FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 12:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 8%  8%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 8%  8%  [ 1 ]
8 33%  33%  [ 4 ]
9 8%  8%  [ 1 ]
10 41%  41%  [ 5 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:49 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2014, o 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 01:05
Posty: 175
Mięta pieprzowa:
Zapach - mięta, guma miętowa.
Smak - dobra mięta (nie spotkałem jeszcze niedobrej ;) ), delikatna a zarazem ostra, szczypie w język.
Najlepsza próbka - 5 kropel
Ocena 10/10

Test odbył się na bazie VPG 6mg w "systemie" od 2-6 kropli na 5ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r.
Testowane na IGO-L microcoil 2,2 Ohm 12W

Peppermint:
Smell – mint, mint gum.
Taste – good mint (I haven’t come across not good yet), delicate and at the same time strong, pinches the tongue.
Best sample – 5 drops
Grade 10/10

Test was conducted on VPG 6 mg base in the „system” from 2-6 drops on 5 ml. Samples were mixed on 17.01.2014.
Tested on IGO-L microcoil 2,2 Ohm 12W


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Klasyczny smak miętowy, bez niepożądanego posmaku. Dla mnie najlepszy stosunek 8 kp/10ml.
Moja ocena 7/10.

Mieszano 5, 8, 11 kropli do 10 ml Baza VPG dymu Moc 0 mg.
Testowany BT 801 i Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2013, o 23:56
Posty: 345
Lokalizacja: nowogród-podlaskie
Data zmieszania:17.01.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L 1.2 ohma
Zasilanie:mechanik+ kik 10 wat


pepermint- bardzo dobra ostra mięta :) pychota
najlepsza próbka 10 kropli na 10 ml.
moja ocena 10-10

Date of mixing: 17.01.2014
Base: VPG
Evapourers: IGO-L 1.2 ohm
Power: mechanic + kik 10 watt

Pepermint – very good, sharp mint. Yummy. The best sample 10 drops on 10 ml.
My grade 10-10

_________________
Obrazek
ego lava tube v3 "szwarc pałka" nemezis-clon JM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 01:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
PEPERMINT

Baza VPG 6 , probki sporzadzone 18/01/2014.
Probki 10 ml VPG dozowanie po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik Nemesis klon.

Ocena;

Juz po otwarciu buteleczek zaskoczenie in plus wydobywającym sie zapachem.
Dobra jak nie bardzo dobra mieta. Najlepszy aromat typu mieta z ktora mialem do czynienia.
Opisze probki z 4 i 8 kroplami aromatu na 10 ml bazy VPG
Zaczalem od probki z 8 kroplami i normalnie szokkk orzezwiajaca ostra mieta taka jaka lubię bez zadnych innych posmakow. Na pewno ten aromat zagosci u mnie na dluzej.
Natomiast probka z 4 kr mysle sobie musi byc o połowe mniejszy aromat a tu zaskoczenie tez in plus.
Moze nie jest tak intensywna mieta jak w probce z 8 kr ale i tak jest lepsza niz moje dotychczasowe miety np. Fresh mint ( idzie na razie w odstawke ).
Reasumujac swietna mieta obojetnie jak to w moim przypadku czy 4 kr czy 8 kr ale sklaniam sie jednak na probke z 8 kr.
Przypomnialy mi sie lata młodosci kiedy byly w sklepach wlasnie takie ostre "szklaki mietowe" sprzedawane luzem, ktore sie kupowało aby z ust usunąć zapach papierosow.
Nie wiem czy z tej samej "stajni" mam inne aromaty ale ten aromat jest swietny.

Ocena;


Niestety lub stety ale z przykroscia w skali 1-10 no musze dać 10 bo jakby mialo być inaczej. Jest to bodajże w historii moj pierwszy "strzał" w 10.

PEPERMINT

VPG 6 Base, samples mixed on 18/01/2014
Samples 10 ml VPG dosed 4, 6, 8 drops of a flavour.
As usual bridgeless atomizer, poured also as usuaul 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanic MOD Nemesis clone.

Estimation:

Already after opening the bottles a surprise in plus of coming smell. Good if not very good mint. The best flavour mint type, with which I’ve dealt.
I’ll describe samples with 4 and 8 drops of a flavour on 10 ml VPG base. I began from the sample with 8 drops and shock, refershing, strong mint, as I like without others sweet after tastes. Certainly this flavour will settle with me for longer time. While sample with 4 drops: I thought that the flavour must be less of a half and here a surprise also in plus. Maybe it’s not so intensive mint like in the sample with 8 drops but it’s better than my previous mints eg. Fresh mint (which goes far).
To sum up, a perfect mint as in my case both with 4 drops or 8 drops but I incline however, to the sample with 8 drops.
I remembered the years of youth when in the shops were sharp „mint candies”, which one buy to remove the cigarettes’ smell.
I don’t know if from the same „producer” I have others flavours but this flavour is great.

Grade:

Unfortunately or fortunately with regret in the scale 1-10 I must rate it with 10 because how it would be otherwise. It’s the first in the history „bulles’eye”.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Pepermint
Baza VPG
Mixed: 17.01.2014
Russian 91% nano, microcoil, cotton


Spróbowałem, pomimo że poprzednie podejście do Pepermint Inawery (mam kupiony w zeszłym roku w małej but. 5ml) było nieudane - po prostu mi nie smakował. Być może robiłem zbyt duże stężenie.
Teraz - przy uzyciu 8 kr/10ml zupełnie inne odczucie. Zapach i smak świeżej mięty. Nie męczy po dłuższym wapowaniu.

Ocena: 8/10

Pepermint
Base VPG
Mixed: 17.01.2014
Russian 91% nano, micrcoil, cotton

I tried despite the fact that previous approach to Inawera’s Pepermint (I have got a little bottle of 5 ml. bought in the last year) was unsuccessful – simply I didn’t like it. Perhaps I was making too much concentration. Now – using 8 drops/10 quite different feeling. Smell and taste of a fresh mint. Not tiring after longer vaping.

Grade: 8/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Aromat: ¨PEPERMINT
Od mieszania /20.01.2014/ minelo 11 dni.
Stezenia aromatu: 6 - 8 - 10 - 12 - 14 kropli na 10ml
Baza: VPG POWER SMOKE
Zapach aromatu z butelki: mentholowy

Clearomizery: T3S Kangertech BCC 3ml
Grzalka: 1,90-2,00 ohm /Testy na nowych grzalkach ze sklepu, innej dla kazego aromatu./
Zasilanie: w przedziale 3,6V - 4,2V

Moje wrazenia:
Mieta doskonale wywazona - smak, zapach, swiezosc (ozywczy zefirek i wiernosc smakowi/zapachowi miety).
Dym chlodny, obfity - wydmuchiwany nosem jest czysty, bez zadnych podtekstow.
6kr/10ml -calkowicie zatarte sa slady smaku i tekstury gliceryny.
Przy 6 - 8 kroplach liquid jest przyjemny, nawet jesli ktos niespecjalnie lubi.
Powyzej 10-ciu kropli pieczenie w gardle pozostaje nieco dluzej.
Zwiekszajac dawke: moc i cierpkosc liquidu przywoluja mi wspomnienie extraktu z lawendy. Takze im wiecej aromatu tym bardziej pojawia sie tekstura gliceryny, prawdopodobnie okres lezakowania powinien byc dluzszy niz 10 dni.
W maksymalnej dawce 14 kr. dym "poraza" mi gardlo a kubki smakowe odbieraja gorzkosc, cierpkosc i pieczenie. Na bokach jezyka mam trudnosci z okresleniem czy to smak miety czy lawendy, chyba odbieram jedynie stezenie.

Najlepsza probka: 6 kropli
Punkty: 5/10

Ocena powyzsza to kompromis pomiedzy jakoscia aromatu i subiektywnymi preferencjami - nie bardzo wiem jak oceniac.
Przydatnosc liquidu dla mnie jest zadna lub znikoma (moze przed randka, przed dentysta a zeby i tak trzeba umyc) ;). Miete lubie bardzo, ale wylacznie w postaci dodatku swiezych listkow do potraw (pieczeni, vietnamskich nems lub taboulé na bazie couscous). Papierosow mentholowych wypalilem w dlugiej karierze nie wiecej jak 5-10 szt. z niesmakiem. Herbatki mietowej, gum do zucia, cukierkow i syropow - nie lubie.
O dziwo przy testach nie cierpialem zbyt okrutnie - wapowalo sie calkiem niezle - lubie chlodny dym.


Poza testami uzylem wczesniej tego aromatu w stezeniu 3kr na 12ml plynu 'do poprawki' - mieta wziela pierwsze skrzypce - pozostala sama na scenie.
Po wlaniu w clearo (bez mycia, na lenia) kolejnego liquidu sytuacja sie powtorzyla - mieta praktycznie 'skolonizowala' nastepne 3ml ;)

Bede szukal dobrej dla mnie dozy jako dodatku orzezwiajacego/schladzajacego do mocnych owocowych lub przecukrzonych. Zakladam na poczatek, ze nie wiecej jak 1kr/10ml.

Flavour: PEPERMINT
From the mixing /20.01.2014/ passed 11 days.
Flavour’s concentration: 6-8-10-12-14 drops on 10 ml
Base: VPG POWER SMOKE
Smell of a flavour from a bottle: rmenthol.

Clearomizers: T35 Kangertech BCC 3 ml.
Heater: 1,9-2,0 ohm /tests on new heaters from a shop, different for each flavour.
Power: in the range 3,6V-4,2V

My estimation:
Perfectly balanced mint – taste, smell, freshness (refreshing zephyr and fidelity to the taste/smell of mint). Cloud cold, abundant – exhaling through the nose is pure, without any insinuations. 6 drops/10 ml – completly faded traces of taste and glycerine texture. With 6-8 drops liquid is nice, even if someone doesn’t like it not much.
Above 10 drops pinching in the tongue lasts a bit longer. Increasing the dosage: liquid’s power and sourness recall lavenda extract. The more of the flavour, the most appear glycerine texture, probably the time of steeping should be more than 10 days.
In the maximum dose 14 drops cloud „strikes” the throat and the taste buds are receiving bitterness, sourness and pinching. I have problems to define on my tongue if it’s mint or lavenda’s taste, perhaps I receive the only concentration.

Best sample: 6 drops
Points: 5/10

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2014, o 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat: Pepermint
Data mieszania: 18.01.2014
Ilosc probek: 3 ( 6, 8, 10 kr / 10ml)
Testowany na : Itaste SVD + R-tank (wata)

Pyszna mieta. W zapachu jak i smaku przypomina znana paste do zebow. Na prawde bardzo dobra i mocna mieta.

Ocena koncowa: 9/10

Tested flavour: Pepermint
Date of mixing: 18.01. 2014
Amount of samples: 3 (6, 8, 10 drops/10 ml)
Tested on: Itaste SVD + R-tank (cotton)

Delicious mint. In the taste and smell remainds known toothpaste. Really very good and strong mint.

Final grade: 9/10

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, o 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
AROMAT PEPERMINT
Data zmieszania 17.01
Testowano na: Kayfun Lite + Nemesis Mod
Najlepsze stężenie:8kr/10ml

Naprawdę mocna dobra mięta (choć za miętowymi nie przepadam). Doskonale odwzorowany smak. Już przy małym stężeniu daje miętowego kopa.
Najlepsze stężenie według mnie to 8 kropel na 10ml. Moja ocena to 8.

PEPERMINT FLAVOUR
Date of mixing 17.01
Tested on: Kayfun Lite + Nemesis Mod
Best concentration: 10 drops/10 ml

Really strong, good mint (however, I don’t like mint flavours). Perfectly reflected taste. Already in the little concentration gives a mint hit.
The best concentration according to me is 8 drops on 10 ml. My grade is 8.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, o 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
PEPERMINT
czas dojrzewania- 16 dni
baza- VPG
sprzęt do testów- IGO L, sznurek,1,8ohm, zasilanie regulowane
stężenia próbek- 2,3,5,6,8kropli na 10ml. bazy
opis- Zapach z butelki miętowo-mentolowy, bardzo intensywny, probka z 2kroplami okazała się najlepsza do wapowania , liquid wapuje się bardzo przyjemnie a wielkie chmury nie podrażniają, również wypuszczane przez nos! Natomiast obłoczki dla otoczenia są prawie bezwonne, jedno spostrzeżenie które przytoczę ,,zimny, eukaliptusowy,,
najlepsze stężenie-2kr./10ml.
ocena- 9
uwagi- liquid sporządzony z tą samą bazą co pozostałe wytwarza znacznie większe obłoki- sam aromat jest bezbarwny , liquid po dłuższym wapowaniu nie zanieczyszcza grzałki ,moim zdaniem aromat do zastosowań w e-liquidach taki właśnie powinien być [ jaka szkoda że to nie tytoniowy] *smoke*

PEPERMINT
Time of steeping – 16 days.
Base – VPG
Equipement to the tests – IGO L, string, 1,8 ohm, adjustable power.
Strenght of samples – 2, 3, 5, 6, 8 drops on 10 ml of a base.
Description – Mint-menthol smell from a bottle, very intensive, sample with 2 drops turned out to be the best to vape, liquid vapes very nicely and big clouds don’t tease also exhaled through the nose! The clouds are odourless for the environment though, one observation which I quote „cold, eucalyptus’”.
The best concentration – 2 drops/10 ml.
Grade – 9
Remarks – made liquid with the very same base as the others makes a far bigger clouds – the flavour is colourless. Liquid after longer vaping doesn’t stain the heater. In my opinion flavour to e-liquids use as it should be (what a pity that it’s not tobacco’s).

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL