FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 07:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 16%  16%  [ 1 ]
5 16%  16%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 16%  16%  [ 1 ]
8 33%  33%  [ 2 ]
9 16%  16%  [ 1 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, o 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Testy tego aromatu przeprowadziłem na dwóch rodzajach baz. Część na DNB, a część na TBV, dodając odpowiednio 6,8,10,12 kropli aromatu/10 ml bazy. Próbki "dojrzewały" 10 dni.
Smak przypomina mi trochę początki mojego wapowania i liquid od konkurencji, który był smaczny, a potem się z...... zmienił ;)
Smaczny delikatny tytoń, bez posmaku maggi czy wędzonej śliwki, smak dobrze zbalansowany. Na bazie DNB trochę bardziej popielniczkowy, na TBV ciut słodszy ale również ciekawy. Jeśli miałbym porównać mieszanki "camelopodobne" to S'Camel smakuje mi bardziej, ale ten też jest w porządku (Monia ma odwrotnie ;) ).
Zrobiłem również próbkę CAM DROP z dodatkiem absolutu tytoniowego GARUDA (10 kr Cam Drop, 5 absolutu/10 ml bazy TBV) i ta opcja odpowiadała mi najbardziej.
Ogólnie aromat oceniam na 7,5 -8 punktów.
Testy wstępne przeprowadzone na atomizerze bezmostkowym, następnie wapowanie po kilka ml w parownikach dolno i górnagrzałkowych.

I conducted tests of the flavour on two types of bases. Some on DNB and some on TBV, adding respectively 6, 8, 10, 12 drops of a flavour/ 10 ml of a base. Samples „steeped” 10 days. The taste reminds me a bit the beginnings of my vaping and a liquid from competition, which was tasteful and then it has … changed. Tasty, delicate tobacco without maggi after taste or smoked plum, taste well balanced. On DNB base a tad more ashtray’s, on TBV a bit sweeter but also interesting. If I compare mixes „camel like” then S’Camel tastes me more but this one is also ok (Monia has converesly).
I also made a sample CAM DROP with an addition of the tobacco absolute GARUDA (10 drops Cam Drop, 5 absolute/10 ml of a TBV base) and this option suits me the most.
Generally I rate this flavour on 7,5-8 points.
Initial tests were conducted on a bridgless atomizer, next vaped a couple of ml in the evapourers lower and upper heaters.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Testowany aromat: CAM DROP
Data mieszania: 18.01.2014r.
Przygotowane stężenia aromatu: 6, 8, 10, 12 kr/10ml
Zapach aromatu z butelki: jak lekarstwo, krople ziołowe
Woń chmurki: ziołowego lekarstwa*, nie jest przykry dla otoczenia
Sprzęt do testu próbek: RDA SMOK 1,8Ώ/3,8V Evic. Grzałka: sznurek 3x 2mm
Baza i moc: VG+VPG+
Kategoria: niestety nie wiem
Ocena/opis: Zostawiłem sobie ten aromat na koniec testów, mając nadzieję na dobrą tytoniówkę. Niestety od 6 kropel zaczęło się nieciekawie. Pierwsze zaciągnięcie i jakieś zioła pojawiają się na pierwszym planie. Później wcale nie jest lepiej. Najbardziej równy smak pojawił się przy 10 kroplach na 10 ml. Niby przy samym zaciąganiu czuję lekką słodycz i mało wyraźny smak tytoniowy, to na wydechu zostają tylko zioła - w jakimś takim wydaniu lekarskim.
Najlepsza próbka: 10kr/10ml
Punkty:4/10
Uwagi: według mnie to nie jest aromat tytoniowy. Mi nie smakował.
Pozdrawiam
*- nie potrafię lepiej opisać tego zapachu

Tested flavour: CAM DROP
Date of mixing: 18.01.2014
Prepared concentration of the flavour: 6, 8, 10, 12 drops/10 ml
Smell of a flavour from a bottle: like a medecine, herbal drops.
Cloud’s odour: herbal medecine*, it’s not unpleasant for the environment.
Equipement for samples testing: RDA SMOK 1,8 Ohm/3,8V Evic. Heater: string 3x 2 mm
Base and power:VG+VPG+
Category: unfortunately I don’t know
Grade/description: I left this flavour for the end of the tests hoping to have a good tobacco flavour. Unfortunately from 6 drops began to be dully. First smoke and some herbs begin to appear on the foreground. Later it’s not better. The most equal taste appeared with 10 drops on 10 ml. While inhaling I can feel slight sweetness and little distinct tobacco taste and while exhaling only the herbs remain – and in a kind of medecine taste.
Best sample: 10 drops/10 ml
Points: 4/10
Remarks: According to me it’s not tobacco flavour. I didn’t like it.
Regards
* I can’t better describe this smell.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Baza vpg (wymieszana 17.01.)
System stezen: 3,4,5,6,7 kropli na 5ml
Zasilanie:Nemesis clone
Parownik ; bezmostkowy,Aga t2,prometheus

Ostatni z przyslanych mi aromatow :) coz moge powiedziec ?.Aromat z ciekawszych , nutka orientu polaczona ze smakiem subtelnego burleya .jako ze nie mam porownania do scamela badz ktoregos z lepszych "camelopodobnych" wydaje mi sie ze jest to jak najbardziej odwzorowany posmak analoga o ile polaczony aromat jest z absolutem garuda badz virginia:) najbadziej smakowal od 4 do 5 kr/5ml
ocena koncowa 8/10

Base vpg (mixed on 17.01)
Concentrations system: 3, 4, 5, 6, 7 drops on 5 ml.
Power: Nemesis clone
Evapourer: bridgeless, Aga t2, prometheus

The last of the flavours sent to me. What can I say? One of the most interesting flavours, a hint of orient combined with the subtle burley taste. As I don’t have comparision to scamel or one of better „camel like” flavours it seems to me that it’s the best reflected regular cigarette after taste if it’s combined with an absolute Garuda or Virginia. I like the most from 4 to 5 drops/5 ml. Final grade 8/10.

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Aromat na pewno w żadnym stopniu nie przypomina "camelowatych" Na pierwszym planie wyczuwam smak ziołowy podobny do herbaty. Dochodzi do tego bardzo delikatny posmak w rodzaju biszkopcików. Zdecydowanie brakuje mi w tym aromacie jakiejś konkretniejszej nutki tytoniowej. Może dodatek któregoś z absolutów odmieniłby twarz tego aromatu. Najlepsze stężenie 8-10kr/10ml.

Moja ocena 5/10

The flavour certainly doesn’t remind „camel ones”. On the foreground I can feel herbal taste similar to the tea. There is also a very delicate after taste kind of biscuits. Definitely it lacks me in this flavour a hint of tobacco. Best concentration 8-10 drops/10 ml.

My grade 5/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Testowane na igo-l 1,2ohm, zasilanie 4,0-3,8v, czas leżakowania powyżej 10 dni, VPG
Smak ciasteczkowo-tytoniowo-ziołowy. Mieszanka bardzo dobrze dobrana, smakuje dosyć słodko, jest tytoń, nienachchalny, słodki, jest w drugim planie smak biszkoptowo-ciastkowy, który dopiełnia ziołowy akcent.
Bardzo smaczne połączenie, choć zapach wydychanej chmury dosyć przykry dla otoczenia
Ode mnie 9/10pkt.

Tested on igo-l 1,2 ohm, power 4,0-3,8v, time of steeping above 10 days, VPG.
Taste biscuits-tobacco-herbal. Very well matched blend, tastes quite sweet, there is tobacco, not pushy, sweet, there is in the background biscuits-cakes taste, which complements herbal accent.
Very tasty combination the smell of exhaling cloud is quite unpleasant for the environment though.
9/10 points from me.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 00:28 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
CAM DROP.

Sampled using micro coil 1.2 ohms,cotton wick, 10Watts, Taifun GT.
Mixed with Inawera VPG 26MG Power Smoke.
Cured for . over 1 month
Made to concentration levels of 2-10%

I found 7% good for me.

Sweet tobacco with a sweetmeal biscuit flavour.
Not a bad vape at all.
Good for mixing with others

7/10 *good*

CAM DROP
Użyty do próbek micro coil 1.2 ohmy, bawełniany knot, 10 wat, Taifun GT.
Zmieszany z Inawery 26 mg Power Smoke.
Leżakowany 10 dni.
Sporządzone poziomy stężenia 2-10%

Uznałem 7% za dobre dla mnie.

Słodki tytoń ze słodkim aromatem biszkoptu.
Zupełnie niezłe.
Dobre do mieszanek z innymi aromatami.

7/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL