FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 7%  7%  [ 1 ]
5 7%  7%  [ 1 ]
6 7%  7%  [ 1 ]
7 42%  42%  [ 6 ]
8 21%  21%  [ 3 ]
9 14%  14%  [ 2 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2014, o 16:16 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
W zapachu i smaku po prostu poziomka. Niestety po dłuższej chwili nabiera jakiegoś takiego chemicznego posmaku. optymalne dla mnie było stężenie 8/10ml

In the taste and smell just wild strawberry. Unfortunately after a longer while takes some chemical after taste. Optimal concentration was for me 8/10 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Aromat: POZIOMKOWY
Od mieszania /20.01.2014/ minelo >10 dni.
Stezenia aromatu: 6 - 8 - 10 - 12 - 14 kropli na 10ml
Baza: VPG POWER SMOKE
Zapach aromatu z butelki: poziomka jako zywo

Clearomizery: T3S Kangertech BCC 3ml
Grzalka: 2,00 ohm /Testy na nowych grzalkach ze sklepu, innej dla kazego aromatu./
Zasilanie: w przedziale 3,6V - 4,2V

Moje wrazenia:
Wszystkie probki w calym zakresie stezen pasuja mi sie do wapowania. Starczyloby strescic testy w jednym slowie: poziomka!. :)
Od 6 - 8 kropli: dym cieply o zapachu poziomki - smak slodkiej poziomki na jezyku, pozostaje w ustach z dodatkiem smaku nikotyny. W porownaniu z wyzszymi stezeniami bardziej wyczuwalna slodkosc i tekstura nieco waciana, troche jak kisiel rozrobiony w zimnej wodzie.
Z 10 kroplami - to sama radosc! - dojrzala, slodka poziomka rozgrzana sloncem.
Wydmuchiwany nosem dymek zostawia czysty slad owocu.
Od 12 do 14 kropli - staje sie bardziej wytrawne, mniej czuje slodkosci. Przy intensywnym wapowaniu rozgrzany liquid oddaje mi smaki nieco mniej wyrazne niz przy nizszych stezeniach.
Aromat byl testowany takze "niecierpliwie" i niezly "szybciorem" jak i w 2, 3 dniu (na dluzej nie starczylo) - 14 dni dojrzewania jednak poprawilo smak.


Najlepsza probka: 10 kropli
Punkty: 9/10



Oto "nadeszla wiekopomna chwila" i powyzej ocena ostatniego z testowanych aromatow.
Jeszcze raz dziekuje serdecznie @inawera, @IREK za umozliwienie mi testowania!
Potraktowalem test bardzo serio, jako powazne zadanie, ale mialem zarazem "kupe prawdziwej radochy" i zabawy. Wiele nauczylem sie na forum na temat techniki testowania - dziekuje Wszystkim.
Jesli pozostaja mi nadal watpliwosci co do wrazliwosci moich zmyslow smaku i wechu (wapowac zaczalem 78 dni temu), to mam nadzieje, ze zrobilem co moglem wspierajac sie zmyslem obserwacji i analizy wrazen w rozbiciu na czynniki pierwsze.
Spieszylem sie nieco z podaniem wynikow testow tutaj na forum, ponaglany obowiazkami jakie mnie dopadna w przyszlym tygodniu - ale testy sa kontynuowane, niejako ciagle "w toku" - poziomke, jagode i ananas wapuje na okraglo (podejrzewam: az do wysuszenia buteleczek). Na dluzszy tez czas mam nadal pyszna zabawe, bo sprobuje testowane aromaty mieszac z innymi. :)
Testy pozwolily mi takze na lepsze poznanie sprzetu i zdobycie nowych doswiadczen - np. smaku gliceryny nie pokocham goraco, ale juz jej sie nie obawiam w moich clearo. Da sie wapowac.
Pragne tez podziekowac @marcin za wlozona w tlumaczenia prace - sorry @marcin za moj styl i "slowotok".

Flavour: WILD STRAWBERRY
From the mixing /20.01.2014/ passed >10 days.
Flavour’s concentration: 6-8-10-12-14 drops on 10 ml
Base: VPG POWER SMOKE
Smell of a flavour from a bottle: wild strawberry.

Clearomizers: T35 Kangertech BCC 3 ml.
Heater: 1,9 ohm /tests on new heaters from a shop, different for each flavour.
Power: in the range 3,6V-4,2V

My impressions:
All the samples in all the range of concentrations suit me for vaping. It would suffice to summarize tests in one word: wild strawberry! From 6-8 drops: warm smoke of the wild strawberry smell – sweet wild strawberry taste, leaves in the mouth with an addition of the nicotine taste. In comparision with the higher concentrations sweetness is more recognizeable and the texture is quite cottonly, a little bit like a pudding diluted in a cold water. With 10 drops – the same joy! – ripe, sweet wild strawberry warmed by the sun.
Exhaled smoke through the nose leaves a pure trace of a fruit. From 12 to 14 drops becomes more dry, sweetness is less felt. With an intensive vaping hot liquid renders me tastes quite less distinct than in the lower concentrations.
Flavour was tested also [from a bottle] for the „impatients” and not bad „quickly” as in 2, 3 day (it didn’t suffice for longer time) – 14 days of steeping improved the taste though.

Best sample: 10 drops
Points: 9/10

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2014, o 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 6-14 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 20.01.2014r.
Testowane na Aga-T2

Zapach i smak poziomki, nie nachalny przyjemny w wapowaniu. Ważne jest dawkowanie bo 9gtt/10ml to jeszcze za mało 10gtt/10ml jest ok a już 11gtt/10ml robi się przyciężkawa (w odniesieniu do moich kubków smakowych oczywiście). Moja ocena to 8/10 pkt.

Test was conducted on a VPG base in the „system” from 6-14 drops on 10 ml. Samples were mixed on 20.01.2014.
Tested on Aga-T2

Wild strawberry’s smell and taste, not pushy, nice in vaping. The dosage is important as 9 drops/10 ml is still too little, 10 drops/10 ml is ok and 11 drops/10 ml becomes already too heavy (to my taste buds of course). My grade 8/10 points.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
POZIOMKA

Baza VPG, probki sporzadzone 18/01/2014.
Probki 10 ml VPG 6 dozowanie po 4,6,8 kropli Aromatu.
Test jak zwykle atomizer bezmostkowy zakrapiane tez jak zwykle 3 serie po 5/6 kropli aromatu.
Zasilane MOD mechanik KTS + klon.

Opinia ;

Przedostatni aromat wypadło na "Poziomkę"
Najpierw zrobilem taki "myk" gdzies to tu czytalem ze ktos tak robi.
Mianowicie kropelke Liquidu roztarłem na dloni i wąchanie i no no calkiem,calkiem przyzwoity aromat ,swiezy zapach poziomki z lasu.

Teraz do dzieła.... opisywana probka ma zawartosc 8 kr na 10 ml bazy VPG 6

Pierwsze buchy i czuje autentycznie poziomke. Akurat zadnego chemicznego nic mi sie tu nie wydobywa bo od razu bym zaznaczył.
Mnie chyba jako "tytoniowcowi" napewno nie podejdzie caly dzien na tym liquidzie ale jako przerywnik czemu nie.
Kilkadziesiat dziś zrobionych "buchów mnie wystarczy na opinie co to jest ?
Tak sie zapomnialem i buchalem az złaplem tzw "bobra" na atomizerze bezmostkowym ( był juz suchy )
Czyli musialo mi "smaczyc".
Dobry stonowany liquid o smaku dla mnie wyraźnej poziomki.
Jak pisalem dla mnie akurat jako przerywnik "podchodzi".
Dobra świeża lesna poziomka.
Znowu pole do popisu dla tych co lubia cos owocowego.

Moja ocena w skali 1-10 oceniam na 7.

WILD STRAWBERRY

Base VPG, samples prepared on 18/01/2014
Samples 10 ml VPG 6 dosed on 4, 6, 8 drops of a flavour.
Test as usual on a bridgeless atomizer, poured also as usual 3 series of 5/6 drops of a flavour.
Power mechanic MOD nemesis clone.

Opinion:

The penultimate flavour is „wild strawberry”. Firstly I did a trick sowmewhere I read that someone is doing like that. Namely I tritured a drop of a liquid on a hand and I was smelling and well, quite decent flavour, fresh smell of a wild strawberry from a forest.

Now it’s time to review…described sample has content 8 drops on 10 ml of a base VPG 6.

First puffs and I can really feel a wild strawberry. None of chemical, nothing is coming out, I would certainly notice. For me, tobacco flavours advocate, certainly it’s not a flavour for all day vaping but as a break why not. A couple of puffs are enough for an opinion what is it?
I was so absorbed and was puffing and I caught a „beaver” on a bridgeless atomizer (it was dry). That means I liked it. Good balanced liquid on a wild strawberry taste. As I’d written I like it as a break. Good, fresh, forestry wild strawberry.
Again something for fruity flavours lovers.

My grade in the scale 1-10 I rate with 7.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 22:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Mam mieszane uczucia co do tego aromatu. Czuć poziomkę ale taką delikatną. Czasami mam ochotę na coś bardziej wyrazistego i w takim wypadku ten aromat mi nie odpowiada. Dla ludzi lubiących delikatne posmaki ten aromat będzie bardzo dobry. Odwzorowanie smaku poziomki bardzo udane. Nie czuję żadnych chemicznych posmaków. Najlepsze dla mnie stężenie 10-12kr/10ml.

Moja ocena 7/10

I have different feelings about this flavour. One can feel wild straberry but such a delicate. Sometimes I feel like something more distinct and in such a case I don’t like this flavour. For people who like delicate after tastes this flavour will be very good. Wild strawberry’s reflection is very good. I don’t feel any chemical after tastes. The best concentration for me 10-12 drops/10 ml.

My grade 7/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 22:29 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 22:40
Posty: 31
Testowany aromat: Poziomka
Data mieszania: 19-01-2014r.
Data testów: 02-02-2014r.
Przygotowane stężenia aromatu: 5, 10, 15, 20 kr/5 ml
Sprzęt do testu próbek: Kanger ProTank II 1,5Ώ Chi You Mod.
Baza i moc: Baza Tytoniowa Virginia 50/50
Stężenie w próbce: 20 kr
Ocena/opis: Poziomka jaka jest każdy wie. Podobnie to wygląda i smakuje w tym wydaniu przyjemna i aromatyczna mieszanka godna polecenie na dłużej nie za słodka nie meczy przy dłuższym wapowaniu dość intensywny zapach i smak bez jakiejś chemii :D

Tested flavour: Wild strawberry
Date of mixing: 19-01-2014
Date of tests: 02-02-2014
Prepared flavour’s concentration: 5, 10, 15, 20 drops/5 ml
Equipement to test the samples: Kanger ProTank II, 1,5 Ohm Chi You Mod.
Base and strenght: Virginia tobacco base 50/50
Concentration in the sample: 20 drops
Grade/description: Everyone knows what a wild strawberry is like. It looks like and taste this time, nice and aromatic mix worth of recommendation for longer time. Not too sweet, not tiring while longer vaping, quite intensive smell and taste without any chemistry.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2014, o 01:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
This flavour is quite good to me, overall better than the strawberry one i've tried from inawera. It does resemble quite well wild strawberries in the taste,while the smell, especially the one from the cloud, reminds more chimical strawberry flavour similar to bubblegum's.

When vaped feels almost natural, 10 drops per 10ml seems the best dosage for me

7/10


vaped on smok rda and ekowool, and on a kayfun 3.1 for a couple of tanks

Ten aromat jest całkiem dobry dla mnie, ogólnie rzecz biorąc lepszy niż truskawka od Inawery, którą próbowałem. Dobrze przypomina poziomki w smaku podczas gdy zapach, zwłaszcza ten z chmury, przypomina bardziej chemiczną truskawkę podobną do gumy balonowej.

Gdy się wapuje czuje się prawie naturalnie [smak], 10 kropli na 10 ml wydaje się być najlepszym dozowaniem dla mnie.
7/10

Wapowane na smok rda i ekoowool oraz na kayfun 3.1 dla kilku tanków.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 23:49 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 23:23
Posty: 2
To możliwe, ze nie jest miejsce na mojego posta :) ale :

z kilka miesięcy temu zakupiłem gdzieś aromat poziomki
fajny, smaczny i przyjemny
ostatnio znów zakupiłem i zonk
całkowicie co innego, jak dla mnie zero smaku poziomki, w sumie jakiegokolwiek smaku :(
miałem oba opakowania naraz, stare puste i nowe pełne
'z gwintu' było czuć zmiane
rozrobiłem standardowo dla mnie 15 kropel na 10ml (zawsze prawie wszystkiego tyle daje, no może oprócz mocno kwaśnych) z VPG+
mineły 3 dni i nadal nic nie czuć, no może taki lekko kwaskowy smak

to jest efekt zmian aromatów, czy mi sie jakiś przypadkowy bubel trafił ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL