FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 07:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 8%  8%  [ 1 ]
5 25%  25%  [ 3 ]
6 8%  8%  [ 1 ]
7 41%  41%  [ 5 ]
8 16%  16%  [ 2 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2014, o 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Testowany aromat : Pineapple
Data mieszania : 18.01.2014
Ilosc probek : 3 ( 6, 8, 10 kr / 10ml )
Testowany na : Itaste SVD + R -tank (wata)

Bardzo ladny w zapachu ale w smaku troche mniej. Na pewno lepszy od poprzednika chociaz zaden liquid ananasowy mi nie smakuje. Moze nadal by mi sie jako przerywnik bo do stalego palenia nie da rady.

Ocena koncowa : 5/10


Z tego miejsca chcialbym srdecznie podziekowac firmie Inawera za mozliwosc wykonywania testow. Chcialbym podziekowac wszystkim z osobna i wsztstkim razem wzietym. Mam nadzieje ze kiedys spotkamy sie na zywo i wtedy wymienimy nasze poglady na temat epalenia. Panie Irku dzieki takim ludzia jak Pan wiem ze na tym swiecie sa jednak osoby ktorym zalezy...zalezy na epalaczach. Pozdrawiam serdecznie

Tested flavour: Pineapple
Date of mixing: 18.01. 2014
Amount of samples: 3 (6, 8, 10 drops/10 ml)
Tested on: Itaste SVD + R-tank (cotton)

Very nice in the smell but not so in the taste. Certainly better than previous one however, I don’t like any pineapple liquid. Maybe it could be suitable as a break as it isn’t for continous vaping.

Final grade: 5/10

Here I would like to thank you to Inawera for a possibility of testing. I would like to thank you all individual and taken together. I hope that one day we will gather live and then we’ll share our views on the e-smoking. Mr. Irek thanks to people like you I know that however, there are people on the world who are keen on esmokers. With kindly regards.

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, o 12:04 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
kneru napisał(a):

Z tego miejsca chcialbym srdecznie podziekowac firmie Inawera za mozliwosc wykonywania testow. Chcialbym podziekowac wszystkim z osobna i wsztstkim razem wzietym. Mam nadzieje ze kiedys spotkamy sie na zywo i wtedy wymienimy nasze poglady na temat epalenia. Panie Irku dzieki takim ludzia jak Pan wiem ze na tym swiecie sa jednak osoby ktorym zalezy...zalezy na epalaczach. Pozdrawiam serdecznie


I vice versa.
Bez was, bez takiej grupy testerów (zdarzają się na naszym forum podchody po was) cóżby znaczyła firma która na rynek wprowadza "hity!?, nie sprawdzone.
Wyobrażacie sobie wprowadzenie na rynek "Chocolate cake lub sparking wine" bez waszych opinii?
Przecież smród (opinia) o tych aromatach przełożyła by się na pozostałe nasze produkty, ku uciesze zielonych.
To by było oszustwo w żywe oczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Test odbył się na bazie VPG w "systemie" od 6-14 kropli na 10ml. Próbki zostały rozrobione 28.11.2013r.
Testowane na Aga-T2

Zapach i smak słodkiego dojrzałego ananasa, najlepiej wypadł w stężeniu 8gtt/10ml moja ocena 7+ za oddanie smaku ananasa. tak jak przedmówcy, również twierdzę ze aromat typu "SHISHA" wypadał lepiej

Test was conducted on a VPG base in the „system” from 6-14 drops on 10 ml. Samples were mixed on 20.01.2014.
Tested on Aga-T2

Smell and taste of a ripe pineapple, the best in the concentration 8 drops/10 ml. My grade 7+ for the reflection of pineapple’s taste. Likewise prespeakers, me too I maintain that the flavour „SHISHA” type was better.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Wszystkie mieszanki testuję na ET lub atomizerze bezmostkowym LR i wersji długodystansowej. Mieszanki przygotowane na bazie VPG. Leżakowanie ponad 14 dni.

Nic nowego nie napiszę. Jeszcze nie znalazłem ulubionego ananasa i ten również nim nie będzie. Dodanie więcej niż 8kr aromatu, skutkuje smakiem likieru/syropu ananasowego, i można co najwyżej liznąć kilka chmurek. Poniżej 8kr za mało smaku. Być może wystarczyłoby odjąć troszkę cukru. Jako dodatek do mieszanek tytoniowo owocowych ujdzie. Na dzień dzisiejszy ocena 4.

I test all mixes on ET or a bridgeless atomizer LR and a long distance version. Mixes prepared on VPG base. Steeping above 14 days.

I won’t write something new. I haven’t found favourite pineapple yet, this one won’t be it as well. Adding more than 8 drops of a flavour results in liqueur taste/pineapple syrup and one can lick a couple of puffs at least. Below 8 drops too little of taste. Perhaps removing a bit of suger would suffice. Can be useful as an addition to the tobacco fruity mixes. For today grade 4.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2013, o 15:19
Posty: 47
Pine Apple
Mixing: 22.1.2014
iTaste SVD-Kayfun in 3.1. EC, Vision Eternity
A little as off pineapple, sweet, rather than syrup Compote. For me there is no concentration of the poor, but 8 drops/10 ml.
My rating 4/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 22:16 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 22:40
Posty: 31
Testowany aromat: Ananas
Data mieszania: 19-01-2014r.
Data testów: 02-02-2014r.
Przygotowane stężenia aromatu: 5, 10, 15, 20 kr/5 ml
Sprzęt do testu próbek: Kanger ProTank II 1,5Ώ Chi You Mod.
Baza i moc: Baza Tytoniowa Virginia 50/50
Stężenie w próbce 20 kr
Ocena/opis: No co tu się rozpisywać bardzo udany aromat, przyjemny zarówno w smaku i zapachu polecam do dłuższego wapowania w/g mnie lepsza mieszanka od ostatniej z grupy Shisha ale to tylko moje subiektywne zdanie :D

Tested flavour: Pineapple
Date of mixing: 19-01-2014
Date of tests: 02-02-2014
Prepared flavour’s concentration: 5, 10, 15, 20 drops/5 ml
Equipement to test the samples: Kanger ProTank II, 1,5 Ohm Chi You Mod.
Base and strenght: Virginia tobacco base 50/50
Concentration in the sample: 20 drops
Grade/description: What can I write, a very successful flavour, nice both in the taste and smell. I recommend to longer vaping. According to me better mix than the flavour from the last group Shisha but it’s only my subjective opinion.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2014, o 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Testowane na igo-l 1,2ohm, zasilanie 4,0-3,8v, czas leżakowania powyżej 14 dni, VPG
Słodki smak ananasa, takiego bardzo dojrzałego, trochę za bardzo słodki, ale naturalny.
Z ostatnich testów był lepszy
6/10

Tested on igo-l 1,2 ohm, power 4,0-3,8v, time of steeping above 10 days, VPG.
Sweet pineapple taste, such very ripe, little bit too sweet but natural.
[pineapple] From the previous tests was better.
6/10

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2014, o 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
It is indeed a nice flavour, but if i had to choose id get the one from the "sisha flavors" lot. This one does taste equally natural but feels more like ananas syrup with sugar added, while the sisha flavor was a more "in your face" one

10 drops per 10 ml up to 13 drops is the right dosage for me

Tested with VPG base, SMOK rda with ekowool wick, from 7 to 10 watts

Rated 7/10.

To w rzeczy samej miły aromat, ale jeśli miałbym wybrać to wybrałbym ten z zestawu „shisha aromatów”. Ten aromat smakuje tak samo naturalnie, ale czuje się bardziej ananasowy syrop z dodatkiem cukru, podczas gdy shisha aromat był bardziej aromatem „wprost”.

10 kropli na 10 ml do 13 kropli jest właściwym dawkowaniem dla mnie.
Testowane na VPG bazie, SMOK rda z ekowool knotem, od 7 do 10 wat.

Ocena 7/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL