FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 18:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 6%  6%  [ 2 ]
4 12%  12%  [ 4 ]
5 15%  15%  [ 5 ]
6 31%  31%  [ 10 ]
7 12%  12%  [ 4 ]
8 12%  12%  [ 4 ]
9 6%  6%  [ 2 ]
10 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2014, o 13:19 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "TRUSKAWKA".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „STRAWBERRY” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2014, o 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Tested on iTaste SVD, Kanger ProTank 3, Vision Eternity

Basic base PVG Power Smoke
Dosage: 7,8,9,10 drops to 10 ml of base
Mix: February 24, 2014

Good, good, good. Sweet strawberry candy, as well smells and tastes good. For me appropriate concentration of 10 drops per 10 ml.

My rating 9/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 01:57 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2013, o 02:40
Posty: 1
Jako zagorzały fan tego aromatu w końcu się wypowiem :)

Truskawkę zacząłem palić w styczniu 2012r i palę ją do dziś. Żaden inny aromat nie przypadł mi aż tak do gustu (no może poza jabłkiem z veragarden, ale w końcu przegrał), a przetestowałem większość chyba owoców, które są dostępne w sklepie. Tytoniowych smaków nie lubię, nie po to przerzuciłem się na ep aby wspominać smak zwykłych papierosów.

Najpierw mieszałem z VG, potem z VPG, teraz z VPG+

Leję dużo aromatu, niektórzy stwierdzą że za dużo, ale mniej mi nie smakuje. Obecnie na butelkę 30ml wlewam 5-6ml aromatu, wcześniej lałem około 50 kropelek na 10ml, ale nie wiem ile to w ml wychodzi. Lałem tyle, bo nie miałem czasu na sezonowanie. Przestałem używać buteleczek 10ml już dawno temu bo za szybko się kończyły ;). Obecnie rozrabiam 300ml liquidu (10 butelek), co starcza mi na mniej więcej 2 miesiące. W zależności od zapasów czasem zaczynam palić na drugi dzień po rozrobieniu, ale zazwyczaj pierwsza butelka jest otwierana po 2 tygodniach. W trakcie "sezonowania" nie zauważyłem znaczącej zmiany smaku, zmienia się kolor i chyba odrobinę gęstość.

PS. Jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich :)

As a die-hard fan of this flavour finally I’ll write something.
I began to smoke strawberry in January 2012 and I’ve been smoking it up today. I didn’t like none of flavours so much (maybe apart from apple from vera garden but finally it lost[to strawberry]) and I tested most of flavours available in the shop. I don’t like tobacco flavours, it wasn’t for I switched for e-cigarette to remember the taste of regular cigarettes.

Firstly I was mixing with VG, then with VPG and now with VPG+.

I pour a lot of flavour, for some it’ll be too much but I don’t like less. Nowadays I pour 5-6 ml of a flavour on a bottle 30 ml, earlier I was pouring around 50 drops on 10 ml but I don’t know how much it is in ml. I was pouring so much as I didn’t have enough time for seasoning. I ceased to use 10 ml bottles as they end too quickly. Now I mix 300 ml of a liquid (10 bottles) which I have for about 2 months. Depending on the stock sometimes I begin to smoke on the second day after mixing but usually the first bottle is opened after 2 weeks. During „seasoning” I didn’t notice any significant change of a taste, only colour and thickness change.

PS I welcome everybody as it’s my first post.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Powtórzę się :) nie przepadam za LQ o smaku truskawki, chociaż aromat typu shisha z niedawnych testów pozytywnie mnie zaskoczył ;) i był znacznie lepszy od tego, który testowaliśmy teraz. Tutaj niby jest truskawka, ale czegoś mi w jej smaku brakuje, chyba naturalności, bardziej przypomina kompot z truskawek.
Najlepsza próbka 10 kr/ 10 ml bazy VPG.

Nota 5 punktów.

Próbki testowane w atomizerze bezmostkowym, dłuższe wapowanie w clearomizerze górnogrzałkowym ViVi mini CC i dolnogrzałkowcu Davide S.

I’ll repeat myself I don’t like strawberry liquids despite the fact that the flavour shisha type poisitvely surprised me and was far better from the one we tested now. Here it seems to be a strawberry but lacks me something in its taste, perhaps naturalness, reminds more strawberry compote.
Best sample 10 drops/10 ml of a VPG mg base.

Grade 5 points.

Samples tested in a bridgless atomizer, longer vaping in a upper heater clearomizer ViVi mini CC and lower heater Davide S.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Smak truskawek cukierki. Truskawek nie jest złe, ale to nie jest w 100% truskawka. Dobry w proporcji 10 ml kp/10. Moja ocena 6/10.
Mícháno 7, 10, 13 kapek na 10 ml báze VPG Power smoke 0mg.
Testováno na BT 801 a na Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ilość póbek:5
Dozowanie aromatu: 2,3,4,5,6 kr/5 ml bazy
Data zmieszania:22.02.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L microcoil + wata,Kraken mesh
Zasilanie: Vamo V2 SS,Nemesis
Przetworzona truskawka,brakuje mi w tym aromacie świeżości tego owocu i bardziej wyczuwalnego smaku.Nie należy do złych ,ale skoro to jest poprawa ,więc jestem za poprawą .Najlepsze stężenie to 10kr/10ml bazy przy wiekszych robi się nużący.
Moja ocena:4

Number of samples: 5
Dosage of a flavour: 2, 3, 4, 5, 6 drops/5 ml of a base
Date of mixing: 22.02.2014
Base: VPG
Evapourers: IGO-L microcoil + cotton, Kraken mesh
Power: Vamo V2 SS, Nemesis
Produced strawberry, it lacks me freshness of this fruit and more recognizeable taste in this flavour. It doesn’t belong to the bad [flavours] but if it’s improvement so I’m for improvement. Best concentration is 10 drops/10 ml of a base, with the higher [concnetrations] becomes bland.
My grade: 4

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: TRUSKAWKA
Data mieszania: 24.02.2014r.
Data testu: 09.03.2014r.
Przygotowane stężenia aromatu: 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: syropu truskawkowego
Woń chmurki: owocowa, przyjemna dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,8Ώ/3,9V Evic. Grzałka: sznurek 3x 2mm
Baza i moc: VG+VPG
Kategoria: Owocowy
Ocena/opis: Truskawki są obecne w każdej próbce. Nie jest to jednak czysty owoc. Odniosłem wrażenie, że chmurzę bazę o posmaku truskawkowym. Smak ten jest wyraźny i zawsze na pierwszym planie lecz nie są to czyste owoce a raczej coś co tylko przypomina ten owoc. Nie jest to kompot i nie jest to żaden dżem czy mus. Smak jest ciężki, owocowy i lekko duszny. Przy wyższym stężeniu odniosłem wrażenie, że truskawki są „zepsute”. Przy 6-8 kroplach liquid jest całkiem niezły.
Kop i chmura: bez uwag
Najlepsza próbka: 8 kr/10ml
Punkty: 6/10
Uwagi: Wyższe stężenie nie jest wskazane.
Pozdrawiam

Tested flavour: STRAWBERRY
Date of mixing: 24.02.2014
Date of test: 09.03.2014
Prepared concentrations of a flavour: 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of a flavour from a bottle: strawberry syrup
Odour of the cloud: fruitty, nice for the environment
Equipement for test of samples: RDA SMOK 1,8 Ohm/3,9V Evic. Heater: string 3x2 mm
Base and strenght: VG+VPG
Category: Fruitty
Grade/description: Strawberries are present in every sample. It’s not a pure fruit though. I had an impression that I vape a base on strawberries after taste. The taste is distinct and always on the foreground but they are not pure fruits and rather something which only reminds this fruit. It’s neither a compote nor any jam nor mousse. Taste is heavy, fruitty and slightly suffocating. With higher concentrations I had an impression that strawberries are „stale”. With 6-8 drops liquid is quite good.
Hit and cloud: without remarks
Best sample: 8 drops/10 ml
Points: 6/10
Remarks: Higher concentration is not suitable.
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Sweet strawberry, reminding you of strawberry candies, very tasty, very pleasant. Without any chemical background. Ideal concentration for me 10 drops per 10ml.
Rating 9/10


Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Słodka truskawka, przypominająca cukierki truskawkowe, bardzo smaczna, bardzo przyjemna. Beż żadnego chemicznego tła. Doskonałe stężenie dla mnie 10 kropel na 10 ml.
Ocena 9/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2014, o 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
TRUSKAWKA

W każdym stężeniu wyczuwalna truskawka, ale taka przetworzona, coś na podobieństwo kompotu lub napoju w tymże smaku.
Jedyne czego mi brakuje w tym aromacie, to więcej słodkości, którą prawdopodobnie uzyskałbym na bazie VPG+. Nie jest najgorsza, ale nie jest też wiernym odzwierciedleniem prawdziwego owocu.
Najlepsza próbka to 8-10kr./10ml.
Moja ocena 7/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 24.02.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8-2Ω na napięciu 3,6-3,8v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

STRAWBERRY

In every concentration a strawberry is recognizeable but the produced one, something like a compote or juice in this taste. What I miss in this flavour is a bit of sweetness, which I would probalby have on VPG+ base. It’s not the worst but it’s also not the faithful reflection of a real fruit.
Best sample is 8-10 drops/10 ml.
My grade 7/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 24.02.2014 (>10 days).
Equipement:
-Initial selection of the best sample: RDA atomizier 1,8-2 Ohm on the voltage 3,6-3,8v.
- For longer vape: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2014, o 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 00:33
Posty: 143
Ja oceniam aromat truskawkowy na 7/10.

Przypomina mi smak mamby truskawkowej. Słodka, nie mdląca ani nie dusząca, przy dłuższym wapowaniu może się znudzić, mimo wszystko lubię ten smak.

Testowane na bazie VPG , przy 8kr/10ml, 10kr/10ml, 12kr/10ml. Według mnie najlepsza mieszanka wynosi 12kr/10ml.

Mój sprzęt to T3 *BOJE SIE*

I rate strawberry flavour with 7/10.

It remainds me the taste of strawberry mamba. Sweet, not bland but not suffocating, can be boring while longer vaping, all in all I like this taste.

Tested on VPG base with 8 drops/10 ml, 10 drops/10 ml, 12 drops/10 ml. According to me the best mix is 12 drops/10 ml.

My equipement is T3.

_________________
Obrazek
Strony internetowe olsztyn


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL