FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 25%  25%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 50%  50%  [ 2 ]
7 25%  25%  [ 1 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
HONEY

Zapach aromatu jak i gotowego lq taki miodowy, ale jakby rozcieńczony (jak miodówka bez % :lol:)
Nie czuć zbyt wielkiej różnicy w poszczególnych stężeniach, poza smakiem. Z każdym buchem niby jest lepiej, ale niestety czuje się to rozwodnienie. W każdym stężeniu czuje się jakby inną odmianę miodu, od wielokwiatowego poprzez akacjowy a skończywszy na spadziowym czy gryczanym ;)
Ogólnie taki cieniutki ten miodek i na pewno nie dla Kubusia Puchatka :lol: Być może znajdzie on swoich zwolenników.
Najlepsza próbka to 10kr./10ml.
Moja ocena 6/10

Test odbył się na bazie VPG Power Smoke w "systemie" od 4-12 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 17.01.2014r. (>10 dni)
Sprzęt:
-Wstępna selekcja najlepszej próbki: atomizer RDA 1,8Ω (microcoil na wacie) na napięciu 3,6v.
-Do dłuższego wapowania: CE5 BDCC 1,8Ω na napięciu 3,6v


P.S.
I tym optymistycznym akcentem jak i aromatem zakończyłem Testy - Styczeń 2014, za które chciałem serdecznie podziękować *inawera* i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że możemy być pomocni dla ogółu :)
Wśród testowanych przeze mnie aromatów tylko dwa trafiły w moje gusta (Tabac i Pepermint).
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam gorąco :D

HONEY

Honey’s smell of a flavour and ready lq but as it was diluted (like honey’s without %). One can’t feel big difference in the particular concentrations except the taste. With every puff it’s better but one can feel such a dilution. In every concentration one can feel a kind of other type of honey, from multiflowers through the acacia’s and finishing on buckweat or dew.
Generally such a bland is this honey and certainly not for Winnie the Pooh. Perhaps it will find its advocates.
The best sample is 10 drops/10 ml.
My grade 6/10

Test was conducted on VPG Power Smoke base in the „system” from 4-12 drops on 10 ml. Samples were mixed on 17.01.2014 (>10 days).
Equipement:
- Initial selection of the best sample: RDA atomizer 1,8Ohm on the voltage 3,6v
- For longer vaping: CE5 BDCC 1,8 Ohm on the voltage 3,6v

PS And I finished tests – January 2014 with this optimistic accent for which I would like to thank you Inawera and everyone who contributed to it and that I could be helpful for the general. Among tested flavours I liked only two (Tabac and Pepermint). Thank you once again and kindly regards.

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Honey
Baza VPG
Mixed: 17.01.2014
Russian 91%, microcoil, cotton


Z obawą podchodziłem do tego aromatu, gdyż nie bardzo odpowiada mi jego smak, a przede wszystkim zapach "chmurki" pozostajacy w pomieszczeniu. Jednak w stężeniu 7 kr/10 ml - całkiem niezły, co mnie zaskoczyło. Nie przesłodzony miód, smak łagodny. Jako samodzielny składnik liquidu jednak nie dla mnie. Na pewno będzie przydatny jako składnik mieszanek (myślę, że szczególnie tytoniowych) wzbogacając ich smak.

Ocena: 6/10

Honey
Base VPG
Mixed on: 17.01.2014
Russian 91%, microcoil, cotton

I was afraid with dealing of this flavour as I don’t like its taste and above all the smell of the „cloud” left in the room. However, in the concentration 7 drops/10 ml – quite good, what surprised me. Not too sweet honey, mild taste. Certainly it will be useful as an ingredient of mixes (I think that especially tobacco’s ones) enriching their taste.

Grade: 6/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Słabo skondensowany smak sztucznego miodu. Moim zdaniem z naturalnym to on wiele wspólnego nie ma. Smakuje podobnie jak ten skrystalizowany sztuczny miód w słoiku. Może jako dodatek do innych liquidów by się sprawdził. Do samodzielnego wapowania nie dla mnie.
Najlepszy w stężeniu 10kr/10ml.

Moja ocena 6/10

Weakly condensed taste of an artificial honey. In my opinion it has little to do with the natural one. Tastes similarly to the crystalized, artificial honey in the jar. Maybe it would be suitable as an addition to the others liquids. It’s not for me for independent vaping. The best in the concentration 10 drops/10 ml.

My grade 6/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
HONEY

Baza VPG, probki sporzadzone 18/01/2014.
Probki 10 ml VPG 6 dozowanie po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik klon KTS +.

Opinia ;

Opisywana probka 10 ml VPG 6 zawiera 8 kr aromatu.
Posmak miodu bardzo delikatnie wyczuwalny.
Czy znajdzie zwolennikow nie wiem ? Dla mnie niestety jako samodzielny liquid na pewno sie nie sprawdzi.
Zreszta nie jestem zwolennikiem naturalnego miodu i pewnie to tez jest przyczyna takiej opinii.

Moja ocena w skali 1-10 ocena 4.

HONEY

Base VPG, samples prepared on 18/01/2014
Samples 10 ml VPG 6 dosed on 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on a bridgeless atomizer, poured also as usual 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanic MOD clone KTS +.

Opinion:

Described sample 10 ml VPG 6 contains 8 drops of a flavour. Honey after taste is very slightly recognizeable. Will it find its advocates, I don’t know? For me it won’t be suitable as an independent liquid. Anyway I’m not an advocate of a natural honey and that’s why I rate this flavour like that.

My grade in the scale 1-10 is 4.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Testowane na igo-l 1,2ohm, zasilanie 4,0-3,8v, czas leżakowania powyżej 10 dni, VPG
Dosyć dobrze odwzorowany smak miodu, choć mógłby być trochę mniej słodki, ponieważ w tym przypadku do wapowania solo raczej sie nie nadaje, ale przy mieszankach tytoniowych myślę, że można by było zmieszać coś na prawdę interesującego.
7/10 za odwzorowanie smaku

Tested on igo-l 1,2 ohm, power 4,0-3,8v, time of steeping above 10 days, VPG.
Quite well reflected honey taste however, it colud be less sweet as in this case it can’t be suitable for solo vaping but with the tobacco blends one can mix something really interesting.
7/10 for the reflection of taste.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2014, o 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:53
Posty: 261
Lokalizacja: Łuków
Ja rowniez uwazam ze jest to aromat jedynie do mieszanek, do samodzielnego wapowanie niestety nie bardzo samk miodu moze i wyczuwalny ale jakis ten miód niezbyt smaczny:) moja probka to 6kr na 10ml liquid odlezał ok. 2 tygodni

Me too, I think that the flavour is only suitable for the mixes, unfortunately it isn’t for solo vape. Taste of honey maybe is recognizeable but the honey isn’t tasty. My sample is 6 drops on 10 ml of a liquid. Steeped 2 weeks.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL