FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 00:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Powiem tak jednemu odpowiada 1,2,3, lub więcej kropel tak?
Drugiemu 1%,2%,3% tak?
Chodzi o to że kazdemu nie dogodzisz robiąc tak czy inaczej testy,każdy sam swój sposób inwidualny ma,nie wiem tak trudno to pojąć?

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 25 lut 2014, o 17:18 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Elżunia napisał(a):
Nie w tym problem czy kogoś stać czy nie, czy ktoś woli szydełko czy druty,sęk w tym ze robiąc swoje mieszanki nie kieruję się twoimi procentami,tylko moimi preferencjami smakowymi.I fakt jeśli ktoś ma ochotę bawić sie skrzykawką niech tak robi,na swój własny użytek oczywiście.Bo my oceniamy aromat,nie podajemy gotowców od nich jest Firma *inawera* .Pozdrawiam ;)


I tu się z Tobą Elżuniu nie zgodzę. Nasze testy są potem podpinane pod aromat w sklepie. Po to właśnie żeby klient, który nie ma pojęcia co i jak poczytał, jakie dawkowanie jest zalecane przez testerów. Pewnie w pierwszej kolejności poczyta o ocenie smaku, ale jeśli się zdecyduje na zakup, to chce wiedzieć ile tego aromatu mniej więcej testerzy dodawali. A jeśli my piszemy "Najlepszy przy 10-12kr na 10ml" a kropla w naszej butelce o 1/3 mniejsza (przykładowo) niż w gotowym produkcie, to sobie zakropli "naszych" 15-16 i w skrajnych przypadkach zamiast smacznego liquidu otrzyma .... coś niedobrego 8=)
Ja gdy kupuję aromaty, to bardzo się cieszę, jeśli sprzedawca podaje przybliżone stężenie procentowe, bo kropelkom nie wierzę 8=).
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
dzizas napisał(a):
Elżunia napisał(a):
Nie w tym problem czy kogoś stać czy nie, czy ktoś woli szydełko czy druty,sęk w tym ze robiąc swoje mieszanki nie kieruję się twoimi procentami,tylko moimi preferencjami smakowymi.I fakt jeśli ktoś ma ochotę bawić sie skrzykawką niech tak robi,na swój własny użytek oczywiście.Bo my oceniamy aromat,nie podajemy gotowców od nich jest Firma *inawera* .Pozdrawiam ;)


I tu się z Tobą Elżuniu nie zgodzę. Nasze testy są potem podpinane pod aromat w sklepie. Po to właśnie żeby klient, który nie ma pojęcia co i jak poczytał, jakie dawkowanie jest zalecane przez testerów. Pewnie w pierwszej kolejności poczyta o ocenie smaku, ale jeśli się zdecyduje na zakup, to chce wiedzieć ile tego aromatu mniej więcej testerzy dodawali. A jeśli my piszemy "Najlepszy przy 10-12kr na 10ml" a kropla w naszej butelce o 1/3 mniejsza (przykładowo) niż w gotowym produkcie, to sobie zakropli "naszych" 15-16 i w skrajnych przypadkach zamiast smacznego liquidu otrzyma .... coś niedobrego 8=)
Ja gdy kupuję aromaty, to bardzo się cieszę, jeśli sprzedawca podaje przybliżone stężenie procentowe, bo kropelkom nie wierzę 8=).
Pozdrawiam


lubisz dzielic wlos na czworo, albo zliczac diably na czubku szpilki - bez narzedzi to i tak skazane na niepowodzenie :D
Juz w kroplach sprzedawcy precyzuja dosc rzadko, procentowo nie spotkalem w mojej skromnej karierze wapera - ja kupuje aromat i robie test taki jak ten, ktory tu robimy wspolnie...

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
To nie ja się mylę ,tylko ty nie rozumiesz że jeśli ja napisze 10 kr nie każdemu ta ilośc kropli odpowiadac bedzie,dlatego czasem warto jak się juz miesza pobawić się aromatami ,albo kupic gotowe jak wczesniej wspomniałeś .Pozdrawiam :D

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
macbulwa napisał(a):
lubisz dzielic wlos na czworo, albo zliczac diably na czubku szpilki - bez narzedzi to i tak skazane na niepowodzenie :D
Juz w kroplach sprzedawcy precyzuja dosc rzadko, procentowo nie spotkalem w mojej skromnej karierze wapera - ja kupuje aromat i robie test taki jak ten, ktory tu robimy wspolnie...

No co ty. Wielu sprzedawców tak robi.
A tu przykład - opis aromatu Camtel ..... Inawery 8=))
Nowy dopracowany e-aromat. Wyśmienite połączenie świeżości, pikanterii i aromatu.
Zalecane stężenie z bazą max. 1 - 2 %
Aromat opracowany i wyprodukowany w/g przepisu Inawery.
UWAGA ! AROMAT BARDZO STĘŻONY.
AROMAT WYPRODUKOWANY ZE SKŁADNIKÓW DO PRODUKCJI ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
dzizas napisał(a):
macbulwa napisał(a):
lubisz dzielic wlos na czworo, albo zliczac diably na czubku szpilki - bez narzedzi to i tak skazane na niepowodzenie :D
Juz w kroplach sprzedawcy precyzuja dosc rzadko, procentowo nie spotkalem w mojej skromnej karierze wapera - ja kupuje aromat i robie test taki jak ten, ktory tu robimy wspolnie...

No co ty. Wielu sprzedawców tak robi.
A tu przykład - opis aromatu Camtel ..... Inawery 8=))
Nowy dopracowany e-aromat. Wyśmienite połączenie świeżości, pikanterii i aromatu.
Zalecane stężenie z bazą max. 1 - 2 %
Aromat opracowany i wyprodukowany w/g przepisu Inawery.
UWAGA ! AROMAT BARDZO STĘŻONY.
AROMAT WYPRODUKOWANY ZE SKŁADNIKÓW DO PRODUKCJI ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH.


Pewnie masz racje, bo ja nie zwracam wiekszej uwagi na te opisy - zaleznie od osobistego gustu to moze dac jedynie dalekie przyblizenie. Masz jednak racje, w specyficznym zakresie wskazowki czytam - jesli sprzedawca pisze "aromat bardzo mocny" stosowac 1 krople na 10ml, to jest bardzo pomocne...

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Uważam że dalsze ciągnięcie tego tematu nic nie wnosi,kazdy tester dostał w butelkach ,więc w testach trzeba się dostosować do wiekszości,dozujemy w kroplach.Tyle w temacie,prywatnie możemy sobie obliczac jak nam pasuję.Pozdrawiam :D

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Elżunia napisał(a):
Uważam że dalsze ciągnięcie tego tematu nic nie wnosi,kazdy tester dostał w butelkach ,więc w testach trzeba się dostosować do wiekszości,dozujemy w kroplach.Tyle w temacie,prywatnie możemy sobie obliczac jak nam pasuję.Pozdrawiam :D


Elżunia, masz absolutną rację, toteż nigdzie nie sugerowałem jak inni mają przygotowywać swoje mieszanki. Ja tylko podzieliłem się informacją jak ja to zrobiłem 8=)
Trzymajcie się ciepło


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Nieco zaluje, ze trafiajac na tak goracy temat rozpetalem burze :D
Ale dowiedzialem sie wiecej na temat praktycznej strony testow, co rozpedzilo moje watpliwosci - Dziekuje

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
2-3 krople uronione to nie problem, ale zapach aromatów.. Ulałem doslownie odrobine lukrecji, bo miałem bąbelek powietrza w środku i czuć w pokoju przez kilka godzin ;)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL