FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 6%  6%  [ 2 ]
4 27%  27%  [ 8 ]
5 17%  17%  [ 5 ]
6 13%  13%  [ 4 ]
7 13%  13%  [ 4 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2014, o 13:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "BANANA".
Proszę także o przyznawanie oceny w skali od 1 do 10 w załączonej ankiecie.

Please write here the opinions concerning „BANANA” flavour.
Please rate it in the scale from 1 to 10 in the attached survey.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2014, o 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Ilość póbek:5
Dozowanie aromatu: 2,3,4,5,6 kr/5 ml bazy
Data zmieszania:21.02.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L microcoil + wata,Kraken mesh
Zasilanie: Vamo V2 SS,Nemesis

Jestem zwoleniczką owocówek a banan to mój aromat do dłuższego wapowania.....lecz,jesli to ma być poprawiony aromat to fakt czuć banana,lub skórke po bananie ,jest bardzo słodki co przy dłuższym wapowaniu może męczyć.przydałoby się więcej wyrażnego banana, mniej słodkości.Odpowiada mi w dawce 10kr /10ml bazy
Moja ocena:4

Number of samples: 5
Dosage of a flavour: 2, 3, 4, 5, 6 drops/5 ml of a base
Date of mixing: 21.02.2014
Base: VPG
Evapourers: IGO-L microcoil + cotton, Kraken mesh
Power: Vamo V2 SS, Nemesis

I’m fruitty flavours advocate and banana is my flavour for longer vaping…however, if it’s an amended flavour that’s fact one can feel a banana or a skin of a banana. It’s very sweet which while longer vaping can be boring. It could be more distinct banana, less of sweetness. I like it in the dosage 10 drops/10 ml of a base.
My grade: 4

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2014, o 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Banana

Tested on iTaste SVD, Kanger ProTank 3, Vision Eternity

Basic base PVG Power Smoke
Dosage: 7,8,9,10 drops to 10 ml of base
Mix: February 24, 2014

Not too strong, but enough banana flavor, or rather, banana cocktail. The pleasant scent. I did not mind
use it all day. For me appropriate concentration of 10 drops per 10 ml.

My rating 8/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Hmm... moim zdaniem mieliśmy już lepsze aromaty bananowe na testach. Bardziej wyraziste i lepiej oddające smak banana. Tutaj smak przypomina bardziej gumę balonową, jest trochę za mało naturalny, da się wapować, ale bez rewelacji...
Najlepsza próbka 10 kr/ 10 ml bazy VPG.

Nasza ocena 5 punktów.

Wstępne zapoznanie się z próbkami w atomizerze LR. Długie e-palenie w clearomizerach dolnogrzałkowych V.Tox i Davide S (grzałki 1,8 om) zasilanie SID (ok 8 W) i Vision Spinner (napiecie 3,8 V).

Hmm…in my opinion we’d had better banana flavours during the tests. More distinct and better reflecting banana taste. Here the taste remainds more a chewing gum, is not enough natural, can be vaped but without bells and whistles…
Best sample 10 drops/ 10 ml of a VPG base.

Our grade is 5 points.

Initial familiarization with the samples in LR atomizer. Long e-smoking in the clearomizers lower heaters V.Tox and Davide S (heaters 1,8 ohm), power SID (around 8 W) and Vision Spinner (voltage 3,8 V).

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Trochę słaby, ale dobry smak bananowy. Dobry stosunek 13 kp / 10 ml. Nawet chociaż aromat mniej widoczne przy wyższym stężeniu mdły smak gorzkiej. Moja ocena 7/10.

Mícháno 7, 10, 13 kapek na 10 ml báze VPG Power smoke 0mg.
Testováno na BT 801 a na Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
BANAN

Tu muszę zgodzić się z tym co napisał @giena77 odnośnie tego, że aromaty z poprzednich testów bardziej oddawały smak banana i były bardziej wyraziste. Czuć banana i owszem, ale ten ma taki trochę chemiczny posmak, jak taka przeżuta guma balonowo - bananowa. Mi niestety nie podszedł, może jednak za mało słodkości i wyrazistości tytułowego owocu ;)
Najlepsza próbka to 10kr./10ml.
Moja ocena 4/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 24.02.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8-2Ω na napięciu 3,6-3,8v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

BANANA

I must agree here with giena77 that the flavours from previous tests more reflected banana’s taste and were more distinct. Yes one can feel banana but this one has a bit chemical taste like chewed baloon-banana gum. Unfortunately I don’t like it, maybe too little of sweetness and expressiveness of this fruit.
Best sample is 10 drops/10 ml.
My grade 4/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 24.02.2014 (>10 days).
Equipement:
-Initial selection of the best sample: RDA atomizier 1,8-2 Ohm on the voltage 3,6-3,8v.
- For longer vape: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
AROMAT BANAN
Data zmieszania 17.02(24.02)
Testowano na: GbB22 + mankos
Najlepsze stężenie:8 kr/10ml

Zgadzam się z przedmówcami, banan troche chemiczny i cierpki, przypomina mi gumę balonową o smaku banana.
Moja ocena 6/10

BANANA FLAVOUR
Date of mixing 17.02
Tested on: GbB22 + mankos
Best concentration: 8 drops/10 ml

I agree with the prespeakers, banana a bit chemical and tart, reminds me a banana’s taste baloon gum.
My grade 6/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Chemiczny banan. Gorzkawy posmak skórki banana a nie miąższu. Kiedyś miałem okazję próbować liquid bananowy sprzedawany na jednej z "wysepek". Taki sam ohydny posmak. Myślę że Inawerę stać na coś lepszego. Więcej banana w bananie proszę!

Stężenie aromatu na pewno jest poprawione i teraz wystarczy mi 8kr/10ml

Moja ocena 4/10

A chemical banana. Bitter after taste of a banana skin and not the pulp. Once I had an opportunity to taste banana liquid sold on one of „islands”. The same horrid after taste. I think that Inawera can make something better. More banana in the banana please!

Concentration of the flavour is certainly improved and now suffices me 8 drops/10 ml.

My grade 4/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Delicate and pleasant taste of banana, not too sugary either dull. Probably the first banana which I would be able to vape for a longer time.
Ideal concentration for me is 8 drops per 10ml.
Rating 8/10


Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Delikatny i przyjemny smak banana, niezbyt przesłodzony ani nudny. Prawdopodobnie pierwszy banan, który będę w stanie wapować przez dłuższy czas.
Doskonałe stężenie dla mnie to 8 kropli na 10 ml.
Ocena 8/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2014, o 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Aromat – banan
Stężenia próbek 4,6,8,10,20kropli/10ml bazyVPG.
Czas dojrzewania 14 dni
Opis – Bardzo skoncentrowany, w stężeniu 20kr./10ml.bazy wydaje się jakby dalej był aromatem, podczas wapowania wydaje się gorzkawo ostry , podrażnia , a zapach i smak jest nie naturalny. Dopiero próbki z 4 i 6kr./10ml ,,gładko,, dają się wapować , i można rozpoznać zapach i smak banana ,,bez patrzenia na opis,,
Czy wiernie oddaje zapach banana? Wydaje mi się że nie musi ,jest przyjemny, i może być świetnym ,,przerywnikiem,, od np. tytoniowych jak i w kompozycjach z nimi.
Ocena 6
*smoke*

Flavour – banana
Samples concentration 4, 6, 8 , 10, 12 drops/10 ml of a VPG base/ml
Time of steeping 14 days
Description – very concentrated, in the concentration 20 drops/10 ml of a base seems to be still a flavour, while vaping seems to be bitter- sharp, irritates and the smell and taste is unnatural. Only samples with 4 and 6 drops/10 ml can be vaped „smoothly” and one can recognize banana’s smell and taste without „looking at description”.
Does it faithfully reflect banana’s smell? I think it doesn’t have to, it’s nice and can be a perfect „break” from tobacco flavours and in the composition with them.
Grade 6

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL