FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 24 kwi 2024, o 15:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

OPINIE O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 13%  13%  [ 4 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 13%  13%  [ 4 ]
7 23%  23%  [ 7 ]
8 20%  20%  [ 6 ]
9 30%  30%  [ 9 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 mar 2014, o 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Aromat Gold Standard
Stężenia próbek - 4, 6 , 8,10,20kr/10ml bazy VPG
Okres dojrzewania 14 dni
Opis – liquid z 20kr/10ml bazy jest aromatyczny I zarazem przyjemny w wapowaniu, wyczuwa się wiele pachnących owoców ale żaden nie dominuje, ja jako zwolenniczka aromatów tytoniowych już podświadomie łączę go z tytoniem.
Ocena- 9 punktów
*smoke*

Gold Standard Flavour
Samples’ concentration – 4, 6, 8, 10, 20 drops/10 ml of VPG base
Time of steeping 14 days
Description – liquid with 20 drops/10 ml of a base is aromatic and at the same time nice in vaping, one can feel many smelling fruits but none of them dominates. Personally, me tobacco flavours advocate, subconsciously associate it with tobacco.
Grade – 9 points

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2014, o 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Cóż, słodko-kwaśny, owocowy smak. Nie mogę powiedzieć, co owoc ma aromat przypominał. Czuję się trochę owoców cytrusowych. Najlepiej w proporcji 10 ml kp/10. Moja ocena 7/10.

Miesza się 7, 10, 13 kropli do 10 ml Baza VPG dymu Moc 0 mg.
Testowany BT 801 i Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Czuć mieszankę owocową, jak poprzednicy pisali ciężko określić, co tak naprawdę w tym aromacie "siedzi" :) Wydaje mi się, że jedną ze składowych jest wiśnia...im dłużej go wapuję, to na wydechu mam wrażenie jakbym czuł dodatek śliwki wędzonej :oops: Ogólnie dość smaczny aromat połączenie słodkości, kwaskowości, ale jest i nuta goryczki, choć wszystko jest stonowane i żaden posmak nie wybija się jakoś znacząco.
Najlepsza próbka 10 kr. aromatu/ 10 ml bazy VPG.

Ocena +6.

Testy wstępne wykonane jak zawsze w atomizerze bezmostkowym, finalne wapowanie najlepszych próbek w clearomizerach ViVi mini CC i T3.

One can feel a fruitty mix, as my predecessors had written it’s hard to say what is it in this flavour. I think that one of ingredients is cherry…the longer I vape the longer I have an impression that the flavour has an addition of a smoked plum on the exhale. Generally quite tasty flavour: combination of a sweetness, sourness but there’s also a hint of bitterness although everything is balanced and none of after tastes don’t dominate.
Best sample 10 drops of a flavour/ 10 ml of a VPG base.

Grade 6+

Initial tests conducted as always in a bridgeless atomizer, final vaping of best samples in clearomizers ViVi mini CC and T3.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Aromat w smaku przypomina mi coś w rodzaju wiśniowej landrynki. I na tym zakończę swój opis.
Najlepsze stężenie 10kr/10ml.

Moja ocena 8/10

The flavour reminds in the taste something like cherry candy. And I’ll end my post on that.
Best concentration 10 drops/10 ml.

My grade 8/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
Gold standard

Steeping: 10 days minimum
Base: VPG
Mixing process: Drops in 10 ml base
Atomizer for dripping tests: Smok RDA 1,4 ohm coil with ekowool wick
Atomizer for longer sessions: Kayfun 3.1 10 watts
Power: 7 to 10 watts


I was expecting a tobacco flavor with a name like this but it is not. A fruity mix in wich I only able to catch cherry as a distinct note. It's pleasant but nothing special to me. It is a flavor for long sessions as it is not tiring at all, being very well balanced between sweetnes and the bitterness of the cherry note.

To me it stands between some ry4 type flavors and fruity flavors.

It deserves a new name, as Gold standard reminds tobacco, which this flavor is not.

7/10 is my grade, and the flavor perform as its best from 12/13 drops per 10ml

Gold standard

Leżakowanie: minimum 10 dni
Baza: VPG
Proces mieszania: Krople na 10 ml bazy
Atomizer do testów dripu: Smok RDA 1,4 ohm zwój z ekowool knotem
Atomizer do dłuższych sesji: Kayfun 3.1 10 wat
Moc: 7 do 10 wat

Oczekiwałem tytoniowego aromatu z taką nazwą, ale to nie jest to. Mieszanka owocowa, w której jestem w stanie wyczuć jedynie wiśnię jako osobną nutę. Przyjemny, ale nic specjalnego dla mnie. To aromat na dłuższe sesje ponieważ wcale nie męczy, będący bardzo dobrze zbalansowany pomiędzy słodkością i gorzkością nuty wiśniowej.

Dla mnie stoi pomiędzy typem ry4 i owocowymi aromatami.

Zasługuje na nową nazwę ponieważ Gold standard przypomina tytoń, którym aromat ten nie jest.

7/10 to moja ocena i aromat najlepiej się sprawdza od 12/13 kropli na 10 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
GOLD STANDARD

W smaku słodki i lekko kwaskowy mix owoców (jedni piszą, że egzotyczne a drudzy, że wiśnia i czereśnie) I tu muszę postawić na wiśnię z czereśnią, taką delikatną, nie pestkową a w tle wyczuwam wkradający się również posmak dzikiej róży. Smakuje dość przyjemnie i nie nuży podczas długiego wapowania.
Najlepsza próbka to 10kr./10ml.
Moja ocena 8/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 24.02.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8-2Ω na napięciu 3,6-3,8v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

GOLD STANDARD

Sweet and slightly sour mix of fruits (some people write that they are exotic, others that cherry and gean) in the taste. And here I bet on cherry with gean, such a delicate one, not stony and in the background I can also feel looming wild rose after taste. Tastes quite nicely and it’s not tiring while longer vaping.
Best concentration is 10 drops/10 ml.
My grade 8/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 24.02.2014 (>10 days).
Equipement:
-Initial selection of the best sample: RDA atomizier 1,8-2 Ohm on the voltage 3,6-3,8v.
- For longer vape: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Testowane na igo-l 1,2ohm, zasilanie 4,0-3,8v, czas leżakowania powyżej 10 dni, VPG
Owocowy miks. Wyczuwalne nuty cytrusowe, wiśniowe, może jeszcze cień ananasa? Trudno tu wskazać dominujące akcenty, aromat wyrównany, bez przewodniego tematu. Gdyby wysunąć tą wiśnię na pierwszy plan a na drugi wkomponować brzoskwinię, w tle cytrusy. Tak, wiem, wymyślam :mrgreen:
10kr/10ml
7

Tested on igo-l 1,2 ohm, power 4,0-3,8v, time of steeping above 10 days, VPG.
Fruitty mix. I can feel hints of cirtruses, cherries maybe also pineapple? It’s hard to show dominating accents, flavour balanced without leading theme. If you put this cherry on the foreground and on the background composes a peach, citruses in the background.
Yes I know, I make it up.
10 drops/10 ml.
7

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 22:02 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
GOLD STANDARD.

This flavour seems to be virginia tobacco, fruity, and also has a plum after taste.
Very smooth and palatable.
Sampled 2-10%.....nice at 8% for my tastes.
Real nice vape
9/10

GOLD STANDARD

Aromat wydaje się, że to virginia tytoń, owocowy, a ponadto ma śliwkowy posmak.
Bardzo gładki i smaczny.
Wypróbowany w 2-10%...miły w 8% jak na mój smak.
Naprawdę miłe wapowanie.
9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 23:12 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:22
Posty: 50
Testowane na kanger t3s, wata, microcoil, baza VPG+,10dni od zmieszania.
Najlepsza dawka 12kr/10ml Ciekawy smak, trudny do wyodrębnienia składowych ale lekki i przyjemny skojarzył mi się z wakacjami.
Na wydechu lekko jakby mango, śliwka takie soczyste.

Tested on kanger t3s, cotton, micrcoil, base VPG+, 10 days from mixing.
Best dosage 12 drops/10 ml. An interesting taste, hard to separate the components but light and nice I associated it with the holidays. It seems that mango is on the exhale, plum such a juicy one.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Combination of sweet and sour cherry with the touch of some unspecified flower fragrance.
Ideal concentration for me is 10 drops per 10ml.
Rating 7/10


Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Połączenie słodkiej i kwaśnej wiśni z nutą pewnych, niesprecyzowanych kwiatowych zapachów.
Idealne stężenie dla mnie to 10 kropli na 10 ml.
Ocena 7/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL