FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 3%  3%  [ 1 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 3%  3%  [ 1 ]
5 6%  6%  [ 2 ]
6 12%  12%  [ 4 ]
7 35%  35%  [ 11 ]
8 16%  16%  [ 5 ]
9 12%  12%  [ 4 ]
10 9%  9%  [ 3 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2014, o 14:00 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "GODFATRHER".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „GODFATHER” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2014, o 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Tested on iTaste SVD, Kanger ProTank 3, Vision Eternity

Basic base PVG Power Smoke
Dosage: 7,8,9,10 drops to 10 ml of base
Mix: February 24, 2014

The taste of whiskey with something wry - perhaps potassium cyanide, perhaps almonds, but ultimately harmonious. Both flavors are complementary.
A suitable concentration of 10 drops per 10 ml.

My rating 7/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Smaki z dwóch podstawowych składników, doskonale się uzupełniają. Jest charakterystyczny zapach. Najlepszy stosunek 10 kp / 7 ml. Moja ocena 8/10.


Mícháno 7, 10, 13 kapek na 10 ml báze VPG Power smoke 0mg.
Testováno na BT 801 a na Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ilość póbek:5
Dozowanie aromatu: 2,3,4,5,6 kr/5 ml bazy
Data zmieszania:22.02.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L microcoil + wata,Kraken mesh
Zasilanie: Vamo V2 SS,Nemesis
Mimo przypuszczeń że mi go brak,jednak znalazłam ten aromat między buteleczkami :D ;)
Mogę się mylić ale podejrzewam że Lukrecja zmieszana z jabłuszkiem i innymi aromatami owocowymi, których nie jestem w stanie okreslić,tak ten aromat odczuwam.Nie męczy przy dłuższym wapowaniu.Najlepsze stężenie to 10kr/10ml bazy.
Moja ocena:6

Number of samples: 5
Dosage of flavour: 2, 3, 4, 5, 6 drops/5 ml of a base.
Date of mixing: 17.02.2014
Base: VPG
Evapourers: IGO-L microcoil + cotton. Kraken mesh
Power: Vamo V2 SS, Nemesis
Despite of the presumptions that I miss it I found the flavour among the bottles though.
I may be wrong but I suspect that it’s liquorice mixed with apple and others fruitty flavours, which I can’t define – that’s how I feel this flavour. Not tiring while longer vaping. Best concentration is 10 drops/10 ml of a base.
My grade: 6

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Aromat – Godfather
Stężenia próbek 4,6,8,10,20kr./10ml. Bazy VPG
Czas dojrzewania 15 dni
Opis – ten aromat skojarzył mi się od razu z drinkiem Godfather – wyczuwam tak jakby migdały ,wiśnię , trochę nawet jak by czereśnię jakieś nuty ziołowe, co w połączeniu wskazuje na amaretto, natomiast z whisky już gorzej bo może nie szkocka :) . Najlepsza próbka 10kr./10ml. Przyjemny, ciekawy, smaczek . na pewno również sprawdzi się w kompozycjach z dobrym tytoniem.
Ocena7
*smoke*

Flavour – Godfather
Strenght of samples 4, 6, 8, 10, 20 drops/10 ml of a VPG.
Time of steeping 15 days
Description – I associate this flavour immediately with a drink Godfather – I can feel almonds, cherry, even as it was gean, some herbal hints, which in combination shows amaretto however, it’s worse with whiskey as it may not be scotch. Best sample 10 drops/10 ml. Nice, interesting taste – it’ll certainly work out with the compositions with a good tobacco too.
Grade 7

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 21:47 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
THE GODFATHER.

Lovely dark tobacco; honeyish with a cherry aftertaste. Very Black Forest Gateau!
very nice vape . Sampled at 2,4,6,8,10%.
Excellent at 10% for my taste. Still good at lower %
*good* 9/10

THE GODFATHER

Uroczy ciemny tytoń; miodowy z wiśniowym posmakiem. Bardzo czarno leśne ciastko!
Bardzo miłe wapowanie. Próbki na 2, 4, 6, 8, 10%.
Doskonały na 10% dla mojego smaku. Ciągle dobry na mniejszych %.
9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Metoda przeprowadzania testów:

- rozrobienie próbki 5ml ('pilota') z dawkowaniem aromatu oszacowanym głównie na podstawie oceny intensywności poprzez "test węchowy".
Wstępna próba smaku metodą 'drip' (bezpośrednie zakrapianie grzałki) - ponowiona dnia następnego (przeważnie/dodatkowo w zalanym parowniku) i wówczas sporządzenie optymalnej próbki pilotażowej (dopełnienie do 10ml), która staje się 'buteleczką dla niecierpliwych' - czyli do 'codziennej degustacji' i obserwacji zachowania mieszanki w 'okresie dojrzewania'.

- rozrobienie 'sąsiadów', czyli kilku próbek (na jednej, lub dwóch/trzech posiadanych rodzajach baz) o dawkowaniu aromatu o 2-5 kropel mniej i więcej w stosunku do "pilota", przeznaczonych do prób smakowych po conajmniej 10-dniowym okresie 'leżakowania' (dodatkowe wspomaganie mieszania poprzez wstrząsanie butelkami co 2-3 dni, lub w każdej innej chwili, gdy akurat nie ma co zrobić z rękami, lub jest nerwowo podczas oglądania rozgrywek sportowych ;) )

- próby smakowe przeprowadzam na popularnych (wyprodukowanych w ciągu ostatnich 3 lat) parownikach sznurkowych (dolno- i górnogrzałkowych), oraz kartomizerach watkowych.
Do metody 'drip' używam specjalnie dostosowane kartomizery z knotem sznurowym, oraz atomizery '510' i 'tanki'.




GODFATHER / ŁOCIEC KRZESTNY

Nie próbowałem drinka o tej nazwie, ale jego 'konstrukcja' jest tak banalna (whisky+amaretto), że można śmiało stwierdzić iż omawiany aromat symuluje ten smak.
Sporządzone mieszanki (na VPG jak i na VBT) bardzo mi smakują i okazuje się, że po Brandy&Cacoa - spotkała mnie druga miła niespodzianka przy kontakcie z likami 'pędzonymi na myszach'!

Satysfakcjonujące dawkowanie osiągnąłem:
- do dłuższych sesji: ok 16-20gtt/10ml
- do krótszych, aczkolwiek mocniejszych wrażeń: pow.24gtt/10ml (na dłuższą metę nużący nawet takiego 'zakrapiora' jak ja)

Aromat może być wykorzystany do smakowego wzbogacania innych mieszanek/gotowych płynów.

Nie wiem jak prezentował się ten aromat przed 'renowacją', ale wersji którą otrzymałem przyznaję maksymalną liczbę punktów 10/10

GODFATHER/OJCIEC CHRZESTNY

I’ve never tried drink of its name but its construction is so banal (whisky+amaretto) that one can state boldly that the discussed flavour simulates this flavour.
Made mixes (on VPG and on VBT) tastes me much and it turns out that after Brandy&Cocoa – I was again positively surprised with the contact with liquids „forced on the mice!”

I achieved satisfied dosage:
- for longer sessions: around 16-20 drops/10 ml
- for shorter although stronger feelings: above 24 drops/10 ml (tiring in the long run even for a such „barmy” like me).

Flavour can be used to enrich others mixes/ready liquids.

I don’t know how this liquid was before „renovation” but in this version I rate it with the maximal number of points 10/10.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 00:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Godfather.. godfather.. Ojciec chrzestny. Nic mi to nie mówi szczerze. Aromat trochę zaskakujący. Pachnie całkiem inaczej niż smakuje. Spodziewałem się mocnej tytoniówki, a tu szok :shock: Owoce pomieszane z tytoniem. Tylko jakie owoce? Na pewno czuję trochę mało słodkiej wisienki, migdały i chyba trochę odrobinę jakiegoś posmaku alkoholowego, chociaż tego nie jestem w 100% pewien. No i tytoń oczywiście. Dobry aromat *good*

Testowane na AGA-T2 z zasilaniem mechanicznym
Baza DNB
Najlepsze stężenie 12kr/10ml
Ocena 7/10

Godfather..godfather.. Frankly speaking it doesn’t mean anything for me. Flavour is a bit surprising. Smells a bit different than tastes. I was expecting a strong tobacco flavour and here a shock. Fruits mixed with tobacco. But which fruits? Certainly I can feel a bit of sweet cherry, almonds and a tad of some alcoholic beverage however, I’m not in 100% sure. And tobacco of course. Good flavour.

Tested on AGA-T2 with a mechanical power
Base DNB
Best concentration 12 drops/10 ml
Grade 7/10

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 21:16 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:22
Posty: 50
Testowane na X1, wata, microcoil, baza VPG+, leżakowanie powyżej 10dni
Nie znałem tego drinka dopiero sprawdziłem w necie i myślę że udało się uzyskać pożądany efekt.
Idealne jako przerywnik, do dłuższego wapowania jak dla mnie zbyt nużący. Najlepsza próbka 12kr/10ml, daję 7/10

Tested on X1, cotton, microcoil, base VPG+, steeping above of 10 days.
I didn’t know this drink and only when I checked in the net I think that you achieved the desired effect.
Perfect as a break, too tiring for me for longer vaping. Best sample 12 drops/10 ml, I rate it with 7/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
The taste of almonds nicely combined with the taste of whisky. Personally, I am not a fan of alcohol aromas, however, this one quite surprised me with its balance of taste which is really good.
Ideal concentration for me is 8 drops per 10ml.
Rating 6/10


Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Smak migdałów zmieszany ze smakiem whisky. Osobiście nie jestem fanem alkoholowych aromatów jednakże ten całkiem zaskoczył mnie swoją równowagą smaków, która jest naprawdę dobra.
Doskonałe stężenie dla mnie to 8 kropli na 10 ml.
Ocena 6/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL