FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 8%  8%  [ 1 ]
5 25%  25%  [ 3 ]
6 8%  8%  [ 1 ]
7 41%  41%  [ 5 ]
8 16%  16%  [ 2 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sty 2014, o 20:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj prosimy o wpisywanie opinii o aromacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, o 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2013, o 08:47
Posty: 140
Lokalizacja: Czechy
Sweet pineapple. Pineapple that does not impress you, but does not hurt you either. In my previous testing pineapple was a whole class better. With its taste as well as scent. My ideal concentration 10 drops per 10 ml.
Rating 7/10

Date of mixing: 17.01.2014
Tested 5, 10, 15 drops per 10ml of base. The base used VPG Power smoke 6mg.
Tested on Vision Eternity and IGO-L.


Słodki ananas. Ananas, który nie imponuje, ale także nie rani. W moich poprzednich testach ananas był o klasę lepszy. Ze smakiem oraz zapachem. Moje idealne stężenie 10 kropel na 10 ml.
Ocena 7/10

Data zmieszania: 17.01.2014
Testowane 5, 10, 15 kropli na 10 ml bazy. Użyta baza VPG Power smoke 6 mg.
Testowane na Vision Eternity i IGO-L.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sty 2014, o 23:57 przez Rebelka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, o 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Data zmieszania:17.01.2014
Baza:VPG
Parowniki : IGO-L,Viva STV 1,8 Ohma
Zasilanie: Vomo V2 SS Napięcie 4w- 10w
Dość przyjemny w wapowaniu słodki aromat ananasa.Nadaję się do dłuższego wapowania dla osób lubiących owocowe smaki.Dla mnie najlepsze stężenie to 8,10 kr na 10 ml bazy.
Moja ocena:8

Date of mixing: 17.01.2014
Base: VPG
Evapurers: IGO-L, Viva STV 1,8 Ohm
Power: Vomo V2 SS Voltage 4w-10w

Quite nice in vaping sweet pineapple flavour. It can be vaped for a longer time for those who like fruity flavours. For me the best concentration is 8, 10 drops on 10 ml of a base.
My grade: 8

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
Pineapple
Baza VPG
Mixed: 17.01.2014
Taifun GS, microcoil, cotton


Zapach i smak ananasowy. W stężeniu 10kr/10ml nie za słodki i nie męczący. Na pewno jest dobrą propozycją dla amatorów owocówek.

Ocena: 7/10

Pineapple
Base VPG
Mixed: 17.01.2014
Taifun GS, micrcoil, cotton

Pineapple’s smell and taste. Not too sweet and not tiring in the concentration 10 drops/10 ml. It’s certainly good proposition for fruity flavours advocates.
Grade: 7/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:57
Posty: 295
Lokalizacja: Česká republika, Kolín
Smak ananasa i dyni kompot. W ostatnim badaniu był znacznie lepszy ananas.
Smak nie jest złe lub dobre. Dla mnie najlepszy stosunek w 10 ml kp/10.
Moja ocena 6/10

Mieszano przez 5, 10, 15 kropli do 10 ml Baza VPG dymu Moc 0 mg.
Testowany BT 801 i Kanger Protank.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, o 21:35 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Zdecydowanie słodki (ale nie nazbyt) ananasek. Nadaje się do dłuższego wapowania, jednak ten z poprzednich testów był zdecydowanie lepszy. Najlepsze stężenie 10 kr/10ml

Definitely sweet (but not too sweet) pineapple. It can be vaped for longer time however, this one from previous tests was far better. The best concentration 10 drops/10 ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
PINEAPPLE
czas dojrzewania- 14 dni
baza- VPG
sprzęt do testów- IGO L, sznurek,1,8ohm, zasilanie regulowane
stężenia próbek- 2,3,5,6,8kropli na 10ml. bazy
opis- wyczuwalny już w próbce 2kr./10ml. Smak i zapach ananaska ,ale nie czysty wg. mnie z jabłkiem , przyjemny słodkawy. W obłoczku dla otoczenia delikatny ,słodki owocowy.
najlepsze stężenie-6kr./10ml.
ocena- 8
uwagi- liquid wapowany przez kilka godzin jest dla mnie mniej wyczuwalny.
tzn. nie czuję już tak smaku i zapachu.
*smoke*

PINEAPPLE
Time of steeping – 14 days.
Base – VPG
Equipement to the tests – IGO L, string, 1,8 ohm, adjustable power.
Strenght of samples – 2, 3, 5, 6, 8 drops on 10 ml of a base.
Description – recognizeable already in the sample 2 drops/10 ml. Pineapple’s taste and smell but not pure to me, with an apple, pleasant, sweet. Delicate in the cloud for the environment, sweet fruity.
Best concentration – 6 drops/10 ml.
Grade – 8
Remarks – liquid vaped for a couple of hours is for me less recognizeable, ie. I don’t feel so much taste and smell.

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 10:41 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Aromat: PINEAPPLE
Stężenia: 4-6-8-10-12 kropli w 10 ml bazy
Baza: VPG
Czas dojrzewania: powyżej 14 dni
Atomizer: Trident, grzałka 2,1 Ohm (microcoil), knot bawełna
Zasilanie: PV 4,5 V (ok. 10 W)

Zapach z buteleczki: ananasowy
Smak: ananasowy, słodki,
Najlepsze stężenie: 8krp/10ml
Ocena: 5/10
Uwagi: moim zdaniem za słodki, taki przejrzały. Albo z ciężkiego cukrowego syropu. Pewnie sprawdzi się jako dodatek.

Flavour: PINEAPPLE
Concentrations: 4-6-8-10-12 drops in 10 ml of a base
Time of steeping: above 14 days
Atomizer: trident, heater 2,1 ohm (microcoil), wick cotton
Power: PV 4,5V (around 10 W)

Smell from a bottle: pineapple
Taste: pineapple, sweet
Best concentration: 8 drops/10 ml
Grade: 5/10
Remarks: In my opinion too sweet, such a overripe. Or from a hard, sugary syrup. Probably it will work out as an addition.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Czas na ostatni aromat z tej serii testów.
Ananas z poprzednich testów smakował mi bardziej, ten smakuje trochę jak dżem z cukinii lub dyni robiony a'la ananas (ma przypominać smak ananasa) ;) Nie wiem czy ktoś próbował ? :)
Mimo to nie jest najgorszy, da się wapować i ma w sobie coś ciekawego.
Najlepsze próbki 8-10 kropli na 10 ml bazy VPG.
Moja ocena to +5.
Test wstępny przeprowadzony na atomizerze LR, następnie "wypalony" cały baniaczek Davide (grzałka 1,8 om).
Zasilanie; Vision Spinner (napięcie 3,6 - 3,8 V).

Wraz z Monią dziękujemy *inawera* za możliwość udziału w kolejnych testach i poznanie nowych smaków.
Pozdrawiamy.

It’s time for the last flavour of this series.
Pineapple from the previous tests tasted me more, this one tastes like courgette or pumpkin jam made a’la pineapple (it should remind pineapple taste). I don’t know if someone tried it? In spite of it it’s not the worst, it can be vaped and has something interesting in it.
The best samples 8-10 drops on 10 ml of a VPG.
My grade is 5+.
Test conducted on LR atomizer, next „smoked” the whole bottle Davide (heater 1,8 ohm).
Power: Vision Spinner (voltage 3,6 – 3,8 V).

Together with Monia we would like to thank you for a possibility of taking part in the following tests and get to know new tastes.
Regards.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, o 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Aromat: PINEAPPLE
Od mieszania /20.01.2014/ minelo 10 dni.
Stezenia aromatu: 6 - 8 - 10 - 12 - 14 kropli na 10ml
Baza: VPG POWER SMOKE
Zapach aromatu z butelki: dojrzaly, slodki ananas

Clearomizery: T3S Kangertech BCC 3ml
Grzalka: 1,90 ohm /Testy na nowych grzalkach ze sklepu, innej dla kazego aromatu./
Zasilanie: w przedziale 3,6V - 4,2V

Moja ocena:
Zaczalem od najmniejszego stezenia i jak dla mnie ostatecznie najmilszego.
Przepyszny, dojrzaly ananas ze slodycza na bokach jezyka.
Dym relatywnie cieply. Wydmuchiwany nosem daje dodatkowy zapach sladowy obierzyn ze slodkich "winnych" jablek.
Smak pozostaje w ustach dosc dlugo z lekkim szczypaniem ananasa /+nikotynowym?/ w glebi podniebienia.
Po dluzszym wapowaniu (i podgrzaniu plynu czestym pykaniem) ananas i slodycz uciekaja mi troche oddajac pole cieplej, wacianej glicerynie. Musze plukac usta.
Przy probce z 8-mioma kroplami wrazenia podobnie sympatyczne, ale dym wydmuchiwany nosem robi sie leciutko szczypiacy.
Kolejne probki na plus powoli odchodza od pierwszego idealu - pojawiaja sie efekty mniej pozadane.
Po dluzszym wapowaniu powyzej 8 kropli w ustach robi sie bardzo szorstko. Co prawda w dymie zapach ananasa jest wyrazniejszy, ale w smaku nie komponuje sie juz tak dobrze.
Powapowalem i tej probki z 14-toma kroplami, ale zmysly sie poddaja. Niby mocniej poczulem obierki z jablek w dymie, slodycz na boku jezyka tez wyrazniejsza, ale generalnie ananas mniej smaczny i predzej przyszlo "zawacenie" gliceryna.


Najlepsza probka: 6 kropli
Punkty: 7/10


Moje dywagacje:
Nudze, ale gwoli wyjasnien, bo to moje pierwsze testy. Ocena aromatow bardzo osobista, bo przy malym doswiadczeniu mam ograniczona moznosc porownan. Ale staram sie spojrzec obiektywniej nawet tam gdzie nie polubie danego aromatu.
Prosilem o VPG Plus - dostalem VPG POWER smoka :) - jak dla moich clearo zbyt duzo gliceryny, ktorej smak dodatkowo zdecydowanie nie jest mi mily. Postanowilem jednak nie rozrzedzac ani glikolem ani alkoholem.
Troche musialem sie pobujac z transportem plynu na grzalke. Zdjecie jednego sznureczka z wierzchu daje rozwiazanie polowiczne i na niedlugo - po zwapowaniu 1 - 1,5ml z transportem jest zle - ujmowanie kolejnych porcji niteczek robi tylko "eine kleine gulgot" - i tu o dziwo doszedlem do socjalizmu, ze dolozenie wczesniej usunietego sznureczka poprawia mi transport - wynika z tego, ze wazniejsze jest rownomierne rozlozenie sznurka na grzalce wypelniajace caly otwor. Z gliceryna 40% trzeba tez chyba po prostu dlugoooooo poczekac zanim sie maszyna nasaczy i rozbucha.

Zwapowane ilosci liquidow podczas testu sa dosc znaczace - chocby z tej przyczyny, ze moje clearo wola byc pelne. :) Podczas pisania tutaj test trwa nadal z preferowanymi probkami po 3ml w clearo. Ale juz bardzo powolutku, bo nasiorbalem dzis zdecydowanie zbyt duzo.

Na swoj prywatny uzytek "potestowalem" takze minidozy na sprzecie z szuflady - (atomizery z tankiem w dripie Ego Volish Tank 1ml, nowszy a podobny Atomiseur T-Rex Tank LR, atomizer z wata w ustniku i dwa CE4 gornogrzalkowe). Wlasciwe testy jednak jak napisalem powyzej: wylacznie na T3S bcc.

Flavour: PINEAPPLE
From the mixing /20.01.2014/ passed 10 days.
Flavour’s concentration: 6-8-10-12-14 drops on 10 ml
Base: VPG POWER SMOKE
Smell of a flavour from a bottle: ripe, sweet pineapple.

Clearomizers: T35 Kangertech BCC 3 ml.
Heater: 1,9 ohm /tests on new heaters from a shop, different for each flavour.
Power: in the range 3,6V-4,2V

My estimation:
I began from the lowest concentration and as for me the nicest one. Delicious, ripe pineapple with the sweetness on the tongue. Smoke relatively warm. Puffed through the nose gives additional smell of peellings of sweet, „wine” apples. Tastes remains in the mouth quite long with a slight pinching of a pineapple /+ nicotine?/ in depth of a palate. After longer vaping (and heated the liquid by often puffing) pineapple and sweetness are running away giving place to warm, cotton glycerine. I must rinse my mouth.
With the sample with 8 drops impressions are similarly nice but the smoke exhaled through the nose becomes slightly pinching. The next samples are slowly going away from the first ideal – effects not desirable appear. After longer vaping it becomes very harsh in the mouth. However, in the smoke there is more distinct pineapple taste but in the taste it’s not composing so well. I was vaping the sample with 14 drops but my senses are giving up. As if I felt stronger apples’ peelings in the smoke, sweetness on the tongue is also more distinct but generally pineapple is less tasty and quicker came „overcotton” of the glycerine.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL