!

W posezonowym rozrachunku wyszło mi na to, że do utrzymania wystarczyło zdobyć, UWAGA:
JEDEN PUNKT BIEGOWY więcej :shock: - bo tyle brakło do bonusa we Wrocławiu !

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 12:04 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Czasami warto zrobić krok w tył aby potem zrobić dwa do przodu. Może to i lepiej że spadliście, Marta przejżała trochę na oczy i skład będzie powstawał w nieco inny sposób. Jedno jest pewne , za rok macie Elipę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 12:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Wyjazdowicz napisał(a):
Czasami warto zrobić krok w tył aby potem zrobić dwa do przodu. Może to i lepiej że spadliście, Marta przejżała trochę na oczy i skład będzie powstawał w nieco inny sposób. Jedno jest pewne , za rok macie Elipę.


Po poprzednim sezonie (gdy na 4 kol. przed końcem postawiłbym bez zmr.oka cały majątek ruchomy i nieruchomy - na to że nie spadniemy za nic w świecie) - już nic nie jest pewne...
W PO może być różnie, a i choć Marta chce E-ligi, to nie wiadomo czy E-liga chce Marty :mrgreen: ...i dalsza część 'czarów' może się odbyć z naszym udziałem.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 12:41 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
Wyjazdowicz napisał(a):
Czasami warto zrobić krok w tył aby potem zrobić dwa do przodu. Może to i lepiej że spadliście, Marta przejżała trochę na oczy i skład będzie powstawał w nieco inny sposób. Jedno jest pewne , za rok macie Elipę.


Po poprzednim sezonie (gdy na 4 kol. przed końcem postawiłbym bez zmr.oka cały majątek ruchomy i nieruchomy - na to że nie spadniemy za nic w świecie) - już nic nie jest pewne...
W PO może być różnie, a i choć Marta chce E-ligi, to nie wiadomo czy E-liga chce Marty :mrgreen: ...i dalsza część 'czarów' może się odbyć z naszym udziałem.


Jak nasi prezesi nie wycofają drużyny to do Rzeszowa wybieramy się mocnym Inawerowym składem.
I byłbym bardzo szczęśliwy gdyby na przekór prezesowi z Łodzi stał się cud lub przynajmniej kolejka cudów.
Zobaczyłem pajaca z bliska, słyszałem pajaca z bliska i chwała Janowi że go z****ł przy ludziach.
Zobaczyć jego tłustą gębę w kolorach od purpury do granatu w tamtej chwili - bezcenne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 12:54 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
inawera napisał(a):


I byłbym bardzo szczęśliwy gdyby na przekór prezesowi z Łodzi stał się cud lub przynajmniej kolejka cudów.
Zobaczyłem pajaca z bliska, słyszałem pajaca z bliska i chwała Janowi że go z****ł przy ludziach.
Zobaczyć jego tłustą gębę w kolorach od purpury do granatu w tamtej chwili - bezcenne.


Skrzydlaty struga pajaca, nie ma szacunku do ludzi nawet do najbliższych współpracowników (trener, zawodnicy) i wielokrotnie to pokazywał. Naszego klubu nienawidz wybitnie i już wiele razy to okazywał w formie wywiadów np. w tym jak sie cieszył odejściem Bogdanki...
Jednak to nie on nam przegrał mecz. Przegrał go trener robiąc COŚ na przekór drużynie. Przegrała go drużyna raczej jej gruzy.Przegrał go zarząd nie ściągając porządnego juniora na najważniejsze mecze które były do wygrania. Numerem jeden był Mazur - zawarcie umowy ustnej można sobię wsadzić w d**e , liczy się tylko to co jest czarno na białym. Wczoraj Mazur pokazał co straciliśmy.

Skrzydlewskiego kiedyś spotka krzywda, prędzej czy później się taki ktoś/coś trafi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL