FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 21:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

OPINIA O AROMACIE
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 11%  11%  [ 1 ]
6 33%  33%  [ 3 ]
7 22%  22%  [ 2 ]
8 22%  22%  [ 2 ]
9 11%  11%  [ 1 ]
10 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2014, o 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 21:14
Posty: 85
Baza vpg (wymieszana 17.01.)
System stezen: 3,4,5,6,7 kropli na 5ml
Zasilanie:Nemesis clone
Parownik ; bezmostkowy,Aga t2,prometheus

Bardzo smaczna jagódka :) ktoś wspominał jagodziankę bądź tez gumę do żucia. Ja tu wyczuwam i cierpkość skorki i dobrze stonowana słodycz,zapach wydobywający się z chmury przypomina jagódko truskawkę . Jako ze lubię dżem jagodowy ocena końcowa wzrośnie. Smakowało w stężeniu 5 i 6 kr na 5 ml ocena końcowa 8/10

Base vpg (mixed on 17.01)
Concentrations system: 3, 4, 5, 6, 7 drops on 5 ml.
Power: Nemesis clone
Evapourer: bridgeless, Aga t2, prometheus

Very tasty blueberry. Someone mentioned a blueberry bun or chewing gum. I can feel here both sourness of the skin and well balanced sweetness, the smell coming out of the cloud reminds blueberry-strawberry. As I like blueberry jam the final grade will increase. Tasted in the concentration 5 and 6 drops on 5 ml. Final grade 8/10.

_________________
Boże kopnij w płuco albo teleportuj ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2014, o 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Jagoda z posmakiem balonowo-truskawkowym. Nie jest to czysty smak jagody choć z pewnością czuć go wyraźnie. Dodatek dwóch posmaków znacznie obniża moją ocenę. Kupując aromat jagodowy nie chciałbym czuć żadnych dodatkowych i niespodziewanych smaków. Najlepszy w stężeniu 10,12 kr/10ml.

Moja ocena 6/10

Blueberry with a bubble-strawberry after taste. It’s not a pure taste of blueberry however, one can feel it clearly. Addition of two after tastes lowers my grade. Buying blueberry flavour I wouldn’t want to feel any additional and surprising tastes. The best in the concentration 10, 12 drops/10 ml.

My grade 6/10

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2014, o 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:58
Posty: 72
Lokalizacja: Italy
To tell the truth, I had a hard time with this flavour. The smell from the bottle the flavor came in was blueberry plus an unbearable pungent smell i did not like at all.
Once i prepared the mixtures, i vaped it several times from the bottle of the impatients, finding both in the smell and taste that very pungent and acid component.
After more than 15 days of steeeping the liquid has finally a way better taste, with that unpleasant note being transformed in strawberry/bubble gum-like aftertaste.

Before the steeping process i would have not rated it, as it was totally unvapable for me, after the steeping period i enjoy it as a nice break from tobacco flavours, still finding that artificial strawberry note a little disturbing while vaped for long sessions.

6/10 for me, because the blend is pleasant after all. A complete focus on the bilberry taste (that is indeed quite impressive in this flavor) would have made it a very pleasant product

Vaped on VPG on SMOK rda with ekowool wick, between 7 and 10 watts, and bottom fed 510 atomizer, 7 to 12 watts

Mówiąc prawdę miałem ciężki czas z tym aromatem. Zapach z butelki, z której unosił się aromat był jagodowy wraz z nieznośnym, gryzącym zapachem, którego nie lubię.
Gdy przygotowałem mieszanki wapowałem je kilka razy z butelki dla niecierpliwych, uważając zarówno w zapachu jak i w smaku, że są to bardzo gryzące i kwaśne składniki.
Po 15 dniach leżakowania liquid w końcu znalazł lepszy smak, a ten nieprzyjemny smak przekształcił się w posmak truskawkowy/gumy do żucia.

Przed procesem leżakowania nie podjąłbym się oceny [tego aromatu] ponieważ był całkowicie nie wapowalny dla mnie., po okresie leżakowania cieszyłem się nim jako miłym przerywnikiem od tytoniowych aromatów, ciągle znajdując tą sztuczną truskawkową nutę, trochę przeszkadzającą gdy wapuje się na dłuższych sesjach.

6/10 dla mnie ponieważ mieszanka jest przyjemna mimo wszystko. Zupełna koncentracja na smaku borówki (która jest rzeczywiście imponująca w tym aromacie) uczyniłaby ten aromat bardzo przyjemnym produktem.

Wapowane na VPG na SMOK rda z ekowool knotem, pomiędzy 7 a 10m watami i dolno [grzałkowym] atomizerze 510, 7 do 12 watt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2014, o 20:43 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
JAGODOWY/BERRY.

Sampled using micro coil 1.2 ohms,cotton wick, 10Watts, Taifun GT.
Mixed with Inawera VPG Power Smoke.
Cured for . over 1 month
Made to concentration levels of 2-10%

I found 7% good for me.

A nice all round berry flavour with a sour kick.
Tastes like "straight of the bush". on the inhale.
Maybe a hint of raspberry on the exhale!
Authentic berry with no artificial or chemical aftertaste detected.

8/10 *good*

JAGODOWY

Próbowane używając micro coil 1.2 ohm, bawełniany knot, 10 Wat, taifun GT
Zmieszany z Inawery Power Smoke.
Leżakowany powyżej miesiąca
Sporządzone poziomy stężenia 2-10%.

Uważam, że 7% jest dobre dla mnie.

Przyjemny, cały jagodowy aromat z kwaśnym kopem.
Smakuje jak „prosto z krzaka” na wdechu.
Być może nuta maliny na wydechu! Autentyczna jagoda bez sztucznego ani chemicznego wykrytego posmaku.

8/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL