FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 18 kwi 2024, o 20:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 66%  66%  [ 2 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 33%  33%  [ 1 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:51 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2014, o 20:36 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2013, o 19:39
Posty: 40
Dzisiaj mnie naszło na coś innego. Próbki mieszane ok 6 dni temu 10kr/10ml. W sumie przyjemny ale dość słodki, czuje orzeszki i coś jeszcze.Chmurka przyjemna dla otoczenia, nie ganiają mnie jak przy tytoniówkach. Jak dla mnie to dobry przerywnik przy owocówkach bo jednak lubię słodkie liquidy. Testowane na rsst z linką i pigułą i z RDA z micro i watą. Ocena 8/10 za mniejszą chmurkę niż zwykle.

Today I was fancy for something different. Samples mixed about 6 days ago 10 drops/10 ml. All in all nice but quite sweet, I can feel the peanuts and something more. Cloud pleasant for the environment, I’m not punished like with tobacco flavours. For me it’s a good break from the fruity flavours as I like sweet liquids. Tested on rsst with a link and with a pill and with RDA with micro and cotton. Grade 8/10 for a less cloud than usual.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Aromat jak dla mnie to taka wersja light Desert Ship Tino D'Milano, mniej szorstka, łagodniejsza, mniej stężona i w sumie podchodzi mi bardziej. W smaku bardzo podobna do gotowych LQ innych producentów. Słodkawy tytoń z lekkim posmakiem jakby...owocowym ;)
Na początku swojego e-palenia bardzo lubiłem LQ Desert Ship od Joye, różnił się od innych, miał fajny posmak tytoniowo - orzechowy...po cichu liczyłem, że Desert Drop będzie podobny... nie jest, ale mimo tego dość fajnie smakuje :)
Próbki rozrobiłem na bazie TBV, najbardziej podeszła mi próbka z 10 kr aromatu na 10 ml bazy.
Moja ocena to mocne 7 / 10 punktów.
Testy wstępne przeprowadzone w atomizerze bezmostkowym, następnie najlepsze próbki wapowane w clearomizerach dolnogrzałkowych typu Protank i Vision V.Tox.

The flavour is for me the light version of Desert Ship Tino D’Milano., less harsh, more delicate, less concentrated and I like it more. In the taste very similar to the ready lq of others producers. Sweet tobacco with a kind of… fruity after taste.
At the beginning of my e-smoking I liked much LQ Desert Ship from Joye, it differed from others, had a nice tobacco-nuts after taste…I was expecting that Deserrt Drop will be similar…it isn’t, tastes nicely though.
I mixed the samples on TBV base, I liked the most the sample with 10 drops of flavour on 10 ml of a base.
My grade is a firm 7/10 points.
Initial tests were conducted on a bridgeless atomizer, next the best samples vaped in the clearomizers lowerheaters type Protank and Vision V.Tox.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Data zmieszania:17.01.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L,Viva STV 1,8 Ohma
Zasilanie: Vomo V2 SS Napięcie 4w- 10w
Słodki tytoniowy aromat z wyczuwalna nutą orzechowo-czekoladową.Najlepsze jak dla mnie stężenie to 8kr/10ml bazy.
Moja ocena:7

Date of mixing: 17.01.2014
Base: VPG
Evapourers: IGO-L, Viva STV 1,8 Ohm
Power: Vomo V2 SS Voltage 4w-10w
Sweet tobacco flavour with a hint nutty-chocolate. The best concentration for me is 8 drops/10 ml of a base.
My grade: 7

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Desert Drop
Mixing: 22.1.2014
iTaste SVD-Kayfun in 3.1. EC, Vision EternitySweet, but a fine tobacco taste with the colour maybe peanuts. Very good and Nice. For me the appropriate concentration of 10 drops/10 ml.
My rating 9/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL