FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 8%  8%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 8%  8%  [ 1 ]
8 33%  33%  [ 4 ]
9 8%  8%  [ 1 ]
10 41%  41%  [ 5 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2014, o 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
PEPERMINT

Zapach aromatu jak i gotowego lq miętowy.
Jakże wierne odzwierciedlenie mięty pieprzowej, czuć ją praktycznie w każdym stężeniu, począwszy od najniższego a skończywszy na najwyższym. Oczywiście im wyżej tym mocniej. Brak obcych posmaków. Jestem pod wrażeniem tego aromatu *good*
Jedyne co pragnę zauważyć i dodać od siebie, że wystarczy 1 kropla tego aromatu dodana do gotowego lq aby pozostawić w nim swój posmak, tak uczyniłem z S'Camelem i wyszedł mi on miętowy :D
Nie mam najlepszej próbki, ponieważ smakują mi wszystkie stężenia i uważam, że dozowanie powinno się próbować od najniższych a dopiero jeśli uzna się za niesatysfakcjonujący dodawać o kroplę więcej :)
Moja ocena, zasłużone 10/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8Ω (microcoil na wacie) na napięciu 3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v

PEPERMINT
Mint smell of the flavour and ready lq. Such a faithfull reflection of peper mint, basically one can feel it in almost every concentration, beginning from the lowest and finishing on the highest. Of course, the more the stronger. Lack of strange after tastes. I’m under impression of this flavour. What I would like to remark and add is that it suffices 1 drop of this flavour added to the ready lq to leave its after taste in it. So I made with S’Camel and it turned out to be minty. I don’t have the best sample as I like all the concentrations and I think that the dosage should be tried from the lowest and only if we are not satisfied we should add 1 drop more.
My grade, deserved 10/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 17.01.2014 (>10 days).
Equipement:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,8Ohm on the voltage 3,6v
- For longer vaping: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2014, o 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET lub atomizerze bezmostkowym LR i wersji długodystansowej. Mieszanki przygotowane na bazie VPG. Leżakowanie ok 13 dni.

Dotychczas najlepszą miętą był mix miętowy INAWERA. Reszta jakoś mi nie podchodziła. Ten smaczek jak najbardziej oddaje smak mięty pieprzowej, może troszkę za mocnej, bo szczypanie w język jest przy każdym stężeniu. Najlepsze dla mnie stężenie uzyskałem przy 6-8kr/10ml. Wyszedł całkiem przyjemny, orzeźwiający, powodujący przyjemny chłód w gardle liquid. Mam nadzieje że ten aromat trafi na stałe do sprzedaży. Daję mocne 8/10.

I test all mixes on ET or a bridgeless atomizer LR and a long distance version. Mixes prepared on VPG base. Steeping around 13 days.

Until now the best mint was Inawera’s mint mix. I didn’t like the others. This aroma perfectly reflects the pepermint taste, maybe a little bit too strong as there’s pinching in the tongue with every concentration. The best concentration I got was with 6-8 drops/10 ml. It turned out to be quite nice liquid, refreshing, causing pleasant chill in the throat. I hope that this flavour will be on offer permanently. I rate it with a firm 8/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2014, o 11:37 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2013, o 19:39
Posty: 40
Bardzo dobra mięta. Dotychczas nie przepadałem za orzeźwiającymi aromatami ale to jest to co zagości u mnie na dłużej. Stężenie najlepsze jak dla mnie dało 6kr/10ml, mroźny chłodek długo zostaje w paszczy, chmura wyśmienita. Testowane na igo-l z mc i rusku na dłuższą metę. Mam nadzieję że ten aromat będzie wprowadzony do sprzedaży ocena 10/10. Niestety to był ostatni aromat ze styczniowej serii testów jaki otrzymałem. Dziękuje i czekam na kolejne mieszanie.

A very good mint. Until now I wasn’t keen on refreshing flavours but that’s what settle by me for a longer time. The best concentration for me is 6 drops/10 ml, chill cold remains long in the mouth, exquisite cloud. Tested on igo-l mc and rusku in the long run. I hope that this flavour will be on offer. Grade 10/10. Unfortunately it was the last flavour from the January’s series of tests I received. Thank you and I’m waiting for the next mixing.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 18:08 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 15:44
Posty: 191
I mixed them up on the 23/01/14 using Inawera VPG at 12mg and mixed 10ml samples with 5, 7, 10, 12 and 15 drops steeped for 14 days and used a 306 LR atomiser to test them on

This really works for me, if you like the coolness you get from sucking a Strong Mint you will enjoy this, Worked great for me at 12 drops but flavour came through at 5 drops, Can only imagine that icy coolness will get stronger the more you add.. I have tried a few other manufacturers Peppermints in the past and found them to be overly sweet. This isn't, it is absolutely spot on for me


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Pepermint
Mixing: 22.1.2014
iTaste SVD-Kayfun in 3.1. EC, Vision Eternity
Nice the taste of mint without side flavor. Nice kicks even at low concentration. For me the ideal ratio of 8 drops/10.
My guest 10/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Testowane na igo-l 1,2ohm, zasilanie 4,0-3,8v, czas leżakowania powyżej 10 dni, VPG
Dobra, mocna mięta pieprzowa, smak czysty, może z niewielką domieszką mentholu, albo to tylko takie moje wrażenie. 8kr/10ml jest wystarczające.
Mocne 8pkt.

Tested on igo-l 1,2 ohm, power 4,0-3,8v, time of steeping above 10 days, VPG.
Good, strong pepper mint, pure taste, maybe with a little touch of menthol or maybe it’s only my impression. 8 drops/10 ml is enough.
Firm 8 points.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL