FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2014, o 17:13 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Pierwszy wygrany mecz na swoim torze. Nareszcie ! :D
Niestety ale patrząc obiektywnie potrzebujemy wzmocnień , niby jest radość że 2 oczka zostaja w Lublinie ale jednak Gryfy na nas zdobędą ich 2+1 , nie ma co się czarować ale Polonia w końcu zacznie jechać a myślę że nawet będzie szukać wzmocnień bo jak widać zastępstwo Houugarda nie było strzałem w 10 i w rewanżu już nie będzie tak łatwo.Szczerze myślałem i wierzyłem że pogonimy ich min różnicą 10 pkt a tutaj ledwo ten mecz wygraliśmy. Co do naszych ''Koziołków'' - Andrey klassa sama w sobię już przed sezonem mówiłem że ten zawodnik zrobił duzy progres i zainwestował w siebie jak i w sprzęt - efekty widać , równa i mocna forma,oby tak dalej ! Cam musi koniecznie poćwiczyć jeszcze na naszym torze, zdobycz punktowa jest OK ,ale stać go na więcej.Generalnie jego występ oceniam o poziom wyżej. Watt - tu tłumaczył się że silniki miał przygotowane na beton. Dziwi mnie czego NIKT (!?) z klubu się z nim nie skontaktował i przekazał info o zmianach nawierzchi :/ Dawid - w końcu udało się zdjąć SIM LOCKA , oby tak do końca sezonu chociaż tutaj dużym sprzymierzeńcem był tor który Dawid lubi. Trzeba mieć nadzieje że teraz będzie już regularnie dorzucał kilka oczek do wyniku. Misiek - niby wszystko ok ale to jeszcze nie jest to. Na starcie na prawde przecietnie, Kościecha w połowie dojazdu do łuku byl motocykl przed Robertem. Szczepaniak tez 2 razy nie dał za dużej szansy Miśkowi nawet na zalapanie sie na szpryce. Porażka z juniorem też poraz kolejny. Swoja droga ten Szczepaniak to sie robi na prawde drobry rajder, co roku kolejne postepy, swietny na starcie i ponoc zawsze sprzetowo przogotowany na 100%... ja nie wiem czy nie warto juz z nim gadac pod katem liderowania u nas w przyszlym sezonie. Juniorzy też na plus , przywieźli cenne punkty , choć szkoda tych defektów i trzeba wykazywać wiekszą wole walki a nie odpuszczać przed samą mętą , mowa tu o Dąbrowskim który jechał z Miśkiem na 5:1 .
Co do samego toru - BAJKA ! :D chociaż to jeszcze nie jest to co było w 2012 roku , miejmy nadzieje że uda się ogarnąć zaplecze sprzętowe i będziemy mogli zrobić tor pod koło. Co do komisarza niby Wojaczek a dwa odmienne podejścia do żużla :) oby wiecej takich ''pracowało'' na naszym torze. ZERO ingerencji , róbcie jaki chcecie tylko żeby mi tu równo było ! :D

P.S
Najmłodsi kibice u mnie w domu dopytują o porzednie kartki z Miśkiem. Jest szansa żeby je zdobyć ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2014, o 19:41 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Wyjazdowicz napisał(a):
Misiek - niby wszystko ok ale to jeszcze nie jest to. Na starcie na prawde przecietnie, Kościecha w połowie dojazdu do łuku byl motocykl przed Robertem. Szczepaniak tez 2 razy nie dał za dużej szansy Miśkowi nawet na zalapanie sie na szpryce. Porażka z juniorem też poraz kolejny. mowa tu o Dąbrowskim który jechał z Miśkiem na 5:1.

Dlaczego Robert nie wyszedł do kibiców?
Robert był wściekły sam na siebie. I nie dlatego że źle przygotował się do sezonu.
„Greg” Hancock, Jarek Hampel, Robert Miśkowiak - wszyscy mają silniki od tego samego tunera.
Wszyscy stoją, lub inaczej, wszyscy jeżdżą bardzo często do Szwecji z nadzieją że kolejne poprawki przyniosą znaczną poprawę.
Robert już czuje się tym zmęczony i absolutnie tego nie ukrywa.
Po treningu sobotnim Robert z Bartkiem (łoli) byli na kolacji i spacerze.
W niedziele spacerowali po parku w Nałęczowie. Robert starał się wyciszyć, skoncentrować.
Co z tego że psychicznie się przygotował najlepiej jak potrafi. W silnikach ciągle brakuje mocy.
Sprawa już jest załatwiona.
W Danii są już zamówione dwa nowe silniki. Będą za dwa tygodnie.

Cytuj:
Co do samego toru - BAJKA ! :D chociaż to jeszcze nie jest to co było w 2012 roku , miejmy nadzieje że uda się ogarnąć zaplecze sprzętowe i będziemy mogli zrobić tor pod koło. Co do komisarza niby Wojaczek a dwa odmienne podejścia do żużla :) oby wiecej takich ''pracowało'' na naszym torze. ZERO ingerencji , róbcie jaki chcecie tylko żeby mi tu równo było ! :D


A ja znam takich którzy (jak zwykle) psioczyli.
Proponuje wybrać go do zarządu.
Cytuj:
P.S
Najmłodsi kibice u mnie w domu dopytują o porzednie kartki z Miśkiem. Jest szansa żeby je zdobyć ?


Mamy w samochodzie komplet kartek. Spotkamy się pewnie na treningu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2014, o 20:41 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
Generalnie nie wiedziałem że Misiek nie wyszedł do kibiców - po meczu miałem trochę pracy.

Mam świadomość jaka jest sytuacja , rozmawiałem z Łolim i z samym Miśkiem. Miejmy nadzijej że w końcu trafi i dogada się ze sprzętem. Ja tutaj nie oczerniam ani nie opluwam Miśka (sam Pan o tym wie , jaki mam szacunek do niego i drużyny), martwi mnie tylko to że to nie jest ten Misiek który jeździł u nas w 2012 roku.
Warto pomyślec o kolejnym treningu bo widać że idzie w dobra strone.

P.Irku tak jak rozmawialiśmy ostatnio - nie ma tak żeby kazdemu dogodził -czy to pod względem wyników,drużyny,toru.
Niestety zawsze się trafi ''maruda'' , tylko jak by sam siadł na motocykl to pewnie był by już innego zdania. TA PRĘDKOŚĆI NA ŁUKACH , NIEEE ? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2014, o 12:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Wyjazdowicz napisał(a):
Generalnie nie wiedziałem że Misiek nie wyszedł do kibiców - po meczu miałem trochę pracy.

Mam świadomość jaka jest sytuacja , rozmawiałem z Łolim i z samym Miśkiem. Miejmy nadzijej że w końcu trafi i dogada się ze sprzętem. Ja tutaj nie oczerniam ani nie opluwam Miśka (sam Pan o tym wie , jaki mam szacunek do niego i drużyny), martwi mnie tylko to że to nie jest ten Misiek który jeździł u nas w 2012 roku.
Warto pomyślec o kolejnym treningu bo widać że idzie w dobra strone.

P.Irku tak jak rozmawialiśmy ostatnio - nie ma tak żeby kazdemu dogodził -czy to pod względem wyników,drużyny,toru.
Niestety zawsze się trafi ''maruda'' , tylko jak by sam siadł na motocykl to pewnie był by już innego zdania. TA PRĘDKOŚĆI NA ŁUKACH , NIEEE ? :D


Daniel. A gdzież ja bym posądził cię o oczernianie Miśka czy innego zawodnika.
Ty jesteś sędzią na zawodach, doskonale wiesz co ci zawodnicy sobą reprezentują.
A marudę posadziłbym na motocykl i poprosił o pokazanie swoich umiejętności w konfrontacji, tak np. z Kubą ze szkółki żużlowej.
Jak by pokazał że więcej potrafi jak Kuba to niechaj gada. Ale jestem pewien że "ekspert" od wszystkiego zostałby zdublowany przez adepta "czarnego sportu" już na pierwszym okrążeniu.
Kurde, a tak naprawdę chciałbym to zobaczyć. :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2014, o 12:19 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 19:17
Posty: 73
Lokalizacja: Lublin
inawera napisał(a):
Ale jestem pewien że "ekspert" od wszystkiego zostałby zdublowany przez adepta "czarnego sportu" już na pierwszym okrążeniu.
Kurde, a tak naprawdę chciałbym to zobaczyć. :lol: :lol: :lol:


Myślę że odrazu na pierwszy łuk trzeba by było podstawić dla niego karetkę :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL