FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 lip 2014, o 14:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
NIE BĘDZIE ŁATWO.
ALE DO PRZODU MOTOROWCY.

Obrazek




.............................34:56.............przegraliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2014, o 15:08 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2014, o 14:12
Posty: 193
Oby, choc mam pooooooważne obawy przed tym spotkaniem.

Do tego dochodzi jeszcze koszmarna pora. Mecz o 14 w czasie takich upałów to wymysł kogoś o ilorazie inteligencji pantofelka (nie obrażając pantofelków). Szkoda mi żużlowców...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2014, o 22:41 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Jak My chcemy wygrać ten mecz jak na trening nie stawiają się Cam+Watt ( będąc w Bydgoszczy ) i Misiek ???

Szczerze , nie mieści mi się to w głowie. Mecz o wszystko i zamiast pełnej mobilizacji mamy ... erotyczne podejście do tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 09:12 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2014, o 14:59
Posty: 247
Lokalizacja: Lublin
witekm napisał(a):
Oby, choc mam pooooooważne obawy przed tym spotkaniem.

Do tego dochodzi jeszcze koszmarna pora. Mecz o 14 w czasie takich upałów to wymysł kogoś o ilorazie inteligencji pantofelka (nie obrażając pantofelków). Szkoda mi żużlowców...

Porę wymusiła telewizja .
13:35 transmisja w paśmie telewizji regionalnych.
Będzie dobrze.
EDIT.Dobrze nie było.Ale wpiendol.

_________________
Zasilanie: Drag 2,Snowwolf, Laisimo
Parowniki : Ammit dual v2, Blitzen, Rebirth.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 20:49 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Koniec żużla w Lublinie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:15 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Przegraliśmy 34:56, to bardzo zły wynik.
Nieprawdą by było jak bym napisał że pan sędzia maczał palce w końcowym wyniku.
Łódź była lepsza.

Ale chcę się odnieść do części pracy sędziego Piotra Nowaka z Torunia.

Panie sędzio specjalnie dla pana zacytuje fragment relacji z barażowego meczu DPŚ w Bydgoszczy:

"Ten Szwed", czyli Kim Nilsson, w piętnastym wyścigu dnia ambitnie ścigał młodego Krcmara, który z kolei trzymał się za kołem wspomnianego już Troya Batchelora. W pewnym momencie na wyjściu z drugiego łuku reprezentant kraju Trzech Koron bardzo agresywnie wszedł przed Czecha i nie zostawił mu miejsca pod bandą choć był wyraźnie wolniejszy. Krcmar z kolei jechał po zewnętrznej i rozpędził się tak, że ledwo utrzymał się na motocyklu nie mając pola do manewru. Całe szczęście nic się nikomu nie stało, ale jadący w tym biegu jako "joker" Czech musiał zadowolić się tylko dwoma punktami, choć miał realną szansę na pełną pulę.

Po biegu doszło jednak do sytuacji precedensowej. Arbiter tego turnieju, Jim Lawrence, po obejrzeniu powtórek zdecydował się wykluczyć Szweda. Krcmar był bardzo zadowolony z podjętej decyzji, ponieważ często w żużlu podejmowany jest temat braku wykluczania agresywnie jeżdżących zawodników, którzy jednak nie powodują upadków swoich rywali. - W mojej opinii sędzia podjął bardzo dobrą decyzję, zachował się sprawiedliwie. Nigdy w swojej karierze nie spotkałem się z taką sytuacją żeby arbiter wykluczał żużlowca po wyścigu gdy nikt nie upadł, ale zdecydowanie powinno się to częściej zdarzać - powiedział Krcmar.


Pan panie sędzio zapewne myśląc że na mecz przyjechał właściciel firmy pogrzebowej to stwierdził pan, panie sędzio,że jego zawodnicy mogą jeździć "po trupach".
Nie panie Nowak!
Zachowanie Mariusza Puszakowskiego w 12 biegu kwalifikowało się nie tylko do wykluczenia go. To kwalifikowało się pod paragraf art. 86 Kodeksu Wykroczeń który mówi:

Art. 86. Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym

§ 1. Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny.


Ja rozumie że mecz na torze nie jest "ruchem drogowym", ale zasady poszanowania zdrowia lub życia innego zawodnika obowiązują.
Na drodze publicznej sprawę chamskiej jazdy załatwia kodeks, na mecz w Lublinie ktoś pana delegował, ba, nawet za to panu zapłacił, aby to pan pilnował bezpieczeństwa.
A pan co?
Nie widział pan chamskiego ataku M. Puszakowskiego na Miśka?
Czy samo stwierdzenie, w mojej obecności, że z pana punktu widzenia wyglądało to całkiem inaczej, wystarcza aby usprawiedliwić stwarzanie zagrożenie dla zdrowia lub życia zawodnika.
(Tym co tego nie oglądali chcę napisać; gdyby Robert nie zapanował by na motocyklem, gdyby się przewrócił, to po nim przejechało by dwóch innych zawodników.
Byli tuż za jego motorem.)
Widział to cały stadion. Widzieli kibice z Lublina, widzieli kibice z Łodzi, tylko z pan nie zauważył. A to pan jako jedyny na stadionie był po to aby takie rzeczy widzieć. Pan jedyny.
To co pan usłyszał ode mnie w parku maszyn to jest "najniższy wymiar kary", powinienem pana skląć, opluć a na pański samochód nasikać.
Dopuszczanie do tak skondensowanej "chamskiej" jazdy może być przyczyną nieszczęścia, tylko po co ja to pisze. Pan tego nie rozumie, bo nie wierzę że celowo przymykał pan na oko na taką jazdę.
Ponadto jak już poznał pan sponsora Roberta, to dobrze by było zapoznać się z jego resztą rodziny.
Podczas mojej nieobecności w parku maszyn, ale przy mojej córce powiedział pan do Roberta. To (ew. wykluczenie i ostrzeżenie dla Puszakowskiego) nic by nie dało, byliście gorsi.
To fakt. Wygrali lepsi. Ale to nie jest usprawiedliwienie dla pana (w tym momencie) tragicznej pracy.

Dla tych co nie widzieli motoru Roberta po 12 biegu, specjalnie opisze jak wyglądał:
- wyrwane sześć szprych z koła,
- pogięta!!!! zębatka,
- zerwany łańcuch,
- urwana stopka,
no i odpowiednio do sytuacji "zmotywowany" Misiek.

Edit:
- wyrwane sześć szprych z koła,
- pogięta!!!! zębatka,
- zerwany łańcuch,
- urwana stopka,

pan sędzia Piotr Nowak z Torunia w punktacji meczowej zapisał literką d - defekt motocykla. :lol: :lol: :lol:
Musiał się Misiek nadziać na Supermena w czapce niewidce.
Oglądałem wieczorem magazyn ekstraliga.
To co powiedział człowiek któremu w speedwayu już nikt nie może podskoczyć - Krzysztof Cegielski - jest być może jedną z niewielu jaskółek która zwiastuje wiosnę w toczonym już przez parcha kolesiostwa, niewypłacalności, nieodpowiedzialności sporcie żużlowym. Dotyczy to każdej z lig.



Jak tacy sędziowie jak pan Piotr Nowak z Torunia, będą pracować na polskich torach żużlowych w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Rzeszowie czy w innych miastach, to wcześniej lub później dojdzie do tragedii.

Podpisał:
Ireneusz Gęca - sponsor Roberta Miśkowiaka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:28 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Wyjazdowicz napisał(a):
Koniec żużla w Lublinie .



Tym wszystkim którzy obiecali pieniądze na KMŻ, a przeznaczyli je na sekcję piłki nożnej Motoru (2 liga z wielkimi szansami na 3 ligę - nowy stadion za ponad 200 mln. złotych.) podziękujemy podczas jesiennych wyborów.

Tym którzy pomimo tragicznej sytuacji klubu zdecydowali się ponieść trud ratowania klubu (w tym "wyjazdowicz") trzeba będzie się pokłonić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, o 21:55 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
inawera napisał(a):
Tym wszystkim którzy obiecali pieniądze na KMŻ, a przeznaczyli je na sekcję piłki nożnej Motoru (2 liga z wielkimi szansami na 3 ligę - nowy stadion za ponad 200 mln. złotych.) podziękujemy podczas jesiennych wyborów.



Pamięta Pan co mówiłem jak się spotkaliśmy drugi raz? Wspominał Pan że jak Prezydent zobaczy całą pozytywną otoczkę i atmosfere na żużlu ( którą chciał Pan stworzyć ) to znajdzie się kasa i lubelski żużel odbije się od dna.Ja wtedy odpowiedziałem że Żuk ma w dupie żużel i kase będzie pakował min. w gówniany , nie przynoszący efektów a wręcz wstyd klub piłkarski! 4 ligowemu klubowi załatwia sponsora na +- 500 tys. zł. Czy trzeba wymieniać jeszcze? Powiem więcej , klub żużlowy trzeba prowadzić z pasją - nie można go traktować jak prywatnej działalności gospodarczej, trzeba tym zarządzać nieco inaczej. Oczywiście nie chce tutaj nikogo obrażać ani komuś ujmować , bo chwała za to obecnemu zarządowi że podjeli się podnieść ciężar jaki był na początku sezonu.W obecnej chwili nie pozostaje nic innego jak zgasić światło - nie sądziłem że kiedyś to napisze.
Po obecnym sezonie na 100% zostanie masa długów , jeśli nawet dostaniemy kasę od miasta pójdzie ona na spłatę. Póki co nie widzę perspektyw tego że wystartujemy w przyszłym sezonie. Konkretny sponsor nie znalazł się przez cały ten sezon więc nie ma szans na to aby się znalazł w przyszłym.

Jak wygram w totka wspomogę klub, obecnie nie mam takiej możliwości. I tak myślę Panie Irku że wlożyłem dużo czasu , trudu i serca aby to wszystko jakoś mogło funkcjonować. Może nie są to jakieś konkretne rzeczy ale zawsze coś.

Szkoda , pryzmat spadku zagladał pajacowi Sprawce 3 lata , jakoś się udawało mu ślizgać . Teraz niestety II liga nas dosięgła i nie zdołamy się z niej uwolnić.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: *beer*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 10:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Wyjazdowicz napisał(a):
inawera napisał(a):
Tym wszystkim którzy obiecali pieniądze na KMŻ, a przeznaczyli je na sekcję piłki nożnej Motoru (2 liga z wielkimi szansami na 3 ligę - nowy stadion za ponad 200 mln. złotych.) podziękujemy podczas jesiennych wyborów.



Pamięta Pan co mówiłem jak się spotkaliśmy drugi raz? Wspominał Pan że jak Prezydent zobaczy całą pozytywną otoczkę i atmosfere na żużlu ( którą chciał Pan stworzyć ) to znajdzie się kasa i lubelski żużel odbije się od dna.Ja wtedy odpowiedziałem że Żuk ma w dupie. żużel i (Święta prawda). kase będzie pakował min. w gówniany , nie przynoszący efektów a wręcz wstyd klub piłkarski! 4 ligowemu klubowi załatwia sponsora na +- 500 tys. zł. Czy trzeba wymieniać jeszcze? Powiem więcej , klub żużlowy trzeba prowadzić z pasją - nie można go traktować jak prywatnej działalności gospodarczej, trzeba tym zarządzać nieco inaczej. Oczywiście nie chce tutaj nikogo obrażać ani komuś ujmować , bo chwała za to obecnemu zarządowi że podjeli się podnieść ciężar jaki był na początku sezonu.(Chwała)W obecnej chwili nie pozostaje nic innego jak zgasić światło - nie sądziłem że kiedyś to napisze.
Po obecnym sezonie na 100% zostanie masa długów , jeśli nawet dostaniemy kasę od miasta pójdzie ona na spłatę. Póki co nie widzę perspektyw tego że wystartujemy w przyszłym sezonie. Konkretny sponsor nie znalazł się przez cały ten sezon więc nie ma szans na to aby się znalazł w przyszłym.

Jak wygram w totka wspomogę klub, obecnie nie mam takiej możliwości. I tak myślę Panie Irku że wlożyłem dużo czasu , trudu i serca aby to wszystko jakoś mogło funkcjonować. Może nie są to jakieś konkretne rzeczy ale zawsze coś. Wielu z was zasługuje na szacunek za to co zrobiliście aby ten klub był, aby nie był osamotniony, osierocony. Ale to tylko Wy. Funkcyjni, kibice, zarząd. Pisząc o zarządzie mam na myśli tą czwórkę ludzi którzy może nieudolnie ale z wielkim zaangażowaniem porwali się na coś co od początku wyglądało na bardzo trudne. Oni sami (zarząd), Wy, sami, bez zrozumienia ze strony pana Prezydenta, pani Prezydent, kierownika działu promocji miasta, kierownika magistratu ds. sportu nie mieliście szans. Moje wizje z początku sezonu przyniosły efekty. Małe ale.

Szkoda , pryzmat spadku zagladał pajacowi Sprawce 3 lata , jakoś się udawało mu ślizgać . Teraz niestety II liga nas dosięgła i nie zdołamy się z niej uwolnić.
Jeżeli będzie żużel w Lublinie będę przychodził, będę się bawił.
Ale obawiam się że żużla w Lublinie już nie ma. Nawet drugoligowego.
Nie wiem co zrobi zarząd?
Ja do następnego meczu drużyny bym nie zgłosił.
Ktoś musi zapłacić zawodnikom i nie tylko.
Tylko czym?

Inawera w żużlu zostanie.
Misiek będzie jeździł z Droperką ( *inawera* ).
Na mecze będę miał dalej ale będę.

Jano. Słowa uznania za "rozmowę" z panem Skrzydlewskim.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: *beer*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Bardzo jest mi przykro i ze smutkiem czytam Wasze wypowiedzi - bo przez cały sezon kibicuję Waszej Drużynie
i wszystkiemu, co bardzo fajnie wprowadzaliście do 'meczowej otoczki'.

Czary goryczy dopełniają - te wszystkie 'pozasportowe maceracje' - dokonywane już nawet nie w ukryciu/po cichu,
ale przy otwartej kurtynie! :shock: :evil:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL