FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 06:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 08:25 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej będę zamieszczał recenzje naszych produktów jakie pojawiły się na forum UK Vapers.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 08:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję użytkownika Blackhack:

The flavours on test were...

jagodowy,
Translated from Polish as blueberry....and a nice fruity blueberry it is...very sweet with an aftertaste of something cooling/fresh, akin to maybe menthol but very slight. Vapour production was pretty good but little if any throat hit.
As you would expect with a subtle flavouring, It had much better taste at the higher 15 drops per 10ml
Very nice if you like fruit flavours

Paziomkowy,
Translates from Polish as Wild Strawberry.... and very nice it is too, another winning fruit flavour, Not as sweet as some other strawberry flavours on the market but still very good non the less. Again, vapour production was excellent. Nothing chemical or flowery in the taste of this concentrate whatsoever, this seemed (to me at least) just about perfect at 10 drops per 10ml

Vanilli...
To say this is good would be a disservice to Inewara....It's Excellent Very remincent of the very best Ice Cream you've ever tasted....Full on flavour, and quite cooling on the inhale and plenty of vapour....Again not a great throat hit but I like that...It's Very natural flavour will (Or Should) make this indespensible in your mixing supplies.
No chemical or flowery aftertaste with this one either...I love this....

Chocolate Cake....
I'm not much of a chocolate lover (vaping anyway) but this certainly tastes like chocolate, but whether it tastes of cake ?? I'm still to be convinced, But as a chocolate Cake flavour it's hard to describe...The chocolates certainly there but seems to be lacking something in the Cake section....Might just be me as I said, I'm not much of a chocolate lover, So I'll leave this to some of the other reveiwers who probably have more experience in the sweets section of juices
I't wouldn't be fair of me to say it's not good...All I can say is it's not for me.

Dessert Drop,
I dont know how to describe this....
Is it a complex mixture of flavours ?...Yes it is.
Has it got coconut in there??... yes it has.(I think?)
Is there an underlying flavour of toffee or caramel ??....maybe
is it something that I cant describe ??.....definitely

But the big question..
Do I like it ??...Yes I do, but I cant describe the flavour ??


Many thanks to Marcel at Inewara for allowing me to review these concentrates.

Aromaty do testów:

Jagodowy
Przetłumaczone z polskiego jako jagodowy…i jest miłą, owocową jagodą…bardzo słodki z posmakiem czegoś odświeżającego/ świeżego podobnego być może do mentolu, ale bardzo słabo. Produkcja dymu była całkiem dobra, ale słaby, jeśli w ogóle kop w gardło. Jak byście się spodziewali z subtelnym aromatem ma o wiele lepszy smak powyżej 15 kropli na 10 ml. bardzo miły jeśli lubicie owocowe aromaty.

Poziomkowy
Przetłumaczone z polskiego jako poziomkowy…i jest również bardzo miły, kolejny zwycięzca z owocowych aromatów. Nie tak słodki jak inne aromaty truskawkowe, które są na rynku, ale wciąż bardzo dobry. Ponownie produkcja chmury była doskonała. Nic chemicznego lub kwiatowego w smaku tego koncentratu, w ogóle ten koncentrat wydawał się (przynajmniej mnie) prawie doskonały przy 10 kroplach na 10 ml.

Wanilia
Powiedzieć, że to jest dobre byłoby niewdzięczne dla Inawery…Jest doskonały [ten aromat], przypomina najlepsze lody, które kiedykolwiek próbowałeś…Pełny aromatu i całkiem odświeżające na wdechu i pełno pary…Ponownie nie zbyt wielki kop w gardło, ale lubię to…To bardzo naturalny aromat będzie (albo powinien być) niezbędnym w waszych zapasach do mieszanek. Również bez chemicznego albo kwiatowego posmaku…Uwielbiam go.

Chocolate cake…
Nie jestem za bardzo miłośnikiem czekolady (przynajmniej w wapowaniu), ale ten [aromat] smakuje jak czekolada, ale czy on smakuje jak ciastko?? Muszę być przekonany co do tego, ale jako czekoladowe ciastko jest trudny do opisania…Czekolada jest tam z pewnością, ale brak czegoś w sekcji ciastka…Być może to takie moje odczucia, nie jestem za bardzo miłośnikiem czekolady, toteż odłożę ten [aromat] dla innych recenzentów, którzy prawdopodobnie mają większe doświadczenie w słodkiej sekcji soków.
Byłoby by nie fair mówiąc, że nie jest dobry [ten aromat]…To co mogę powiedzieć, to to, że nie jest dla mnie.

Dessert Drop
Nie wiem jak go opisać…Czy jest to złożona mikstura??...Tak jest. Czy ma w sobie kokosa??...Tak ma (tak sądzę). Czy ma zasadniczy aromat toffi lub karmelu??...Być może. Czy jest czymś co nie mogę opisać??...Zdecydowanie.
Ale wielkie pytanie…
Czy ja go lubię??...Tak, ale nie potrafię opisać aromatu.

Wiele podziękowań dla Marcina z Inawery za pozwolenie mi zrecenzowania tych koncentratów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 08:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję użytkownika bluenose63:

I recieved 4 of the following flavours to test Vanilla, Blueberry, Chocolate Cake and Peppermint

I mixed them up on the 23/01 using Inawera VPG at 12mg and mixed 10ml samples with 5, 7, 10, 12 and 15 drops and used a 306 LR atomiser to test them on

Vanilla, very light vanilla flavour (vey much like the ice cream vanilla flavour, Blackhack described above) that started coming through at 10 drops but even at 15 drops was never overpowering, a little bit of an overall dry vape as an individual flavor for me.

Blueberry, not a fruit I am used to, tasted of a very sweet berry to me certainly not unpleasant, the flavour started to come through at 10 drops, My wife likes all things blueberry, fresh, juice and yoghurts etc. Asked her to try it at 15 drops and she recognised the flavour immediately so must be an authentic taste.

Chocolate Cake flavour really worked for me at 15 drops, reminded me very much of those tinned Heinz Cocolate Puddings with Chocolate Sauce that you steam in the tin. Very rich heavy dark chocolate with a cake batter flavour. Quite enjoyed it

Peppermint This really works for me, if you like the coolness you get from sucking an Extra Strong Mint you will enjoy this, Worked great for me at 12 drops but flavour came through at 5 drops, Can only imagine that icy coolness will get stronger the more you add.. I have tried a few other manufacturers Peppermints in the past and found them to be overly sweet. This isn't, it is absolutely spot on.

Otrzymałem 4 z następujących aromatów do testów: Waniliia, Jagoda, Chocolate cake i Peppermint.

Zmieszałem je 23/01 używając Inawery VPG 12 mg [bazy] i zmieszałem 10 ml próbek z 5, 7, 10, 12 i 15 kroplami używając 306 LR atomizera do testów.

Wanilia, bardzo lekki waniliowy posmak (bardzo podobny do lodów waniliowych, jakie Blackhack opisał powyżej), który zaczął się przebijać na 10 kroplach, ale nawet na 15 kroplach nie był przytłaczający, trochę wytrawne wapowanie jako poszczególny aromat jak dla mnie.

Jagoda, nie jest owocem, do którego jestem przyzwyczajony, smakowało mi jak bardzo słodka jagoda, aromat zaczął się przebijać na 10 kroplach. Moja żona lubi wszystkie rzeczy związane z jagodami, świeże, sok i jogurty itp. Poprosiłem ją, aby spróbowała na 15 kroplach i ona rozpoznała aromat natychmiast, toteż musi być autentyczny.

Chocolate Cake aromat naprawdę sprawdził się dla mnie na 15 kroplach, przypominał mi bardzo te puszkowane, czekoladowe puddingi z czekoladowym sosem, który znajduje się w puszce. Bardzo bogata, gorzka czekolada ze smakiem ciastka. Całkiem się nim cieszyłem.

Peppermint. Ten [aromat] naprawdę się dla mnie sprawdza. Jeśli lubicie świeżość, które dostajecie od ssania Extra Strong Mint będziecie się nim cieszyli. Doskonale się sprawdził na 12 kroplach, ale aromat przebił się na 5 kroplach. Mogę sobie jedynie wyobrazić, że ta lodowa świeżość będzie mocniejsza im więcej dodasz…Próbowałem Peppermint kilku innych producentów w przeszłości i uznałem, że są całkiem przesłodzone. Ten nie jest, doskonale się sprawdził.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 09:12 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję użytkownika antwilk1981:

Heres my review.

First off thanks again to Marcin for the letting me test these flavours.

Peppermint

At 10% this is an ice cold strong mint which is very authentic not to sweet and as bluenose says it tastes just like an extra strong mint. This hits a 10 for me and one I will buy!

Blueberry

Sweet authentic blueberry flavour 8% was ideal for me. No artificial aftertaste no need to add sweetener another cracking fruity vape from Inawera.

Chocolate Cake

If you like a chocolate vape this is it slightly bitter dark chocolate flavour not overly sweet with a cakey exhale really really nice as a stand-alone flavour and would be a nice mixer. I found 10% to be spot on.

Vanilla

Like the others have said a very subtle vanilla ice cream taste not one I could vape on its own but would make a good addition to a custard mix or with a nice fruit flavour.

Desert Drop

Wow this is hard to describe very complex. Liquorice caramel nutty with a slight smokey exhale. I liked this at 10% but I like my flavours strong and it could be mixed lower. An excellent standalone vape and would make a good addition to a tobacco mix.

Pineapple

I tested a pineapple flavour last time and after comparing this one to the other I couldn't tell the difference. I really authentic ripe pineapple flavour which I will be using again.

Ant

Oto moja recenzja.

Przede wszytkim podziękowania dla Marcina za pozwolenie mi przetestować te aromaty.

Peppermint
Na 10% to jest lodowa, chłodna, mocna mięta, która jest bardzo autentyczna, nie za słodka i jak powiedział bluenose smakuje jak extra strong mint. To kopie na 10 jak dla mnie i na pewno go kupię!

Jagoda
Słodki, autentyczny aromat jagodowy. 8% było idealnie dla mnie. Brak sztucznego posmaku, nie potrzebowałem dodać słodzika. Kolejne, świetne, owocowe wapowanie od Inawery.

Chocolate Cake
Jeżeli lubicie czekoladowe wapowanie to jest trochę gorzki, ciemny czekoladowy aromat, nie całkiem słodki z ciastkowym wydechem naprawdę, naprawdę miły jako samodzielny aromat i byłby miłym do mieszanek. Uznałem 10% za dobre dawkowanie.

Wanilia
Jak inni powiedzieli smak bardzo subtelnych, waniliowych lodów. Nie jest to [aromat], który wapowałbym solo, ale nadawałby się dobrze do mieszanek kremowych albo miłych owocowych aromatów.

Desert Drop
Wow to jest trudny do opisania, bardzo złożony. Likiierowy karmel, orzechowy z lekkim dymkiem na wydechu. Polubiłem go na 10%, ale ja lubię moje aromaty mocne i to mógłby być doskonały do mieszanek. Doskonały jako samodzielne wapowanie i byłby dobrymn dodatkiem do tytoniowych mieszanek.

Ananas
Próbowałem ananasowy aromat ostatnim razem i porównując go z tamtym nie mogę stwierdzić różnicy. To jest autentyczny, dojrzały ananasowy aromat, który będę jeszcze używał.

Ant


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 09:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję użytkownika amitron:

OK I'll add mine here so they are all in one place.

I mixed these at 8% using a standard pg/vg 70/30 ratio and left them to steep for 2 weeks. Tested on a phoenix dripper.

Paziomkowy

This is a Wild Strawberry flavour and first impressions are a very full flavour much stronger than the standard strawberry from this range. Somewhere in between a sweet and the fruit but not artificial tasting. A very honest and full flavoured fruity vape.

8 out of 10

Strawberry

Having previously reviewed a Strawberry flavour from this range I'm not sure how much this differs but its certainly a nice flavour. I could see this mixing well in a milkshape vape of a fizzy context. Very much a does what it says on the tin vape and having tried various strawberry eliquids this is up there with the better ones.

8 out of 10

Jagadowy

As previous reviewers have stated this is a blueberry flavour. I find this not dissimilar to the bilberry flavour I previously reviewed in this range. I get an almost cough mixture like taste from this akin to a blueberry/blackberry flavoured cough sweet which is not a bad thing. Mix this with a dash of menthol and this could be a really refreshing vape. Interesting and pleseant flavour.

7 out of 10

Pineapple

Having reviewed the previous pineapple from the range this to me tastes much fresher than the first one. Wheras I remembered that tasted very much of tinned pineapples or thick pineapple syrup this tastes a lot fresher and more akin to real pineapple as opposed to a facsimile. Now I could be wrong and its the exact same flavour but the difference hit me straight off. This would mix well into a fruit cocktail/punch vape or would go great with menthol to freshen up the tastebuds.

9 out of 10

Chocolate Cake

This is a weird one. I can smell chocolate and can taste it slightly on the inhale but there is something else there an almost overriding chemical aftertaste which dominates. I'm going to try this in something other than a dripper and may add some more thoughts but as it stands in all honesty I dont think this works at all.

3 out of 10

Desert Drop

I'm assuming by the name this is a tobbaco flavour in the vein of Desert Ship like flavours and on vaping it that is exactly what it is. If you have ever vaped FA Desert Ship then this is very similar. Its a hard flavour to explain smokey, sweet, spicy a touch of mint maybe? Its one of those flavours that anyone who trys it will take something different away from. As a fan of tobbaco vapes for the fact that many have their own unique flavour not necessarily like real tobbaco this is a winner and perfect for mixing with other tobbaco flavours to create new blends or round out existing flavours.

9 out of 10

Gutted I missed out the vanilla, have been searching for a decent ice cream concentrate for a while.

OK Dodam tu swoją [recenzję], aby były w jednym miejscu.

Zmieszałem je [aromaty] na 8% używając standardowej pg/vg 70/30 bazy i pozostawiłem je do leżakowania na 2 tygodnie. Testowałem na phoenix dripperze..

Poziomkowy
To jest poziomkowy aromat i pierwsze odczucia są, [że] to jest bardzo pełny aromat, o wiele mocniejszy niż standardowa truskawka z tej serii. Coś pomiędzy słodkim i owocem, ale bez sztucznego smaku. Bardzo uczciwe i w pełni aromatyzowane, owocowe wapowanie.
8 na 10

Truskawka
Recenzując wcześniej truskawkowy aromat z tej serii nie jestem pewien na ile ten się różni, ale z pewnością miły aromat. Wyobrażam sobie, ten aromat w mieszance z mlecznym wapowaniem w gazowanym kontekście. Bardzo duże wapowaniu, a co pisze na opakowaniu i spróbowawszy różnych truskawkowych eliquidów ten jest tam, gdzie są najlepsze.
8 na 10

Jagodowy
jak poprzedni recenzenci stwierdzili to jest jagodowy aromat. Uważam, że nie jest nie podobny do borówkowego aromatu, który wcześniej recenzowałem w tej serii. Otrzymałem prawie miksturę na kaszel w smaku, która jest podobna do jagodowego/jeżynowego syropu na kaszel, a co nie jest złe. Zmieszać ten [aromat] z odrobiną mentolu i mogłoby być naprawdę odświeżające wapowanie. Interesujący i miły aromat.
7 na 10

Ananas
Zrecenzowawszy poprzedni ananas z tej serii, ten smakuje mi bardziej świeżo niż ten pierwszy. Podczas, gdy pamiętam, który smakował bardzo podobnie do puszkowego ananasa albo gęstego syropu ananasowego, to ten smakuje bardziej świeżo i bardziej podobnie do prawdziwego ananasa w przeciwieństwie do jego faksymile. Teraz mógłbym się pomylić, a to jest identycznie ten sam aromat, ale różnica jest uderzajaca. Ten [aromat] byłby dobrym do mieszanek z owocowymi koktajlami/ponczem do wapowania albo podchodziłby z mentolem, aby odświeżyć kubki smakowe.
9 na 10

Chocolate cake
Ten [aromat] jest dziwaczny. Mogę wyczuć czekoladę i mogę posmakować go trochę na wdechu, ale jest coś jeszcze, nieomalże nadrzędny chemiczny posmak, który dominuje. Mam zamiar spróbować go w czymś innym niż dripper i mogę dodać trochę nowych przemyśleń, ale szczerze mówiąc nie sądzę, że to się sprawdzi.
3 na 10

Desert Drop
Przypuszczam po jego nazwie, że to jest tytoniowy aromat jak np. Desert Ship jak inne aromaty, a wapując to jest rzeczywiście to czym jest. Jeżeli kiedykolwiek wapowaliście FA Desert Ship to ten jest bardzo podobny. To jest trudny do wyjaśnienia, dymowy, słodki, przyprawiony nutą mięty być może? To jeden z tych aromatów, które ktokolwiek kto próbuje, zabierze go w inną stronę. Jako fan tytoniowego wapowania, z uwagi, że wiele ma ich własny, jedyny aromat, nie koniecznie jak prawdziwy tytoń, ten [aromat] jest zwycięzcą i doskonałym z innymi tytoniowymi aromatami to stworzenia nowych mieszanek albo do zaokrąglenia istniejących aromatów.
9 na 10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL