FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 24 kwi 2024, o 03:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 85%  85%  [ 6 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 14%  14%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2014, o 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Kaffee:
Zapach - kawowy
Smak - spodziewałem się fajnego smaku, niestety - zawiodłem się. Smakuje, a raczej nie smakuje niczym co przypominałoby smak kawy.
Jest po prostu nijaki. Strasznie szybko brudzi grzałkę, po czy wita nas mr. Bober.
Brak najlepszego stężenia.
1/10

Test odbył się na bazie VPG 6mg w "systemie" od 2-6 kropli na 5ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r.
Testowane na IGO-L microcoil 2,2 Ohm 12W

Kaffee:
Smell – coffee
Taste _ I was expecting a nice taste unfortunately – I was disappointed. Tastes and rather not tastes with something which could remind coffee. It’s simply bland. Very quickly stains the heater and afterwards mr. Beaver welcomes us.
There is not the best concentration.
1/10

Test was conducted on VPG 6 mg base in the „system” from 2-6 drops on 5 ml. Samples were mixed on 17.01.2014.
Tested on IGO-L microcoil 2,2 Ohm 12W


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 00:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Alex3579 napisał(a):
Kaffee:
Zapach - kawowy
Smak - spodziewałem się fajnego smaku, niestety - zawiodłem się. Smakuje, a raczej nie smakuje niczym co przypominałoby smak kawy.
Jest po prostu nijaki. Strasznie szybko brudzi grzałkę, po czy wita nas mr. Bober.
Brak najlepszego stężenia.
1/10

Test odbył się na bazie VPG 6mg w "systemie" od 2-6 kropli na 5ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r.
Testowane na IGO-L microcoil 2,2 Ohm 12W


Ładnie. Super duże konsorcjum produkujące aromaty. To które prosiłem o próbki blisko dwa lata, te same które już spisałem na straty. To które niespodziewanie przysłało próbki do testów, zostało daleko w tyle za innymi.
Kolejny ich aromat po "chocolate cake" dostało zaszczytną cyfrę "1".
Mają duuuuuuuuuuuużo do nadrobienia.
Piszcie jednak dalej. Wasze opinie na pewno do nich prześlę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 10:57 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Aromat: KAFFEE CAPPUCCINO
Stężenia: 4-6-8-10-12 kropli w 10 ml bazy
Baza: VPG
Czas dojrzewania: powyżej 14 dni
Atomizer: Trident, grzałka 2,1 Ohm (microcoil), knot bawełna
Zasilanie: PV 4,5 V (ok. 10 W)

Zapach z buteleczki: kawa?
Smak: zbożówka bez mleka
Najlepsze stężenie:brak
Ocena: 0/10
Uwagi: moim zdaniem kiper ma zapalenie zatok. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Flavour: KAFFEE CAPPUCCINO
Concentrations: 4-6-8-10-12 drops in 10 ml of a base
Time of steeping: above 14 days
Atomizer: trident, heater 2,1 ohm (microcoil), wick cotton
Power: PV 4,5V (around 10 W)

Smell from a bottle: coffee?
Taste: grain coffee without milk.
Best concentration: n/a
Grade: 0/10
Remarks: in my opinion tester suffers from sinusitis. I can’t see other explanation.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
KAFFE
czas dojrzewania- 15 dni
baza- VPG
sprzęt do testów- IGO L, sznurek,1,8ohm, zasilanie regulowane
stężenia próbek- 2,3,5,6,8kropli na 10ml. bazy
opis- Zapach z butelki kawowy,natomiast smak i zapach próbek podczas wapowania jest daleki od dobrej kawy a napewno nie jest to ,,capucino,,
najlepsze stężenie-8kr./10ml.
ocena- 4
uwagi- ponieważ obok mojego ,,elixiru,, jakim jest BTU, lubię również wapować kawę postanowiłam dłużej potestować próbkę 8kr. na moim jedynym parowniczku z siatką- AGA S ale niestety trwało to nie za długo ,bo nagromadzony w znacznych ilościach osad na knocie nie pozwalał na dalsze wapowanie, wg. mnie ten aromat do zastosowania e- liquidach ma małe szanse - nie kupię go *smoke*

KAFFEE
Time of steeping – 15 days.
Base – VPG
Equipement to the tests – IGO L, string, 1,8 ohm, adjustable power.
Strenght of samples – 2, 3, 5, 6, 8 drops on 10 ml of a base.
Description – Coffee’s smell from a bottle while samples’ taste and smell is far away from a good coffee and certainly it’s not cappuccino.
The best concentration – 8 drops/10 ml.
Grade – 4
Remarks – As apart from my „elixir”, which is BTU I like to vape coffee too so I decided to test sample with 8 drops for a longer time on my only one evapourer with a net – AGA S. Unfortunately it lasted not so long as accumulated in the big amounts sediment on a wick didn’t allow futher vaping. According to me the use of this flavour in the e-liquids is unlikely – I won’t buy it.


_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 11:27 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2013, o 19:39
Posty: 40
Najgorszy aromat z tych testów. Niczym nie przypomina zacnego i lubianego trunku jakim jest kawa. Próbowane stężenie 10kr/10ml coś słodkiego a zarazem gorzkiego, strasznie mdłe no ale może komuś podpasuje. Dawno nie miałem takiego liquidu żeby tak szybko zapaskudził mi grzałkę. Testowane na igo-l ocena 1/10

The worst flavour of those tests. It doesn’t remind the noble and liked drink, which is coffee. Tried concentration 10 drops/10 ml something sweet and at the same time bitter, terribly bland but maybe someone will like it. It has been long time ago that I had such a liquid to stain the heater so quickly. Tested on igo-l, grade 1/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2014, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Baza vpg (wymieszana 17.01.)
System stezen: 3,4,5,6,7 kropli na 5ml
Zasilanie:Nemesis clone
Parownik ; bezmostkowy,Aga t2,prometheus

Przeczytawszy powyższe recenzje podchodziłem do tego "szatańskiego kociołka panoramixa" :twisted: z przymrużeniem oka :) myślałem ze sparkling wine to dla mnie za dużo,myliłem się... ten aromat nie tylko zapchał mi bezmotkowca jak tez knot w meshu... w smaku natomiast kawa zrobiona z cykorii wymieszana ze zbożami,nie przypominało to w smaku ani cappuccino ani tez normalnego szatana w żaden możliwy sposób, nie udało mi sie ustalić najlepszego stężenia wiec go nie określę

moja ocena -1 (wstawie 1 w ankiecie)

Base vpg (mixed on 17.01)
Concentrations system: 3, 4, 5, 6, 7 drops on 5 ml.
Power: Nemesis clone
Evapourer: bridgeless, Aga t2, prometheus

Having read the above reviews I was rather sceptical about this „satanic pot of Panoramix”. I thought that sparkling wine is too much for me, I was wrong…This flavour not only clogged me the bridgless but also a wick on a mesh…In the taste it’s coffee made of chicory mixed with the cereals, it didn’t remaind in the taste neither cappuccino nor coffee in any possible way. I wasn’t able to establish the best concnetration so I won’t give it.

My grade -1 (I’ll put 1 in the survey)

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 07:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET lub atomizerze bezmostkowym LR i wersji długodystansowej. Mieszanki przygotowane na bazie VPG. Leżakowanie ok 13 dni.

Gdy zobaczyłem że dostałem ten aromat bardzo się ucieszyłem, bo od dawna szukam nie męczącej smacznej kawy. Aromatów i gotowych LQ jest na rynku tyle co tradycyjnych kaw do parzenia. Gdybym nie wiedział że sam wymieszałem wszystkie próbki, pomyślałbym że wziąłem butelkę z nieudanymi zlewkami. Czuć gdzieś tam kawałek kawy po dolewce, ale ta cała otoczka wręcz odrzuca. Muląca słodkość, jakieś zielsko i inne smaki i zapachy. Test nie dobiegł do końca bo zakropliłem tylko kilka kropel do Vision Eternity. Daję mocną ocenę 1 tylko dlatego że koledzy na imprezie zwapowali całą buteleczkę, mieszając z inną kawą.

I test all mixes on ET or a bridgeless atomizer LR and a long distance version. Mixes prepared on VPG base. Steeping around 10 days.

When I noticed that I received this flavour I was very happy because I was looking for not tiring, tasty coffee for a long time. We are spoilt for choice of flavours and ready LQ, which are like traditional coffees. If I hadn’t known that I mixed all the samples I would have thought that I took a bottle with wrong flavours. One can feel somewhere coffee but the whole sheath repulses. Bland sweetness, some herb and others tastes and smells. Test didn’t last till the end as I poured only some drops to Vision Eternity. I rate it with a firm 1 only because my friends vaped the whole bottle on a party mixing with other coffee.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 08:02 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Aromat przed wymieszaniem pachniał obiecująco kawowo, jednak po stworzeniu lq i zakropleniu w smaku ohydna zbożówka żywcem z lat PRL. Jak dla mnie zupełnie nie nadaje się do wapowania. sprawdzane w różnych stężeniach ale i tak 1.

Flavour before mixing smelled promising of a coffee however, after creating of a lq and pouring a horrid cereal coffee in the taste alive of the PRL. For me it can’t be vaped at all. Checked in different concnetrations but anyway it’s 1.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 6-14 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 20.01.2014r.
Testowane na Aga-T2

Aromat w smaku nie przypomina kawy, a z niejednego już kubka piłem kawę. jedyne skojarzenie to goryczkowy karmel. Faworyta brak ocena 1/10

Test was conducted on a VPG base in the „system” from 6-14 drops on 10 ml. Samples were mixed on 20.01.2014.
Tested on Aga-T2

The flavour doesn’t remind coffee in the taste and I was drinking a lot of it. One association: bitter caramel. There is no a favourite. Grade 1/10.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL