FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 40%  40%  [ 4 ]
7 10%  10%  [ 1 ]
8 30%  30%  [ 3 ]
9 20%  20%  [ 2 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:52 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.
Jest to aromat z tzw. Starej Inawery - Dwa Jabłka - skoncentrowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, o 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Pleasant surprise. More distinct than the apple from my previous testing. Taste and scent of ripe apples with slightly sour yet fresh touch. My ideal concentration 10 drops per 10 ml.
Rating 9/10

Date of mixing: 17.01.2014
Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Przyjemna niespodzianka. Bardziej wyraziste niż jabłko z poprzednich testów. Smak i zapach dojrzałego jabłka z trochę kwaśną, czy wręcz świeżą nutą. Moje idealne stężenie 10 kropli na 10 ml.
Ocena 9/10

Data zmieszania: 17.01.2014
Testowane 5, 10, 15 kropli na 10 ml bazy. Użyta baza VPG Power smoke 6 mg.
Testowane na Vision Eternity i IGO-L.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Przyjemny smak trochę jak smaku kompot z jabłek, ale jabłka jest bardziej intensywna niż w poprzednim badaniu.
Dobry smak. Dla mnie najlepszy stosunek 10 kp / 10 ml. Moja ocena 8/10.

Mieszano przez 5, 10, 15 kropli do 10 ml Baza VPG dymu Moc 0 mg.
Testowany BT 801 i Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Bardzo dobre jabłko w porównaniu z poprzednim, najlepsze w stężeniu 5 kropel na 5ml.
Nie za słodkie, nie za delikatne. Polecam dodać 1 krople mięty :)
8/10

Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 2-6 kropli na 5ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r.
Testowane na V-Tox microcoil 2 Ohm 8W

A very good apple in comparison to the previous one, the best in the concentration 5 drops on 5 ml. Not too sweet, not too delicate. I recommend to add 1 drop of mint. 8/10

Test was conducted on VPG base in the „system” from 2-6 drops on 5 ml. Samples were mixed on 17.01.2014.
Tested on V-Tox microcoil 2 Ohm 8W


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
JABŁKO

Zapach aromatu jak i gotowego lq jabłkowy.
Wyczuwalne w każdym stężeniu i im wyżej tym lepiej. Jabłko kruche, nie za słodkie i lekko kwaskowate, ale mimo wszystko jeszcze za mało wyraziste jak dla mnie. Aromat jest dobry, lecz mógłby być ciut bardziej jabłkowy ;)
Najlepsza próbka to 8-10kr./10ml.
Moja ocena 7/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8Ω (microcoil na wacie) na napięciu 3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

APPLE
Apple smell of a flavour and ready lq. Recognizeable in every concentration and the higher the better. Crunchy apple, not too sweet and slightly sour but neverthless too little distinct for me. The flavour is good but could be more apple.
Best smple is 8-10 drops/10 ml.
My grade 7/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 17.01.2014 (>10 days).
Equipement:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,8Ohm on the voltage 3,6v
- For longer vaping: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
JABŁKO

Baza VPG, probki sporzadzone 18/01/2014.
Probki 10 ml VPG 6 dozowanie po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Tu juz na poczatku nie mialem problemu z okresleniem co to jest. Otwarcie butelki 4 kr czuć swieze jablko ,natomiast butelka z 8 kr to wydobywa sie intensywniejszy zapach aromatu.
Podczas testowania coś te jablko nie ma "ikry". Testuje najwieksze stezenie 8 kr i za intensywne to nie jest.
Dla mnie jest za malo jabłka, z tym ze jest czuc i moze zwiekszenie ilosci aromatu zmieni powstaly Liquid.
Niestety ja mam probkę 10 ml z max 8 kr aromatu i dla mnie jest to slabo wyczuwalny powiew jabłka.
Wąchania a wapowanie to jednak cos innego.

Na pewno jest to inny smak niz tytoniowy i pewnie osoby lubiace "owoce" ocenia to bardziej subiektywnie.

Bede musial pomieszac np. z aromatem Pepermint odczekac i wtedy przetestować nowo powstały "produkt" czytaj liquid


Moja ocena w skali 1-10 to 6

APPLE

Base VPG 6, samples prepared on 18/01/2014
Samples 10 ml VPG dosed on 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on a bridgeless atomizer, poured also as usual 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanic MOD nemesis clone.

Estimation:

Here from the very beginning I had problems to describe what is it. Having opened the bottle with 4 drops one can feel a fresh apple, from the bottle with 8 drops more intensive smell of a flavour is coming out though. While testing this apple doesn’t have „guts”. I’m testing the biggest concentration with 8 drops and it isn’t too intensive. For me there’s too little of an apple but one can feel it and maybe the increase of the amount of a flavour will change prepared liquid. Unfortunately I have a sample with 10 ml with max. 8 drops of a flavour and it’s weakly felt puff of an apple. Smelling and vaping it’s something different though. It’s certainly different taste than tobacco flavours and people who like „fruits” will rate it more subjectively.

I will have to mix it with eg. Pepermint flavour waiting and only then testing new created „product” read liquid.

My grade in the scale 1-10 is 6.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat : Jablko
Data mieszania : 18.01.2014
Ilosc probek : 3 ( 6, 8, 10 kr / 10ml )
Testowany na : Itaste SVD + R -tank (wata)

"Jabluszko jabluszko jabluszko pelne snow" czy jakos tak. Wiec co do aromatu to zapach ladny smak idealny (duzo lepszy od jablka z poprzednich testow) troche mnie zaslodzilo palone przez 2 dni wiec dla mnie na stale nie ale jako przerywnik zagosci na dluzej.


Ocena koncowa: 8/10

Tested flavour: Apple
Date of mixing: 18.01. 2014
Amount of samples: 3 (6, 8, 10 drops/10 ml)
Tested on: Itaste SVD + R-tank (cotton)

„Apple, apple, apple full of dreams” or something like that. So if it concerns the flavour it’s a nice smell, perfect taste (far better than apple from previous tests), a was a bit too sweetned smoked for 2 days soi t won’t be permanently with me but as a break will settle for a longer time.

Final grade: 8/10

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, o 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: JABŁKO
Data mieszania: 18.01.2014r.
Przygotowane stężenia aromatu: 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: owocowy, lekko jabłkowy
Woń chmurki: owocowa, przyjemna dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Grzałka: sznurek 3x 2mm
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: owocowy
Ocena/opis: Całkiem przyjemne słodko-kwaśne jabłko. Dla mnie najlepsze stężenie to 10 kr/10ml. Smak dość wyrównany, bez nachalności. Nie jest zbyt kwaśny ani zbyt słodki. Przy dłuższym e-paleniu smak jabłka lekko się gubi i zostaje tylko posmak takiej „jabłkowej kwaśności”.
Najlepsza próbka: 8-10kr/10ml (zależy od parownika)
Punkty:6/10
Uwagi: Poprzedni aromat miał lepszy zapach z butelki i słabszy smak. Tu jest trochę odwrotnie. Mimo wszystko chyba bardziej pasował mi płyn z poprzednich testów Fakt, trzeba było go wyżej dozować ale to była chyba jedyna wada.
Pozdrawiam

Tested flavour: APPLE
Date of mixing: 18.01.2014
Prepared concentration of the flavour: 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of a flavour from a bottle: fruity, slightly apple’s
Cloud’s odour: fruity, pleasant for the environment
Equipement for samples testing: RDA SMOK 1,8 Ohm/3,8V Evic. Heater: string 3x 2 mm
Base and power:VG+VPG+
Category: fruity
Grade/description: Quite nice sweet-sour apple. For me the best concentration is 10 drops/10 ml. Taste quite equal, without impudence. It’s neither too sour nor sweet. While longer vaping the apple taste is losing somewhere and leaves „apple’s sourness” after taste.
Best sample: 8-10 drops/10 ml (depends on the evapourer)
Points: 6/10
Remarks: The previous flavour had better smell from a bottle and weaker taste. Here it’s a bit contrary. In spite of all I would rather liquid from the previous tests. In fact it needed to be dosed higher but perhaps it’s only drawback.
Regards


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 11:17 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2013, o 19:39
Posty: 40
Bardzo dobre jabłuszko, zapach w pomieszczeniu nieziemski. Najlepsze stężenie uzyskałem przy 10kr/10ml . Czuć słodycz dojrzałego owocu ale też i zieloną skórkę. Dla mnie ocena 10/10. Testowane na igo-l i rusku .

A very good apple, smell in the room out of this world. I got the best concentration with 10 drops/10 ml. One can feel a ripe fruit but also a green skin. For me the grade 10/10. Tested on igo-l and russian.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 16:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Jabłko
Baza VPG 6mg/ml
Mixed: 17.01.2014
Russian 91%, microcoil, cotton


Całkiem przyjemny liquid po zmieszaniu w proporcji 12 kr/10 ml. Czuć wyraźny smak słodko-kwaśnego jabłuszka.
Próba z 10 kroplami była zbyt mało wyrazista.

Ocena: 6/10[/quote]

Apple
Base VPG 6 mg/ml
Mixed on: 17.01.2014
Russian 91%, microcoil, cotton

Quite a pleasant liquid after mixing in the proportions 12 drops/10 ml. One can feel a distinct taste of sour-sweet apple. Sample with 10 drops was too little distinct.

Grade: 6/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL