FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2014, o 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Bramka naprawdę na miarę Mistrza!

Odnośnie Grudziądza Andrzej nie macie co narzekać. Macie zbudowaną drużynę i niestety muszę to stwierdzić ale jesteście moim faworytem o walkę o e-ligę :) Macie naszego Jelenia który jak złapie przeczepność to ma szanse na pierwszą 5-tke ligi. Chłopak sie rozwija ma bardzo dobry sprzęt i jest przygotowany napewno!

Po tych kilku słodkich słowach w stronę Grudziądza chwila deserowa w stronę Józków z Rzeszowa :)
Kolejna bardzo mocno zbudowana drużyna z aspiracjami na e-ligę. Kilku raiderów których miałem okazje oglądać w tamtym sezonie i wiem na o ich stać :) Jeśli Marta dogada się z Okoniem to będziecie walczyć w play-offach o awans i moim zdaniem zasłużenie wrócicie do elity.

Podsumowując nie macie prawa narzekać bo u nas jest najgorzej! Brak sponsora tytularnego i kwoty jaką wkłada w nasz klub w Lublinie zrobiła się dziura która coraz bardziej sie zapada :) Trenera nie mamy, Juniorów brak! Brak mocnego seniora bo Lampard i Kurdiashov nie wiadomo co nam pokażą chodź optymizmem zawiewa jak czytam artykuły o przygotowaniu i treningach chłopaków! Kolejna wielka nie wiadoma! Davey Watt :) nie pokazał sie najlepiej w ostatnim meczu w Anglii! Za to Woodward naprawdę robi robote!

Tym czasem uciekam do pracy bo Prezes Irek goni mnie do roboty :) pozdrawiam Maniaków czarnego pachnącego metanolem sportu :)

Ps :) później wrzucę foteczkę moją z treningu z Miśkiem w Ostrowie :) (Prezent od Gabrysi) <3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
Odnośnie Grudziądza Andrzej nie macie co narzekać. Macie zbudowaną drużynę i niestety muszę to stwierdzić ale jesteście moim faworytem o walkę o e-ligę :) Macie naszego Jelenia który jak złapie przeczepność to ma szanse na pierwszą 5-tke ligi. Chłopak sie rozwija ma bardzo dobry sprzęt i jest przygotowany napewno!

Dlatego nie chodze na zuzel bo w Grudziadzu taka ciuciubabka trwa juz dobrych kilka lat. Na poczatku sezonu beda sie napinac, beda liderami a przyjdzie ostatni mecz to i Jelen i Ulamek, Kosciuch zapomną nagle jak sie jezdzi ( vide ostatni mecz tamtego sezonu w Gdansku ) gdzie był blamaż na calej linii. Dla Zarzadu nie bylo blamażo ot nikt nie wie do dzisiaj czemu tak katastrofalnie pojechali np. Kosciuch ?
Ktory notabene szybciutko podpisal kontrakt na 2014 no bo gdzie bedzie mial tak jak w Grudziadzu ?
U mnie to juz by byl goniony w pizdziec do Wandy Krakow ( nic nie ujmujac temu klubikowi ).
A tak w ogole po co w Grudziadzu extraklasa z tym stadionem RuinArena ? No po co i dla kogo ?
Nie masz szans na remont i w zyciu nawet w przypadku awansu obiekt nie bedzie dopuszczony do rozgrywek na takim szczeblu.
Jak to powiadają "Nie ze mną Helmut te numery" za stary jestem na takie przewałki. Amen.

Pozwole zacytowac kontrowesyjnego p. Skrzydlewskiego ze SF co sadzi np. o Grudziadzu;

Cytuj:
Zgadzam się, że GKM Grudziądz ma również bardzo silny skład. Proszę jednak zwrócić uwagę, jak wygląda postawa tej drużyny na przestrzeni całego sezonu. Na początku grudziądzanie napinają bardzo mocno muskuły. Zastanawiam się, czy to nie wynika z tego, że oni nie są do końca przygotowani do jazdy w Ekstralidze ze względu na infrastrukturę. Z drugiej strony to zasługuje na szacunek, bo nikt bez opamiętania nie dąży tam do tego awansu.

Grudziądzanie najpierw będą chcieli pewnie zbudować lub zmodernizować stadion, zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe i wtedy zawalczyć tak na sto procent o Ekstraligę. Mam swoją opinię i jeśli krzywdzę nią prezesów z Grudziądza, to przepraszam. Odnoszę jednak wrażenie, że tam buduje się silny skład, który będzie walczyć po to, żeby kibic się nie denerwował. Tak naprawdę w duchu liczy się jednak na zajęcie drugiej lokaty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Mam dla Was konkurs drodzy koledzy :) jeśli odgadniecie jak nazywa się żużlowiec który jest na tych zdjęciach dostaje od nas koszulkę i czapkę Inawera&Misiek Racing :) zaczynamy bez podpowiedzi. Jeśli będziecie mieli problem z rozszyfrowaniem nazwiska tegoż gościa będę Wam sukcesywnie podsuwał podpowiedzi :)

http://imageshack.com/a/img809/3918/wjub.jpg

http://imageshack.com/a/img20/847/brxc.jpg

Pozdrawiam i postanowiłem że co jakiś czas będę Wam organizował jakąś małą zgadywankę z nagrodami ;)

Musiałem zareagować bo ten w niebieskim kasku z Droperką to oczywiście Robert Miśkowiak i nie o niego Bartkowi chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Łoli napisał(a):
Mam dla Was konkurs drodzy koledzy :) jeśli odgadniecie jak nazywa się żużlowiec który jest na tych zdjęciach dostaje od nas koszulkę i czapkę Inawera&Misiek Racing :) zaczynamy bez podpowiedzi. Jeśli będziecie mieli problem z rozszyfrowaniem nazwiska tegoż gościa będę Wam sukcesywnie podsuwał podpowiedzi :)

http://imageshack.com/a/img809/3918/wjub.jpg

http://imageshack.com/a/img20/847/brxc.jpg

Pozdrawiam i postanowiłem że co jakiś czas będę Wam organizował jakąś małą zgadywankę z nagrodami ;)


Na pierwszym zdjeciu jest to napewno Piotr DYM

Drugie zdjecie poczekam na odpowiedz bo aż takim orłem nie jestem na odleglosć a nie chce zasmiecac i strzelac nazwiskami ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Kurcze Andrzej za łatwą zagadkę Ci dałem! W poniedziałek wysyłam nagrodę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Łoli napisał(a):
Kurcze Andrzej za łatwą zagadkę Ci dałem! W poniedziałek wysyłam nagrodę :)

Daj spokoj.
Moją nagrode prosze przekazac laureatowi w nastepnym konkursie.

P.s
Chcesz abym *inawera* wyczyscil z wszystkich nagrod mysle ze chyba NIE, także tak jak pisalem wyzej ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2014, o 04:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Łoli napisał(a):

Podsumowując nie macie prawa narzekać bo u nas jest najgorzej! Brak sponsora tytularnego i kwoty jaką wkłada w nasz klub w Lublinie zrobiła się dziura która coraz bardziej sie zapada :) Trenera nie mamy, Juniorów brak! Brak mocnego seniora bo Lampard i Kurdiashov nie wiadomo co nam pokażą chodź optymizmem zawiewa jak czytam artykuły o przygotowaniu i treningach chłopaków! Kolejna wielka nie wiadoma! Davey Watt :) nie pokazał sie najlepiej w ostatnim meczu w Anglii! Za to Woodward naprawdę robi robote!



No, ale macie już pierwszy sukces w sezonie: "Cameroończyk" był... dobrym duchem ;) drużyny, która wygrała pierwszy turniej Par!

* * *
Lampard = Frank
Lampart = Dawej, Dawej! :mrgreen:

Komentatorom w TV też z tym trudno.... :lol:

AndrzGdz napisał(a):
Daj spokoj.
Moją nagrode prosze przekazac laureatowi w nastepnym konkursie.

P.s
Chcesz abym *inawera* wyczyscil z wszystkich nagrod mysle ze chyba NIE, także tak jak pisalem wyzej ;)


Noooo, jeśli Łoli będzie ogłaszał konkursy w porach, gdy lud pracujący miast i wsi nie ślęczy przed kompami ino haś przewala
- to raczej nie będziesz miał konkurencji! :mrgreen: :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:59
Posty: 28
Nie chcę robić śmietnika w temacie "Duma Naszej firmy" więc na pytanie Witka odpowiadam tutaj :)

Dlamnie obydwie drużyny są wielką niewiadomą. Łotysze co roku pokazują klasę. Pokazują że stać ich naprawdę na wiele. Są bezwątpienia trudnym przeciwnikiem. Mają świetnego juniora Lebiedewa także wydaje mi się że Bydgoszczy będzie trudno wygrać. Spadkowicz z e-ligi jakim jest bydgoszcz ma chrapkę na powrót do najwyższej ligi rozgrywkowej więc muszą się wykazać walecznością i napewno mają przewagę własnego "betonu".

Sam nie wiem co mam myśleć o tym spotkaniu! Myślę że będzie bardzo wyrównany poziom ale stawiam bardziej na Długopisów jak potocznie się na nich mówi. Wiem jedno. Będzie napewno czarno i na gazie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2014, o 01:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Ciekawy szparing :twisted: :

"W Częstochowie jest ładna, słoneczna pogoda. Na termometrach ok. 17 stopni. Trwa próba toru. Składy potwierdzone. W zawodach nie wystąpi Michael Jepsen Jensen, którego zastąpił Rafał Malczewski. Do nietypowej sytuacji doszło na trybunach. Ochrona wyprasza kibiców ze stadionu, nawet tych posiadających bilety. Fani są zbulwersowani. Pracownicy ochrony wypraszają z obiektu również... dziennikarzy.

15:20 - Jak się okazało, pracownicy ochrony musieli zweryfikować, czy kibice posiadają odpowiednie wejściówki - wcześniej na stadionie odbywała się giełda, przez co znaleźli się na nim ludzie bez biletów. Kibice posiadający karty wstępu zostali już wpuszczeni na stadion. Koniec próby toru.

15:30 - Za chwilę start do pierwszego biegu. Tymczasem przed kasami stoi długa kolejka kibiców, którzy dopiero teraz przyszli na stadion
."

(Włókniarz-GKM 54:36)

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2014, o 15:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
elPetto napisał(a):
Ciekawy szparing :twisted: :

"W Częstochowie jest ładna, słoneczna pogoda. Na termometrach ok. 17 stopni. Trwa próba toru. Składy potwierdzone. W zawodach nie wystąpi Michael Jepsen Jensen, którego zastąpił Rafał Malczewski. Do nietypowej sytuacji doszło na trybunach. Ochrona wyprasza kibiców ze stadionu, nawet tych posiadających bilety. Fani są zbulwersowani. Pracownicy ochrony wypraszają z obiektu również... dziennikarzy.

15:20 - Jak się okazało, pracownicy ochrony musieli zweryfikować, czy kibice posiadają odpowiednie wejściówki - wcześniej na stadionie odbywała się giełda, przez co znaleźli się na nim ludzie bez biletów. Kibice posiadający karty wstępu zostali już wpuszczeni na stadion. Koniec próby toru.

15:30 - Za chwilę start do pierwszego biegu. Tymczasem przed kasami stoi długa kolejka kibiców, którzy dopiero teraz przyszli na stadion
."

(Włókniarz-GKM 54:36)



Spotkaliśmy się z zarządem KMŻ Lublin w czwartek, potem kontynuowaliśmy rozmowy w piątek ( w sobotę już mniej oficjalnie), to co usłyszeliśmy i zostało nam okazane to trochę jak powrót do czasów socjalizmu. PZMot. bierze kasę za :lol: za :o , za *smoke* i jeszcze kilka razy za *kawa* . Daje kasę na nic, na nic, i jeszcze raz na nic. Odpowiada za....... nie odpowiada za nic. Kasa dla nich, zero kasy od nich, odpowiedzialności zero. Żyć nie umierać. Brać kasiorę, z nikim się nie dzielić, nie odpowiadać za nic. *drunk*

Piotrze jak to inaczej wygląda z perspektywy kibica. Zarząd do *bicz* prezes do *bicz* (nie żebym chwalił prezesa) ale jak wyjść do kibiców z tą nomen omen żółtą książką i próbować tłumaczyć. Jednym słowem nie twarda żużlowa nawierzchnia a bagienko. *młot*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL